IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Почти се съгласих с всички данъци, но.......

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jason_Thorn Разгледай мнение
    а имотите лорде? на кого ще оставиш имотите?
    Дарение ще направи, на България, после току виж паметник му направят!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Фортиссов - че то ако запушим дупките, защо са тия данъци?

      Съкращаване на администрацията до 20 000, спиране на помощите за хъхряците - и ето ти ги 10 милиарда спестени всяка година. Тогава няма да имаш време даже да рипаш срещу АЕЦ Белене - щото докато рипнеш - и ще ползваш нейният точец.

      Разберете - тая държава може да стане просперираща само за 2-3 години, а след 5-6 на никой да не му и скимва да бяга от нея - само ако се вземат няколко прости мерки... които съм изброявал многократно.

      Държавата не трябва да се меси в строителството на АЕЦ.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Фортиссов - че то ако запушим дупките, защо са тия данъци?

        Съкращаване на администрацията до 20 000, спиране на помощите за хъхряците - и ето ти ги 10 милиарда спестени всяка година. Тогава няма да имаш време даже да рипаш срещу АЕЦ Белене - щото докато рипнеш - и ще ползваш нейният точец.

        Разберете - тая държава може да стане просперираща само за 2-3 години, а след 5-6 на никой да не му и скимва да бяга от нея - само ако се вземат няколко прости мерки... които съм изброявал многократно.
        +1

        Коментар


        • Фортиссов - че то ако запушим дупките, защо са тия данъци?

          Съкращаване на администрацията до 20 000, спиране на помощите за хъхряците - и ето ти ги 10 милиарда спестени всяка година. Тогава няма да имаш време даже да рипаш срещу АЕЦ Белене - щото докато рипнеш - и ще ползваш нейният точец.

          Разберете - тая държава може да стане просперираща само за 2-3 години, а след 5-6 на никой да не му и скимва да бяга от нея - само ако се вземат няколко прости мерки... които съм изброявал многократно.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
            Мале мила, колко просто същество е българина!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            Значи да търпим олигарсите които ни ограбват, чрез монополите, само за да не ти сложат 1% на лихвите?? Боже боже, каква свещенна простота!! Ами парите които отиват ежегодно в монополите - това са хиляди левове на глава откраднати в пъти отколкото реално струва това което ни продават! Наистина се убедих, че по тъпа кратуна от българина няма. На стари години ще отида да си живея със семейството в някоя истински социална държава в Европа, тук ще ви оставя да се доизядете до последния псевдолиберал. До последния!
            а имотите лорде? на кого ще оставиш имотите?
            Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
              Ужас! Тази има мъж! Какво ли не правят хората за пари..
              Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

              Коментар


              • http://news.ibox.bg/news/id_981563852

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                  Феса е в пъти по добре от тиквата.В ДПС са олигарсите а те няма да ни сложат данъци
                  Чел съм доста твои постове,разбирай и преди да си направя регистрация,та имаш +1 от мен.Обаче това за фесовете не го очаквах,отдавам го на момент на афект.
                  По-долу един ни върна в робството-ПРЕПОРЪКА-най-близката висока сграда.


                  п.с.Иначе за мое съжаление съм избрал един от двата терминала или по-точно,като сина ти.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                    Нямаше ли нафта с 50 кинта/1000л акциз за тракторите?
                    Имаше такава идея още предо 2-3г., но се оказа че не разполагаме с нужните условия за въвеждането на по-нисък акциз.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                      Нямаше ли нафта с 50 кинта/1000л акциз за тракторите?
                      Незнам да е имало.Имаше приказки за това.Не съм ползвал такава нафта.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                        Виж нафтата ми е разход.Обещаваха че за такива като мен ще я намалят но нищо не стана.Не рискувам с крадена щото техниката ми е нова и не искам да я съсипвам.
                        Нямаше ли нафта с 50 кинта/1000л акциз за тракторите?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                          Бре, бре, а ти ток, вода и джи ес ем, не ползваш ли бе Пешка? Ами гориво откъде си купуваш?
                          Ползвам разбира се.Телефона не ми е голям проблем щото за 12 кинта говоря 400 минути.А те са ми предостатъчни никога не съм ги свършвал.Интернета е 15 кинта.Вода 10 кубика от чешмата за пране с пералнята и те не са проблем.За поливане и поене на стоката си имам кладенец в двора.И специално за теб да знаеш е регистриран в Дунавския басейнов регион.Тока 40-50 кинта и той не ми е чак такъв проблем.Доходите ми са няколко пъти над твоите така че стотина кинти сметки изобщо не ги броя за разход.Виж нафтата ми е разход.Обещаваха че за такива като мен ще я намалят но нищо не стана.Не рискувам с крадена щото техниката ми е нова и не искам да я съсипвам.Но пък ЕС дава субсидии.Тиквата и на тях е хвърлил око и го боли сърцето ама не може да ги пипне.Да ходи и да реже ленти щото пролетта идва и ще има ритник в ГЪЗЪ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                            Ще ги търпиш.Аз на село нямам парно от ТЕЦ..Топлата вода над половин година ми е от слънцето а през останалото от моето си парноЩе си сложа и някоя панела за ток в двора ако поскъпне.За теб не ми дреме.Но и няма да злорадствам.Оправяй се както можеш.
                            Бре, бре, а ти ток, вода и джи ес ем, не ползваш ли бе Пешка? Ами гориво откъде си купуваш?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                              Мале мила, колко просто същество е българина!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                              Значи да търпим олигарсите които ни ограбват, чрез монополите, само за да не ти сложат !% на лихвите?? Боже боже, каква свещенна простота!! Ами парите които отивад ежегодно в монополите - това са хиляди левове на глава откраднати в пъти отколкото реално струва това което ни продават! Наистина се убедих, че по тъпа кратуна от българина няма. На стари години ще отида да си живея със семейството в някоя истински социална държава в Европа, тук ще ви оставя да се доизядете до последния псевдолиберал. До последния!
                              Ще ги търпиш.Аз на село нямам парно от ТЕЦ..Топлата вода над половин година ми е от слънцето а през останалото от моето си парноЩе си сложа и някоя панела за ток в двора ако поскъпне.За теб не ми дреме.Но и няма да злорадствам.Оправяй се както можеш.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                                Феса е в пъти по добре от тиквата.В ДПС са олигарсите а те няма да ни сложат данъци
                                Мале мила, колко просто същество е българина!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                Значи да търпим олигарсите които ни ограбват, чрез монополите, само за да не ти сложат 1% на лихвите?? Боже боже, каква свещенна простота!! Ами парите които отиват ежегодно в монополите - това са хиляди левове на глава откраднати в пъти отколкото реално струва това което ни продават! Наистина се убедих, че по тъпа кратуна от българина няма. На стари години ще отида да си живея със семейството в някоя истински социална държава в Европа, тук ще ви оставя да се доизядете до последния псевдолиберал. До последния!
                                Last edited by LANDLORD 31; 15.10.2012, 16:14.

                                Коментар

                                Working...
                                X