IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Occupy Wall Street

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от joda Разгледай мнение
    ...нали знаеш, като няма кой-спекуланта им е виновен!!!
    Точно за това си мисля, че това е работа на американски либерали и ми мирише малко на политика.
    Асен обаче е прав, че слабо или никак се отразява тук, а ако има инфо срещу какво и кой точно протестира да го пусне.
    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
      Все още протестът е стихиен и неорганизиран, но и по време на Френската революция така е било в началото. След това са извадили гилотините по улиците...
      Ти пък къде се обаждаш В Москва, дори да пръднеш идва милиция (полиция вече) и съберат ли се повече от 10 човека идва камионетка на Омоновци. Да не би да бе отразено разпръскването на демонстрациите във Владивосток, или пък когато биха миньорите в „Распадская“.
      САЩ са виждали къде-къде по-големи вълнения в 70 те и 80 те години.
      Last edited by Jay Gould; 11.10.2011, 12:49.
      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
        Само не мога да разбера защо протестират на Уолстрийт, като проблема е в администрацията на Обама?
        ...нали знаеш, като няма кой-спекуланта им е виновен!!!
        自由西藏

        Коментар


        • Само не мога да разбера защо протестират на Уолстрийт, като проблема е в администрацията на Обама?
          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

          Коментар


          • Абе върти го, сучи го - на Три уши си трябва. В крайна сметка къде купуват акции и облигации от измислени дружества натрапените ни УПФ? (и не казвай, че Тинтява е най-големия проблем, за мен е Караджата).

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ОК Разгледай мнение
              Оставете Уолстрийт, ами ние ще правим ли "Окупирай Три уши"?
              Мани ги Три Уши, БФБ е независима - демек от нея нищо не зависи. Американците така или иначе протестират срещу хищническото натрапване на финансови продукти, което направи единици хора изключително богати и донесе мизерия на милиони хора. Говоря за цялата истерия със субстандартното кредитиране, където много хора с ниска финансова грамотност бяха въвлечени без да им се обяснят последствията. В БФБ нищо такова няма.

              Виж в България хищнически ни натрапват финансовия продукт УПФ. Длъжен си по закон да го ползваш, получаваш в най-добрия случай субстандартен продукт с ниско качество, и няма никаква защита на правата ти и свободата ти на избор за начина на осигуряване или натрупване на лично състояние. До момента това прави единици много богати, а вероятността да донесе мизерия на милиони е огромна. Къде се намира дружеството, което оправлява най-големия УПФ? На ул. Тинтява?
              "Окупирай Тинтява стрийт" е подходящ еквивалент

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ОК Разгледай мнение
                Оставете Уолстрийт, ами ние ще правим ли "Окупирай Три уши"?
                Дянков трябва незабавно да бъдеУВОЛНЕН!!!

                и не само той - това управление .е пълен провал - държавата и бизнеса се гърчат в ликвидна недостатъчност породена от фискалните безумия и НЕАДЕКВАТНАТА ИКОНОМИЧЕСКА ПОЛИТИКА НА ТОВА ПРАВИТЕЛСТВО И В ЧАСТНОСТ НА ДОКАЗАН НЕКАДЪРНИК КАТО ДЯНКОВ НЯМАЩ ОБЩО НИТО С ИКОНМИКА НИТО С ФИНАНСИ

                Коментар


                • Оставете Уолстрийт, ами ние ще правим ли "Окупирай Три уши"?

                  Коментар


                  • Ето, след новината че Дянков няма да плаща 13-та заплата около минута за протестите в САЩ. Що казвате че не се отразяват

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                      Протестите в б БГ не се отразяват. Така например в снощните централни новини половината емисия бе за филмите де се снимат у нас... Смешна история...

                      Самият факт че за пръв път в историята на полицейската фондация на Ню Йорк преди няколко дена получават огромно едногратно дарение от 4,7 милиона долара е достатъчно показателен... Познайте кой е дарителя?... Това е ДжейПиМорган!

                      Все още протестът е стихиен и неорганизиран, но и по време на Френската революция така е било в началото. След това са извадили гилотините по улиците...
                      Не бе Мастъре, съгласен съм с теб. Не се отразяват достатъчно. Но все пак се казва нещо. Аз отдавна съм престанал да се информирам от БГ медии. Нооо, как отразяват протестите в самите САЩ, как ги отиграва пазара, защо изобщо Асен очаква някаква съществена реакция тук, като няма такава в САЩ? Та тук никой не си задава дори елементарни въпроси, а именно колко държавен гръцки и италиански дълг държат БГ банки и пенсионни фондове, колко банки имаме готовност и имаме ли изобщо готовност да подпрем някоя банка. И кажи ми, как да протестирам срещу банка, която ми взема 100 кинта, като Манго ми взема 300

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                        Аз не съм съгласен с теб. Отразяват се протестите. Да, има протести, е И????
                        Протестите в б БГ не се отразяват. Така например в снощните централни новини половината емисия бе за филмите де се снимат у нас... Смешна история...

                        Самият факт че за пръв път в историята на полицейската фондация на Ню Йорк преди няколко дена получават огромно едногратно дарение от 4,7 милиона долара е достатъчно показателен... Познайте кой е дарителя?... Това е ДжейПиМорган!

                        Все още протестът е стихиен и неорганизиран, но и по време на Френската революция така е било в началото. След това са извадили гилотините по улиците...
                        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                        Коментар


                        • По БНТ споменаха за просест с/у шистов газ, а дадоха кадри от такъв за права на кучета... Страх има!
                          Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                          Коментар


                          • Аз не съм съгласен с теб. Отразяват се протестите. Да, има протести, е И???? Участваш ли в тях? Какво очакваш от тях? Какъв е проблемът за банките в САЩ и какъв за тези в БГ? Каква е разликата между корпорациите в САЩ и има ли такива в БГ. Има ли наченки на добри намерения от страна на банки и корпорации в САЩ, че да търсим такива в БГ???

                            Коментар


                            • Occupy Wall Street

                              евалата на бг медиите! вече един месец в големи градове в сащ стават масови демонстрации,навсякъде само за тва се говори,ОСВЕН В БЪЛГАРИЯ!
                              дори и в капитал и дневник не смеят гък да кажат .... тотален контрол... явно дуета бойко/дянков и подгряващата филхармония на ДС бая са се поуплашили,да не стигнат демонстрациите до ушите на бг електората,че да не би случайно бгетовеца да почне да протестира против банковата система,въпреки ,че бг банките са много убави и честни...

                              е,моа да нема медии в бг,ама за тва пък има интернет (все още) :

                              http://occupywallst.org/

                              тва е страницата на организаторите...
                            Working...
                            X