IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моментът за изхарчване на Сребърния фонд отдавна е настъпил

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
    Това е само фактология.

    А личните настроения на елементарно ангажирани манипулатори никак не ме интересуват.
    Че кое е по-хубаво от личните настроения на един скромен, елементарно ангажиран манипулатор/манипулаторка? Ангажираните на високо ниво манипулатори - не винаги внушават респект, а по-скоро пораждат недоверие и неприязън.

    А дали биха представлявали интерес личните настроения на не толкова елементарно ангажираните манипулатори, но все пак не и - ангажирани до край (манипулатори, позиционирани в т.нар. "златна среда")?
    "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

    Коментар


    • Това е само фактология.

      А личните настроения на елементарно ангажирани манипулатори никак не ме интересуват.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
        По време на последните избори забелязах, че плътно следваш упреците ми към управлението, в частнност тогава - прозрачността на вота.
        прилича на целево назначение
        Дано и управлението ти пише шестица, както ти на него
        Целият пост е много плосък и елементарен.

        Толкова ли не можа да покажеш повече въображение?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
          .... Ето ти пример - ако тази вечер съни(тя) не беше в темата, никога нямаше да пропиша в нея... А ние със съни(тя)сме доста различни....
          ...това е по-скоро потвърждение на поговорката, че, които си приличат - се привличат: qui se ressemble ça sambles
          "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

          Коментар


          • По време на последните избори забелязах, че плътно следваш упреците ми към управлението, в частнност тогава - прозрачността на вота.
            прилича на целево назначение
            Дано и управлението ти пише шестица, както ти на него

            Коментар


            • Първоначално изпратено от zarco Разгледай мнение
              Истината е, че никога в тая страна българите няма да сме единни до фанатизъм, а точно обратно - винаги ще сечем тия, които надигат глава, независимо коя точно...
              Да ти кажа, точно различието и разединението ни прави толкова уникални и напоследък - уникално бедни.

              Но поне сме различни!
              На мен ще ми е скучно да живея в държава с "еднакви" хора.

              П.П. Ето ти пример - ако тази вечер съни(тя) не беше в темата, никога нямаше да пропиша в нея... А ние със съни(тя)сме доста различни....
              Last edited by anon6706; 01.03.2012, 21:42.

              Коментар


              • Точно в средносрочен план ще ни "разкаже" играта това управление!
                Всичките им решения са само в краткосрочен план.


                Жалко, още едно поколение...замина...

                А вие си пейте дитирамбите, кланяйте се и благославяйте.
                Не ме интересуват Буквите на управлението, а шансът му да прокарва разумни и стратегически политики.
                Това показа, че няма ресурс и най-вече цел да се справи добре.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от zarco Разгледай мнение
                  Те УЖ почват да ги орязват, но това, което се наливаше - им идваше като "дюшеш" - и все пак не вярвам някога да им секне кранчето, защото разните "Права и свободи" ще писнат навън, именно като настъпани, а правителствата знаят как да мотивират "външна подкрепа", колкото и да е популистка тя...
                  Зависи как се подхванат нещата. Казвал съм го много пъти - на мръснокафявите да им се даде земя (по декар на хъхряк) + сечива + семена за посев. След 6 месеца помощите се заменят със субсидии за произведена продукция. Който е бачкал здраво, продукцията му ще бъде изкупена, ще получи и допълнителен бонус. Който е изял картофите за посев, а после е лежал - в края нак раищата проблемът си е негов. А ако тия отвън пак се разпищят - товарят се гъгнивите на влаковите композиции с бодлива тел на прозорците и им се изпращат - да си ги отглеждат те.

                  Ама за това трябват държавници с топки, а не боклуци като борисов.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Ти мина към висшият пилотаж.....
                    Аз си гледам сребърната халка ...... и пърполя с моторетката....
                    Точно такива ни трябват на нас, но още не сме избистрили стратегията....
                    "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                      Императора ще дава по 150 хилки на "тройки".
                      Поне така чух....
                      На мен друго ми каза..., бе ШЪ гласуЪм за него...

                      Истината е, че никога в тая страна българите няма да сме единни до фанатизъм, а точно обратно - винаги ще сечем тия, които надигат глава, независимо коя точно...
                      "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от zarco Разгледай мнение
                        Не виждам конкуренция в твое лице, но все пак тактиката си не издавам, докато не се включа директно... ... (не че си издавам стратегията, но си пропуснал варианти от по-висш порядък: "тройки" и т.н...)
                        Ти мина към висшият пилотаж.....
                        Аз си гледам сребърната халка ...... и пърполя с моторетката....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от zarco Разгледай мнение
                          Не виждам конкуренция в твое лице, но все пак тактиката си не издавам, докато не се включа директно... ... (не че си издавам стратегията, но си пропуснал варианти от по-висш порядък: "тройки" и т.н...)
                          Императора ще дава по 150 хилки на "тройки".
                          Поне така чух....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                            Истината е, че:

                            И Външният, и Вътрешният дълг при ГЕРБ нарастват!
                            Това сочи статистиката до 31.12. 2011
                            Виж се само как ме дразниш.....

                            Ами естествено е в тези времена да нараства и външния ни дълг, но важното е, че управляващите го правят с минимално темпо.

                            Знаеш ли колко лесно могат да емитират няколко милиарда 10 годишни облигации на 7-8% доходност, ще платят заплати, детски, ще пуснат пари в обращение, но народът ще се озъби точно след 2-3 години, а те може вече и да не са на власт.
                            Затова смятам, че сегашното управление е отговорно в средносрочен план. Поне мисли за още един мандат.
                            Last edited by anon6706; 01.03.2012, 21:22.

                            Коментар


                            • Истината е, че:

                              И Външният, и Вътрешният дълг при ГЕРБ нарастват!
                              Това сочи статистиката до 31.12. 2011

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                само да попитам - сам или на двойки ще се състезаваш...???
                                Не виждам конкуренция в твое лице, но все пак тактиката си не издавам, докато не се включа директно... ... (не че си издавам стратегията, но си пропуснал варианти от по-висш порядък: "тройки" и т.н...)
                                Last edited by zarco; 01.03.2012, 21:15.
                                "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                                Коментар

                                Working...
                                X