IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Новите български облигации - доходност

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    Над 5,5-6,5 % ... Ама и нашите не са глупаци на 100 % да загробят пари от ПФ и банките . Не повече от 50 % да участват....За вторият ще бъде по зле....
    Търсената сумата е малка, риска също не е голям, а риска да не участваш (като гилдия) е доста голям!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
      лично моите очаквания са в диапазона между 5-6%
      ама ако стане на твоето няма да имам нищо против
      Над 5,5-6,5 % ... Ама и нашите не са глупаци на 100 % да загробят пари от ПФ и банките . Не повече от 50 % да участват....За вторият ще бъде по зле....

      Коментар


      • http://www.tradingeconomics.com/bonds-list-by-country

        tuka ima interesni sravnenia. cheers

        Коментар


        • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
          4.93% лихва и около 74% родни участници го виждам!

          Испанците все още продават, имот които носи 12К на година за 350К, ми няма да стане

          Гърците са по-нагли, предполагам

          лично моите очаквания са в диапазона между 5-6%
          ама ако стане на твоето няма да имам нищо против
          Не-заслужил инвеститор

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Не ме интересува особено, защото при никакви положения не бих си зел такива облизвации. Това би означавало да подкрепя профукването и ограбването на финансовият резерв, заради което се емитират тези облизвации.
            То и аз няма да купувам - интересувам се просто какви са очакванията и дали ще реагира борсата на евентуално по-голямо отклонение в положителна или отрицателна посока на постигната доходност.

            Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
            sega videh 4e towa ste bade za 5Y. zna4i 5.6%
            Да очаква се да са 5 или 7 годишни.
            Не-заслужил инвеститор

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
              Привет банда!
              От 2 седмици съм на хуманитарна мисия на халкидики да помагам на братята да вържат бюджета. Говорих си с няколко представителя на бизнеса и хората са силно притеснени казват ако избереме Сириза ще е е голяма катастрофа - челна.

              В този ред на мисли и имайки предвид Испанците как от 0-20- та стигнаха то 100 милярда за няколко седмици не съм голям оптимист за нашите облигации...остров на стабилност, ама за чужденците сме един дол дренки българи,румънци,гърци = тарикати.

              Ако Дянков и ББ нямат договорки да ни ударят едно небрежно рамо като потупване задето разкарахме Путин за Белене... си мисля, че под 6% трудно ще слезем, но дано да бъркам

              оптимистично 5.5 %
              песимистично 7.5%

              Поздрави и успех
              4.93% лихва и около 74% родни участници го виждам!

              Испанците все още продават, имот които носи 12К на година за 350К, ми няма да стане

              Гърците са по-нагли, предполагам

              Коментар


              • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
                спрямо немските ли?
                sega videh 4e towa ste bade za 5Y. zna4i 5.6%

                Коментар


                • Не ме интересува особено, защото при никакви положения не бих си зел такива облизвации. Това би означавало да подкрепя профукването и ограбването на финансовият резерв, заради което се емитират тези облизвации.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                    480bps 2Y
                    спрямо немските ли?
                    Не-заслужил инвеститор

                    Коментар


                    • 480bps 2Y

                      Коментар


                      • 5.80%

                        Коментар


                        • Привет банда!
                          От 2 седмици съм на хуманитарна мисия на халкидики да помагам на братята да вържат бюджета. Говорих си с няколко представителя на бизнеса и хората са силно притеснени казват ако избереме Сириза ще е е голяма катастрофа - челна.

                          В този ред на мисли и имайки предвид Испанците как от 0-20- та стигнаха то 100 милярда за няколко седмици не съм голям оптимист за нашите облигации...остров на стабилност, ама за чужденците сме един дол дренки българи,румънци,гърци = тарикати.

                          Ако Дянков и ББ нямат договорки да ни ударят едно небрежно рамо като потупване задето разкарахме Путин за Белене... си мисля, че под 6% трудно ще слезем, но дано да бъркам

                          оптимистично 5.5 %
                          песимистично 7.5%

                          Поздрави и успех
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Кофти, че никъде не намерих инфо колко годишни ще са - което е важно за преценка на доходността.
                            Не-заслужил инвеститор

                            Коментар


                            • В коридора 5-8%

                              Коментар


                              • Новите български облигации - доходност

                                Привет компанията,
                                дайте да видим какви са очакванията на форумните герои, относно доходността, която се очаква да бъде постигната, при емитирането на бъдещите български облигации - емисия за 950 мил. евро.
                                74
                                под 5%
                                43.24%
                                32
                                от 5 до 6%
                                25.68%
                                19
                                от 6 до 7%
                                16.22%
                                12
                                над 7%
                                14.86%
                                11
                                Не-заслужил инвеститор
                              Working...
                              X