IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Новите български облигации - доходност

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Евала гениален си - обикновено частни фирми крадат от правителствата, ама викаш Дянков е успял да набута частни фирми да дадат пари на правителството при неизгодни за тях условия. Грам логика няма у вас комунистите.

    Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    Доколкото познавам начина на действия и правилата им на работа , заема е бил уреден предварително от наши банки , ПФ и "свой" клиенти и в чужбина...
    Те не смеят да отидат в тоалетната ,ако не проверат дали има вода в канализацията....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
      Е това с кучето е страшно готино.В лондон са в метрото и ресторантите данеговорим за франсе...там са на почит...а у нас с моя любимец неме пускат никаде само с хигиената се оправдават.А ела виш мрасотията е навсеки метар и едни физиономии на хора от диарбекир датее е страх дасе разсхождаш по улиците.Хора облечени от втора опотреба.Срам мее чесам Бг.
      Ти си българин колкото аз съм пакистанец.....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
        Засега ти гледам сеира как се излагаш пред целия форум. Напъни си мозъка малко бе човек! Ето пак пускам твоята забележителна мисъл, да си я прочетеш внимателно, па белким загрееш за какво става въпрос.

        Момче стана за смях вече, кажи какво искаш да споделиш с нас? Кое не ти е ясно, ще ти обясним! Вие сте малко бавни ш мисленето.
        podpis

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kokonut28 Разгледай мнение
          Хаха съни, отговори ми на въпросите по долу, защо хленчия само, аз ти давам само факти, по големи крадци от комунистите няма, факти столетнице, фааактиии!!!
          Монополите откриха рая с Борисов, хеле Лукойл....и енергийната система, включително с риск да плащаме глоби на ЕС
          Просто е невероятно, как уж се либерализира пазара, а де факто капсулирането е много по-мощно и неподвластно на никакъв регулатор
          Иначе си слушай дитирамбите, че едните искали това, ама ще им дадем по-малко...

          ...да не отклоняваме темата от облигациите и успеха им

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kokonut28 Разгледай мнение
            хахах айде обоснови се де, ние нали сме прости хахахахах
            Засега ти гледам сеира как се излагаш пред целия форум. Напъни си мозъка малко бе човек! Ето пак пускам твоята забележителна мисъл, да си я прочетеш внимателно, па белким загрееш за какво става въпрос.

            Първоначално изпратено от kokonut28 Разгледай мнение
            Монти, в БГ получаваш 7,5% лихва по депозит, кой „свой“ сте купи дълг на 4,5%, защо вие комунистите сте воовще толкова тъпи, защо?! Ми поне се аргументирай като хората вместо да ставаш за смях с безпомояното си, злобно хленчене!
            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              Доколкото познавам начина на действия и правилата им на работа , заема е бил уреден предварително от наши банки , ПФ и "свой" клиенти и в чужбина...
              Те не смеят да отидат в тоалетната ,ако не проверат дали има вода в канализацията....
              добро утро
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                Самият факт, че не можеш да разбереш каква глупост си изръсил, говори за нивото ти. Айде напъни си мозъка малко ..... Ако не се усетиш достатъчно бързо, ти гарантирам, че ще задминеш ненадминатия досега проф. Каро.
                хахах айде обоснови се де, ние нали сме прости хахахахах
                podpis

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kokonut28 Разгледай мнение
                  ... Дянков определи момента за тръгването на емисията като много подходящ заради ... ръста.. пазарите.
                  Момента е подходящ наистина, но е още доста раничко да се радваме и да викаме ура.. Според мен това ще е само първия от поредица от заеми по-нататък.. Дай боже да не съм прав и да не последваме маджарите, ама едва ли.. 2/3 или 3/4 от заема е поет от чужди банки (така се чува), което е добре.. Лихвите са колкото испанските някъде, което говори, че нашето "отлично" е тяхното "зле сме"

                  Императорът пак изби рибата с крилата фраза на седмицата и няма как да не се съглася с него

                  Ако България оцелее, тази облигационна емисия ще остане в историята ни под името Циганският заем. http://www.investor.bg/ikonomika-i-p...kolo-45,136801
                  Last edited by Jay Gould; 02.07.2012, 20:46.
                  http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                    по-скоро, няма идея какво са активи и пасиви на банки и пенсионни...и законите, свързани с тях...ама, карай, лаф да става и да браним правителството от "лошите" ))
                    Хаха съни, отговори ми на въпросите по долу, защо хленчия само, аз ти давам само факти, по големи крадци от комунистите няма, факти столетнице, фааактиии!!!
                    podpis

                    Коментар


                    • Ми те ако не бяха тъпи нямаше да са комунисти бе - по трагичното е че имаше хора които след това което сътвориха за 45 години продължиха да гласуват за тях. И все още има около 20% такива хора - пълно е с тях и в този форум.

                      Първоначално изпратено от kokonut28 Разгледай мнение
                      Монти, в БГ получаваш 7,5% лихва по депозит, кой „свой“ сте купи дълг на 4,5%, защо вие комунистите сте воовще толкова тъпи, защо?! Ми поне се аргументирай като хората вместо да ставаш за смях с безпомояното си, злобно хленчене!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kokonut28 Разгледай мнение
                        Кое не разбра от тази проста сметка или си плюеш по дифолт и заръка? Обоснови се!
                        Самият факт, че не можеш да разбереш каква глупост си изръсил, говори за нивото ти. Айде напъни си мозъка малко ..... Ако не се усетиш достатъчно бързо, ти гарантирам, че ще задминеш ненадминатия досега проф. Каро.
                        He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kokonut28 Разгледай мнение
                          ХАХА Мани ги, на тях им плащат на постинг да спамят форумите с по 10 ника ) Трагични са просто, срам за нацията за тези изроди червени крадливи!
                          Манах ги..........още преди 3 години

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от sel4o Разгледай мнение
                            Цитираш ми държави, които се нагълтаха с еврозаеми и за правнуците си. А малкото средно пръстче на Станишев не го размахвай - народа му показа голям среден пръст завинаги.

                            ХАХА Мани ги, на тях им плащат на постинг да спамят форумите с по 10 ника ) Трагични са просто, срам за нацията за тези изроди червени крадливи!
                            podpis

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                              А-а-а-а не-е-е-е-е .... Това е достойно за "Бисери и вицове". Абе, "кокосов орех" ти удари великия проф. Каро в земята бе! Неговата "Теория за чистите акции" ряпа да яде!
                              по-скоро, няма идея какво са активи и пасиви на банки и пенсионни...и законите, свързани с тях...ама, карай, лаф да става и да браним правителството от "лошите" ))

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kokonut28 Разгледай мнение
                                Монти, в БГ получаваш 7,5% лихва по депозит, кой „свой“ сте купи дълг на 4,5%, защо вие комунистите сте воовще толкова тъпи, защо?! Ми поне се аргументирай като хората вместо да ставаш за смях с безпомояното си, злобно хленчене!


                                Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                                Какъв ток какви 5 лева те направо ни ЗАКЛАХА......ПИСНАМИ
                                Виж какво мойто момче ,пиши във Форекса и недей си раздвояваш съзнанието че ще вземеш съвсем да луднеш........

                                Коментар

                                Working...
                                X