IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моментът за изхарчване на Сребърния фонд отдавна е настъпил

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mnz Разгледай мнение
    ... да се вложат в ДЦК, нашите ДЦК са едни от най-стабилните, за да носят добра доходност.
    То гръцките ДЦК носят малко по-добра доходност ...
    Ако говорим за доходности де ...
    Не ми е ясно като падне BG13 (817 MIO EUR), що не издаде друг бонд ???
    По-дългичък - 7-10г.(че да не трябва той да мисли как ще го връща )
    Сега доходностите по книжата са ниски ...
    Да се изплащат пари по външен дълг с пари от Ср. Фонд не много коректно....
    Парите във фонда са събирани и се събират, с абсолютно друга цел...
    Подозирам, че "инвестирането" на парите от фонда, няма за цел да повиши доходността им ...
    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
      мммм
      не знам ти ми кажи
      досега само плюеш

      предлагаш да внесем китайци или швейцарци или виетнамци?

      Какво предлагаш
      или си пишем ....

      А междудругото, вие безработен ли сте, работите ли, на каква заплата, имате ли за хляба? Плаща ли ви някоя партийна централа да плюете по форумите. Имате ли жена, деца?
      Моля осветлете ни? Да знаем откъде тази злоба и омраза се е появила у вас.
      Че вие не им ли водите списък бре? Не ги ли знаете кой от коя централа е?

      А иначе това пюре на въпроси работи ли и плаща ли данъци - не отговаря

      Коментар


      • Документи изисквани само от органите на Инспекция по труда: 44 броя http://chetinyan.com/?act=collected&category_id=72
        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dosadnik Разгледай мнение
          http://news.ibox.bg/news/id_1818374707
          Сивата икономика в България най-голяма в ЕС
          Така бюджетът е бил ощетен с 3,7 милиарда евро
          Ей ви го къде е проблема. А затова сме виновни всички
          Ами как няма да е сива, като администрацията ни е възможно най-сивата и непрозрачна в ЕС, създава най-много пречки пред бизнеса и разкриването на нови работни места. Някой наясно ли е например колко документа, разрешителни и всякакви други бумаги са необходими за разкриването на какъв да е обект за производство или търговия?
          Бях пуснал в една от темите необходимите документи искани само от една инстанция - 42 броя.. Ами останалите? За това и хората отиват в сивия сектор или просто закриват фирмите.
          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

          Коментар


          • Първоначално изпратено от all_trader2 Разгледай мнение
            каква мръсна работа те гони ???
            НЕ ВИЖДАШ ЛЕ ЧЕ КРАДЕ КАТО ЗА ПОСЛЕДНО ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ!!!
            как да стане ми кажи с тея хора в тая държава ??? как да стане ???
            мммм
            не знам ти ми кажи
            досега само плюеш

            предлагаш да внесем китайци или швейцарци или виетнамци?

            Какво предлагаш
            или си пишем ....

            А междудругото, вие безработен ли сте, работите ли, на каква заплата, имате ли за хляба? Плаща ли ви някоя партийна централа да плюете по форумите. Имате ли жена, деца?
            Моля осветлете ни? Да знаем откъде тази злоба и омраза се е появила у вас.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от all_trader2 Разгледай мнение
              каква мръсна работа те гони ???
              НЕ ВИЖДАШ ЛЕ ЧЕ КРАДЕ КАТО ЗА ПОСЛЕДНО ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ!!!
              как да стане ми кажи с тея хора в тая държава ??? как да стане ???
              Aйде грабвай "Шпагин-а" и отивай да ставаш партизанин. То е ясно, че по друг начин нема да се оправиме

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                Аз не съм казал, че Бойко е реформатор.

                Проблемът му е, че иска да има политическо бъдеще. Трябваше да направи реформите, народа да го изгони с шутове, но поне да знае, че е направил реформите.

                А че реформаторите и революционерите, реформата и революцията ги изяжда, е факт.

                Бях писал. Мечтая си за български Балцерович. Въобще някой които да свърши мръсната работа с ясното съзнание, че после народа ще го мрази.

                Няма начин някой да свърши мръсната работа и да не го мрази народът.
                каква мръсна работа те гони ???
                НЕ ВИЖДАШ ЛЕ ЧЕ КРАДЕ КАТО ЗА ПОСЛЕДНО ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ!!!
                как да стане ми кажи с тея хора в тая държава ??? как да стане ???

                Коментар


                • http://news.ibox.bg/news/id_1818374707

                  Сивата икономика в България най-голяма в ЕС

                  Така бюджетът е бил ощетен с 3,7 милиарда евро

                  Ей ви го къде е проблема. А затова сме виновни всички

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от all_trader2 Разгледай мнение
                    каква реформа бе пич??? не виждаш ли че държавата ПОТЪВА НАДОЛУ С ВСЕКИ ИЗМИНАЛ МЕСЕЦ!!!


                    РЕформата ше е некадърник като Дянков моментално до бъде уволнен преди да е до затрил страната а най-добре е цялото НЕАДЕКВАТНО ПРАВИТЕЛСТВО ДА СИ ОТИДЕ НА СЕКУНДАТА ПРЕДИ ДА Е СТНАЛО КЪСНО!!!
                    Аз не съм казал, че Бойко е реформатор.

                    Проблемът му е, че иска да има политическо бъдеще. Трябваше да направи реформите, народа да го изгони с шутове, но поне да знае, че е направил реформите.

                    А че реформаторите и революционерите, реформата и революцията ги изяжда, е факт.

                    Бях писал. Мечтая си за български Балцерович. Въобще някой които да свърши мръсната работа с ясното съзнание, че после народа ще го мрази.

                    Няма начин някой да свърши мръсната работа и да не го мрази народът.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от rogers Разгледай мнение
                      Инвесторе няма ли да измислите някакъв начин да ни отървете от олигофрените в тоя форум - някакъв тест за интелигетност или за психично здраве примерно и който не го покрие да му се закрива акаунта. Омръзна ми да ги чета едни и същи във всяка тема с години да ми повтарят едно и също - специално този долу дето все потъва все достига дъното и т.н.
                      Да напълно подкрепям - и мен ми писна да слушам бръщолевенията на някакви провалени "инвеститори", на които все правителството им е виновно. И обръщат всяка тема на политика.

                      Коментар


                      • Инвесторе няма ли да измислите някакъв начин да ни отървете от олигофрените в тоя форум - някакъв тест за интелигетност или за психично здраве примерно и който не го покрие да му се закрива акаунта. Омръзна ми да ги чета едни и същи във всяка тема с години да ми повтарят едно и също - специално този долу дето все потъва все достига дъното и т.н.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                          КАК ТАКА ЧАСТНИ ПАРИ БЕ МОМЧЕ ... ОТ КОЙ ЧАСТНИК СА ВЗЕТИ ,ЧЕ ДА СА ЧАСТНИ.... не знам Джей...но ти си босичък не само по финанси , като те чета разбираш само от едно ... да си злобен и вулгарен....
                          Парите във фонда определено не са частни, те са си държавни. Били са частни преди да постъпят там, но сега са си наши, държавни, и следва да се ползват както се намери за добре за да се подкрепи развитието на държавата ни. Няма полза само да стоят парите настрани без да има печалба от тях, най-добре е да се вложат в ДЦК, нашите ДЦК са едни от най-стабилните, за да носят добра доходност.

                          Коментар


                          • ми аре ве стана вече 3 години я чакаме да фалира държавата и все не фалира. То и на борсата ако са ти толкова точни прогнозите здраво си закъсал май


                            Първоначално изпратено от all_trader2 Разгледай мнение
                            МОМЧЕ СПРИ СЕ !!!

                            искаш дЪржават да фалира за 3-ти път за 20 години ли ??? ТОВА ЛИ ИСКАШ БЕ???

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                              Пиша си статия, че трябва реформа



                              Проблем?
                              Защо ми налагате цензура?
                              каква реформа бе пич??? не виждаш ли че държавата ПОТЪВА НАДОЛУ С ВСЕКИ ИЗМИНАЛ МЕСЕЦ!!!


                              РЕформата ше е некадърник като Дянков моментално до бъде уволнен преди да е до затрил страната а най-добре е цялото НЕАДЕКВАТНО ПРАВИТЕЛСТВО ДА СИ ОТИДЕ НА СЕКУНДАТА ПРЕДИ ДА Е СТНАЛО КЪСНО!!!

                              Коментар


                              • Абе цървул нещастен а по тая логика откъде на къде с моите данъци държавата ще субсидира пенсиите на другите или помощите на циганите?


                                Първоначално изпратено от all_trader2 Разгледай мнение
                                Джей за пореден път доказваш ЧЕ ИЗОБЩО НЕ РАЗБИРАШ ОТ ФИНАНСИ още по-малко от икономика
                                това което се опитва да направи БЕЗДАРНИКЪТ ДЯНКОВ е да ограби парите на за пенсии на хората - КАК ТАКА ДЪРЖАВАТА ШЕ КРЕДИТИРА СЕБЕ СИ С ЧАСТНИТЕ ПАРИ НА ХОРАТА БЕ МОМЧЕ??? Ти чуваш ли се какви ги дрънкаш изобщо???

                                а това с Рейгън още по- смешно ако не беше жалко - аз не съм винаовне че България 222 години се управлява от топ крадци и некадърници !!! където няма корупция и има качествено управление от страна на правителството държавата е тип- топ !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X