IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

България в депресия

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пешо, колкото Костов е ограбил страната, два пъти повече комунистите. При тях мина масовата приватизация и заради тях се радваме на бизнесмени като Коко Банев, Бедо Доганян и други подобни. За мен най-доброто правителство беше на Царя.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
      явно не си разбрал иронията-Пешо има фиксация по Костов-сигурно тогава е преживял някаква дълбока жизнена промяна и разбира се "злодеят Костов" е виновен.
      А към Гигов-не съм за Боко,просто комунистите за мен са както мангалите за императора-от време на време и аз пиша в в любимата ти тема,анализирай
      Никаква промяна не съм преживял по Костово време.Просто написах фактите.Можеш да кажеш кое не е вярно.За мен този мангал си е чист комунист и агент на КГБ.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
        Както писах и както казват и вашите и нашите ченгета - Зад всяко действие стои мотив.
        Е, не знам. Аз от ченгета не разбирам. Ти по-добре си запознат с тази материя.
        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
          Много ми е кеф, че съм ти трън в ... петата фалирало форексче.
          А това, че пееш псалми на Бойковото правителство, няма да те спаси от фалит.
          Не те знам от къде си и не ме интересува. Знам само, че скоро няма да имаш парички и за интернет. Ама се надявам да постоиш във форума докато Бойко и компания поемат пътя към затвора. Че да има с кого да се гавря.
          как позна че съм фалирало форексче ... там в шуменския гьол да нямате вълшебна кристална топка...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от difor Разгледай мнение
            От антидепресантите до паветата границата е много тънка.
            Всъщност няма значение кое ще е първото.
            Ама на дебелогъзите в Парламента к,во им пука??
            От паветата им пука, от антидепресантите - не.
            Границата е бая дебела ако питаш мен - но не виждам защо да наказвам себе си за глупостите на другите ???

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
              Жей, крайно време е да отидеш на психиатричен преглед. Не отлагай! Направи го по-скоро, че иначе ще ми тежиш на съвестта.
              Но първата стъпка е да спреш да четеш и пишеш в този форум, защото това вече е опасно за твоето здраве. Ти си пред нервен срив!!! Вземи си почивка и се порадвай на живота далеч от всички протести и интернет мрежи.
              Проблеми с нервите нямам. Но ти определено имаш такива предвид, че си трепериш за работата и скачаш като опарен всеки път стане ли дума за руските интереси в страната
              Както писах и както казват и вашите и нашите ченгета - Зад всяко действие стои мотив. моите са финансови, а твоите?!


              Писна ни да ни крадат с цени на ток, горива, парно, вода, телефон: http://www.facebook.com/group.php?gi...8025384&v=wall

              16 Окт 1999 - “ЛУКойл” купи Нефтохим за 81 млн. долара в брой; http://www.capital.bg/vestnikut/priv...dolara_v_broi/
              Държавата отписа 170 млн. долара дългосрочен дълг на рафинерията..
              От "продажбата" на Нефтохим на "братушките" ние сме на загуба с 90 милиона долара, само за добър ден.
              Last edited by Jay Gould; 11.03.2011, 16:44.
              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

              Коментар


              • Първоначално изпратено от [B
                gigow;1222667... Че да има с кого да се[/B] гавря.

                То за това се иска интелект. Колкото и да се напъваш, не става. Интелектуално не си интересен. Като теб има много в жълтите медии.
                Last edited by Софиянец80; 11.03.2011, 16:41.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                  Четейки те се убеждавам все повече, че най-големия външнополитически и икономически враг на България е точно Русия, която всячески се стреми да унищожи всички национално тук и да развали приятелството между двата народа.
                  Жей, крайно време е да отидеш на психиатричен преглед. Не отлагай! Направи го по-скоро, че иначе ще ми тежиш на съвестта.

                  Но първата стъпка е да спреш да четеш и пишеш в този форум, защото това вече е опасно за твоето здраве. Ти си пред нервен срив!!! Вземи си почивка и се порадвай на живота далеч от всички протести и интернет мрежи.
                  Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                    А бе браточка вие с шуменския шапкар да не сте седяли на един чин в училището ,че имате еднаква лексика , а и логиката ви е на доста еднакво положение ...
                    Ако ви се направи психолгически профил сте като братя близнаци....

                    А уж си варненско катилче .. То май вярна ще излезе приказката ,че Варна е пристанище на Шумен.....
                    Много ми е кеф, че съм ти трън в ... петата фалирало форексче.
                    А това, че пееш псалми на Бойковото правителство, няма да те спаси от фалит.
                    Не те знам от къде си и не ме интересува. Знам само, че скоро няма да имаш парички и за интернет. Ама се надявам да постоиш във форума докато Бойко и компания поемат пътя към затвора. Че да има с кого да се гавря.
                    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                      Виждам че и за теб като представител на управляващата партия във форума липсата на индустрия в България ти е голяма радост, че си се прегърна с руската курва и му припяваш
                      А бе браточка вие с шуменския шапкар да не сте седяли на един чин в училището ,че имате еднаква лексика , а и логиката ви е на доста еднакво положение ...
                      Ако ви се направи психолгически профил сте като братя близнаци....

                      А уж си варненско катилче .. То май вярна ще излезе приказката ,че Варна е пристанище на Шумен.....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                        така е браточка ..ние сме много важна и опасна държава и за това Русия и САЩ се мъчат да ни унищужат... за сега удържаме - трудно но успяваме .... Сигурно имаме големи залежи от петрол, газ , ценни метали и за това ни обстрелват от всякъде

                        Да се молим Китай , Индия и Бразилия да не се включат ,че тогава сме се предали .....
                        Виждам че и за теб като представител на управляващата партия във форума липсата на индустрия в България ти е голяма радост, че си се прегърна с руската курва и му припяваш

                        Малко старичко инфо:

                        ‎16 Окт 1999 - “ЛУКойл” купи Нефтохим за 81 млн. долара в брой; http://www.capital.bg/vestnikut/priv...dolara_v_broi/
                        Държавата отписа 170 млн. долара дългосрочен дълг на рафинерията..
                        От "продажбата" на Нефтохим на "братушките" ние сме на загуба с 90 милиона долара, само за добър ден.
                        Last edited by Jay Gould; 11.03.2011, 16:17.
                        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                          Явно ти е повод за голяма радост бляд руска.

                          Четейки те се убеждавам все повече, че най-големия външнополитически и икономически враг на България е точно Русия, която всячески се стреми да унищожи всички национално тук и да развали приятелството между двата народа.
                          Вече не се учудвам на все по-силните антируски настроения в България, на които вече и аз все повече започвам да симпатизрам, след като представителите на Русия в страната ни, посолства и консулства, действат само в наша вреда и за 30 години от смъртта на Брежнев насам са нанасяли само вреди.

                          Заедно с маймуната от САЩ Уорлик, няма да е зле да се изрита от страната и тази маймуна на руската ченгеджиница, а приватизационния договор за Лукойл да се преразгледа за пропуските които неминуемо има и за нарушенията на руската компания в страната ни.



                          Юрий Исаков - Руският посланик в България.
                          така е браточка ..ние сме много важна и опасна държава и за това Русия и САЩ се мъчат да ни унищужат... за сега удържаме - трудно но успяваме .... Сигурно имаме големи залежи от петрол, газ , ценни метали и за това ни обстрелват от всякъде

                          Да се молим Китай , Индия и Бразилия да не се включат ,че тогава сме се предали .....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                            Добре че в България вече няма индустрия...
                            Явно ти е повод за голяма радост бляд руска.

                            Четейки те се убеждавам все повече, че най-големия външнополитически и икономически враг на България е точно Русия, която всячески се стреми да унищожи всички национално тук и да развали приятелството между двата народа.
                            Вече не се учудвам на все по-силните антируски настроения в България, на които вече и аз все повече започвам да симпатизрам, след като представителите на Русия в страната ни, посолства и консулства, действат само в наша вреда и за 30 години от смъртта на Брежнев насам са нанасяли само вреди.

                            Заедно с маймуната от САЩ Уорлик, няма да е зле да се изрита от страната и тази маймуна на руската ченгеджиница, а приватизационния договор за Лукойл да се преразгледа за пропуските които неминуемо има и за нарушенията на руската компания в страната ни.



                            Юрий Исаков - Руският посланик в България.
                            Last edited by Jay Gould; 11.03.2011, 15:57.
                            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                            Коментар


                            • :
                              Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                              Добре че в България вече няма индустрия...
                              това ме изкефи!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                                Ей сега ще депресират индустрията още повече
                                Добре че в България вече няма индустрия...
                                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                                Коментар

                                Working...
                                X