IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

България в депресия

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • От антидепресантите до паветата границата е много тънка.
    Всъщност няма значение кое ще е първото.
    Ама на дебелогъзите в Парламента к,во им пука??

    Коментар


    • Първоначално изпратено от difor Разгледай мнение
      Тичайте до аптеките за антидепресанти.
      По-скоро пред Народното събрание - за павета

      Коментар


      • Тичайте до аптеките за антидепресанти.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
          Ей сега ще депресират индустрията още повече:
          http://www.investor.bg/news/article/113773/332.html
          както е тръгнало ще се събират багажите ....

          забележете самп причината за исканото увеличение - то е просто абсурдно...

          Коментар


          • Ей сега ще депресират индустрията още повече:
            http://www.investor.bg/news/article/113773/332.html
            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

            Коментар


            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
              Нещо не забелязвам да ме опровергаваш. Само плюеш.
              Я кажи новата стъкмистика, измислена от Дянков, помогна ли ти да преодолееш финансовите загъби? Тръгна ли ти фирмата, след тези "радостни" новини?
              Май преди няколко дни се жалваше нещо. яе си я окъсал.
              Ами извади си постовете на една флашка и бягай при Дянков и Борисов. Пусни им ги и кажи колко ги обичаш, та да ти сложат и на тебе от държавната баница.
              не ми се спори с тебе ..просто си толкова елементарен в разсъжденията , направо си скучен ...като мантра повтаряш едно и също на всеки пост - отговор...
              1. само плюеш , не ме опровергаваш
              2.всеки написал нещо против .. и ти го допълваш със своите си интерпретации, нищо че бъкел не разбираш от написаното...важното е че на теб ти звучи като оплюване на правителството ..от което ти получаваш душевна еякулация ( т.е. изпразване) от кеф...
              3. Всяко нещо написано за Дянков , Цветанов или Борисов е свързано с епитетите - простак, крадец, ненормлник , лъжец и т.н.

              та какъв е смисъла на невъзпитано човече като теб да обеснявам каквото и да е , да давам доводи или да влизам в смислена дискусия...
              Ти си машина за лайна и за това когато пиша нещо по твой пост влизам в стилистиката ти...

              с две думи ...за мен си нисшо създание ....някъде м/у амебите и водораслите.. Та вегетирай си там в твоята локва и се радвай на слънцето
              Last edited by йосиф; 11.03.2011, 14:23.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
                явно не си разбрал иронията-Пешо има фиксация по Костов-сигурно тогава е преживял някаква дълбока жизнена промяна и разбира се "злодеят Костов" е виновен.
                А към Гигов-не съм за Боко,просто комунистите за мен са както мангалите за императора-от време на време и аз пиша в в любимата ти тема,анализирай
                не съм му прочел на Пешо мъките и може да не съм те разбрал.....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                  а ти като виден професионалист по бюджет и финанси се изсра мъдро и даже мухите около твоето лайно са с дипломи от Харвард... ашколсум мъдрецо.
                  Нещо не забелязвам да ме опровергаваш. Само плюеш.
                  Я кажи новата стъкмистика, измислена от Дянков, помогна ли ти да преодолееш финансовите загъби? Тръгна ли ти фирмата, след тези "радостни" новини?
                  Май преди няколко дни се жалваше нещо. яе си я окъсал.
                  Ами извади си постовете на една флашка и бягай при Дянков и Борисов. Пусни им ги и кажи колко ги обичаш, та да ти сложат и на тебе от държавната баница.
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                    и след като завода е бил с милионен дълг... какво е продал Костов и какво е откраднал от този завод...а ?
                    явно не си разбрал иронията-Пешо има фиксация по Костов-сигурно тогава е преживял някаква дълбока жизнена промяна и разбира се "злодеят Костов" е виновен.
                    А към Гигов-не съм за Боко,просто комунистите за мен са както мангалите за императора-от време на време и аз пиша в в любимата ти тема,анализирай
                    http://milom.blog.bg/

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
                      Специално за теб
                      Ако си имал 5 лева,Костов ти е откраднал 6,той е откраднал 5 пъти всички пари на света,два пъти за себе си.
                      Дадох един реален пример със завод-я ми кажи как се продава със доларов дълг-няколко милиона ,коя банка ще ти отпусне кредит за закупуване на суровина,как ще направиш реконструкция,объркани са ти причинно-следствените връзки.
                      и след като завода е бил с милионен дълг... какво е продал Костов и какво е откраднал от този завод...а ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                        И не преизчислиха по новата методика данните за 2009та. Трябваше да го направят за да се види положението през 2010 спрямо 2009 по новата методика. Ама тогава щяха да им лъснат осраните задници.
                        Впрочем ти не беше ли поддръжник на Бойко?
                        а ти като виден професионалист по бюджет и финанси се изсра мъдро и даже мухите около твоето лайно са с дипломи от Харвард... ашколсум мъдрецо.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
                          Зад фасадата на статистическата "бодрост", която подхранва правителствените претенции за успехи, се крият твърде гнили основи. Широката публика едва ли знае, че в края на м. ноември 2010 г. (много време след като бяха приети първоначалният, че и коригираният бюджет за 2010 г.) Националният статистически институт (НСИ) промени методиката за пресмятане на БВП и вкара в него напълно условни обеми "сива" икономика. Така вместо първоначално заложените в бюджета 63.5 млрд. лева НСИ повиши изкуствено БВП за 2010 г. на 71.7 млрд. лева, или с 8.2 млрд. (13%) повече. За оправдание послужиха методически стандарти на Евростат за включването в БВП и на "сивата икономика", бакшишите и платените на ръка услуги. Някои наричат това "наливане на вода в млякото".
                          И не преизчислиха по новата методика данните за 2009та. Трябваше да го направят за да се види положението през 2010 спрямо 2009 по новата методика. Ама тогава щяха да им лъснат осраните задници.
                          Впрочем ти не беше ли поддръжник на Бойко?
                          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Зад фасадата на статистическата "бодрост", която подхранва правителствените претенции за успехи, се крият твърде гнили основи. Широката публика едва ли знае, че в края на м. ноември 2010 г. (много време след като бяха приети първоначалният, че и коригираният бюджет за 2010 г.) Националният статистически институт (НСИ) промени методиката за пресмятане на БВП и вкара в него напълно условни обеми "сива" икономика. Така вместо първоначално заложените в бюджета 63.5 млрд. лева НСИ повиши изкуствено БВП за 2010 г. на 71.7 млрд. лева, или с 8.2 млрд. (13%) повече. За оправдание послужиха методически стандарти на Евростат за включването в БВП и на "сивата икономика", бакшишите и платените на ръка услуги. Някои наричат това "наливане на вода в млякото".
                            http://milom.blog.bg/

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
                              Специално за теб
                              Ако си имал 5 лева,Костов ти е откраднал 6,той е откраднал 5 пъти всички пари на света,два пъти за себе си.
                              Дадох един реален пример със завод-я ми кажи как се продава със доларов дълг-няколко милиона ,коя банка ще ти отпусне кредит за закупуване на суровина,как ще направиш реконструкция,объркани са ти причинно-следствените връзки.
                              Продава се на търг.Без никакви преговори с потенциални купувачи.Без никакви алабализми за инвестиции и запазване на работни места.Ако не може да се продаде се затваря и се ликвидира.Не се подарява на наши хора.Дълговете се плащат от държавата тя си получава парите за имуществото и сградите.Виновните за дълговете се съдят влизат в затвора и имуществото им се отнема всичкото в полза на държавата.Комунистите и по точно ДС си създаде опозиция СДС и ДПС и после на кръглата маса сами си преговаряха по между си.А такива като Доган и Костов бяха набедени за опозиция.Те са си кадри на ДС.Народа скачаше по улиците а кукловодите се забавляваха.Защо например един завод в който имаше продукция и резервни части за 70 милиона долара и дългове за 30 беше подарено на един другар за 65000 долара?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от difor Разгледай мнение
                                Нещо не ми се връзва като чета коментарите.
                                РМД-та, Другари, приватизации и т.н...

                                Имаше навремето двама кретени-единият едноок..
                                Ран и Ът.
                                Прочетете им стратегията за БГ и ще разберете за какво иде реч./българите трябва да останат 4,5 млн./...плана действа безотказно и сега-22 год.по-късно.
                                Ще станем по-зле и от бантустан.

                                Хубав weekend!!!
                                То всеки кретен може да си иска каквото ще. Дали ще го получи обаче зависи дали срещу него стои по-голям кретен или някой дупедавец.

                                Коментар

                                Working...
                                X