IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Плоският данък е реално прогресивен в ущърб на бедните

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    aхахаха, това е виц, честно. Бил съм късметлия, че съм учил до 26 годишна възраст, за да мога в моемнта да получавам нормални доходи и за сметка на това някакъв малоумен идиот, дето не може корен квадратен от 4 да сметне без да има калкулатор, да ми иска вместо да внеса 300 кинта дод, да му платя 600 или 900 - що бе, на каква база? Ако ида в болница по-добро обслужване ли ще ми предложат, ако ми се случи нещо, чичко милиционер по-бързо и експедитивно ли ще реши случая ми, като ида при данъчните, по малко ли ще чакам на опашка? Кажи ми що?
    Ще плащаш и ще си мълчиш.Милицията така иска.Я го гледай ти ще ми ходи в болница и ще вика чичко милиционер.Марш да работиш щото идат нови данъци кой ще плаща?

    Коментар


    • Седи си възрастната госпожа Лебедева на верандата, гледа си природата, радва се на красивия зимен ден и по едно време чува викове, гърмежи, тръби.
      - Наташа, какво става? – провиква се възрастната дама към прислужницата.
      - Болшевиките вземат властта
      - Какво искат тези болшевики? – с досада пак пита госпожата.
      - Искат да няма богати.
      Госпожата се замисля малко, потъва в спомени и промълвява:
      - Еееех, а декабристите искаха да няма бедни…
      Don't work hard, work smart!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от biznesat Разгледай мнение
        Черният лебед чел ли си?

        Ако Да, то ще разбереш, че си по-богат защото си късметлия.
        aхахаха, това е виц, честно. Бил съм късметлия, че съм учил до 26 годишна възраст, за да мога в моемнта да получавам нормални доходи и за сметка на това някакъв малоумен идиот, дето не може корен квадратен от 4 да сметне без да има калкулатор, да ми иска вместо да внеса 300 кинта дод, да му платя 600 или 900 - що бе, на каква база? Ако ида в болница по-добро обслужване ли ще ми предложат, ако ми се случи нещо, чичко милиционер по-бързо и експедитивно ли ще реши случая ми, като ида при данъчните, по малко ли ще чакам на опашка? Кажи ми що?
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Хахаха. Бедните?!?!?!? Кои бедни?

          Да го духат бедните!!!

          В условията на демокрация, да си беден (до степен да мизерстваш), означава, че си или мързелив или некадърен (изключвам болните).

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
            Предлагам на администратора на сайта да премести статията в темата "Бисери и Вицове" и да разтуряме седянката...
            Идиоти е имало,има и винаги ще има,така че няма смисъл да хабим време и нерви.
            Ами той Мариян я цъкна тук. Не знам каква му беше идеята. Пльосна ни я и изчезна

            Коментар


            • Предлагам на администратора на сайта да премести статията в темата "Бисери и Вицове" и да разтуряме седянката...
              Идиоти е имало,има и винаги ще има,така че няма смисъл да хабим време и нерви.
              Only God Can Judge me...

              Коментар


              • Какво става измислихте ли как да йебнем богатите?
                Те за това са богати, щото не се поддават на разплод

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  аз пак да задам един въпрос към привържениците на прогресивното подоходно облагане:

                  аз съм човек и ти си човек - с какво ти си по-човек от мен, за да искаш аз да плащам повече от теб????

                  Чакам смислен отговор и продължаваме дискусията, иначе е стил "ама дайте да дадем" - ами аз пък не ша да давам нещо за нищо, шото как се казваше в онзи прочут филм "маргарит и Маргарита" - за да получиш, трябва да дадеш....

                  П.С. Марияне, точно то теб не съм очаквал подобна статия - бях на 100% убеден, че е пусната от лендлорда, пк то - мани, мани...
                  Тук има интереси.Който е тумбак пенсионер естествено че ще иска повече данъци и осигуровки за да му бдигнат жалката пенсийка.Тук въобще системата е дай да натресем високи данъци на другите.И ако може никакви за мен.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от irena Разгледай мнение
                    Хахахах, бабит, ма ти къв бабаит си, бе?
                    Е, как какъв - форумен! Те са най-лошите и опасните

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от biznesat Разгледай мнение
                      Черният лебед чел ли си?

                      Ако Да, то ще разбереш, че си по-богат защото си късметлия.
                      Само това ли било? Че то много просто тогава. Бъди и ти късметлия и недей гледа в паничката на другите.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        аз пак да задам един въпрос към привържениците на прогресивното подоходно облагане:

                        аз съм човек и ти си човек - с какво ти си по-човек от мен, за да искаш аз да плащам повече от теб????
                        Черният лебед чел ли си?

                        Ако Да, то ще разбереш, че си по-богат защото си късметлия.

                        Коментар


                        • аз пак да задам един въпрос към привържениците на прогресивното подоходно облагане:

                          аз съм човек и ти си човек - с какво ти си по-човек от мен, за да искаш аз да плащам повече от теб????

                          Чакам смислен отговор и продължаваме дискусията, иначе е стил "ама дайте да дадем" - ами аз пък не ша да давам нещо за нищо, шото как се казваше в онзи прочут филм "маргарит и Маргарита" - за да получиш, трябва да дадеш....

                          П.С. Марияне, точно то теб не съм очаквал подобна статия - бях на 100% убеден, че е пусната от лендлорда, пк то - мани, мани...
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
                            .. там много по лесно се открива и подържа фирма
                            декларация се подава веднъж годишно-няма декларация 1,6 трудова медицина,нап,
                            нзок,хеи и т.н.-от данъка ти се приспадат дори и автобусните билетчета
                            а на мен най-малко ми ги приказвайте какво е тук-толкова ми е до болка познато и изстрадано,че няма накъде
                            Чудесно, но тук в статията или въобще някъде прочел ли си подобни предложения и за тукашния бизнес? Не - 99% искат данъците да се качват, а не да се облекчи бизнеса за да може да разкрива работни места. Ами нека първо създадем условия като в Англия за фирмите, та после да мислим за отмяна на плоския данък! В момента има само 280 000 работещи фирми (от над 1 000 000 преди 15 г.) от който половината и без това едва кретат, понеже не работят за правителството. И като им треснете още данъци какво ще стане?! Говорите как било в чужбина - но странно защо не предлагате облекченията които имат компаниите там.

                            Ха, да вземем да се спрем с тоя социализъм и мисълта как добричкия чичко чиновник като ни вземе парите до шушка ще ни напълни паницата, ами да вземем да мислим как да позволим на хората сами да си вадят хляба.
                            Last edited by Jay Gould; 17.10.2012, 15:03.
                            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                              На кой? На мене ли бре? Ти не ползваш ли благата на държавата? Децата ти не се ли учат в училище. Не ползваш ли здравни услуги. Ако ти излезе някой бабаит като мен насреща, няма ли да дотичаш хленчейки до чичко полицай? Ако ни нападнат утре примерно македонците, няма ли да разчиташ на армията да ти брани селската къща в Невестино примерно и семейството ти от обругаване?
                              Имам чувството, че мислите с някоя друга част от тялото си!
                              Хахахах, бабит, ма ти къв бабаит си, бе?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                                Елементарно Уотсън!
                                Защото искат тук да плащат малки данъци, та да имат пари да пращат децата там, където се живее добре.

                                Гигов та каиш къде били данъците малки че не разбрах.Това е голяма заблуда.Данъците изобщо не са малко и малки.Тук ни грабят както си искат.Поинтересувай се какви са данъците в САЩ и тогава ше си говорим.

                                Коментар

                                Working...
                                X