IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

България в депресия

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • инфлацията за първите 2 месеца ще удари 10% и всичко това при тотална липса на пари. НА бунт ДЯНКОВ да си ходи.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от manastiretza Разгледай мнение
      Все някой друг е виновен. Не виждате ли че това правителство е некадърно да управлява. А от икономика нищо не разбира.
      Това да , то е повече от ясно .....
      '

      Коментар


      • Първоначално изпратено от all_trader Разгледай мнение
        Това създава политиката диктувана от американците и нашите продажни марионетки- монополи .
        по принцип трябваше да останат държавни тези компании , обаче на Костов му наредиха да ги разпородава - едната от "светат троица " на неолибералистите - пълна приватизация на всичко което има думата държавност в него .....
        сега "берем плодовете"
        Все някой друг е виновен. Не виждате ли че това правителство е некадърно да управлява. А от икономика нищо не разбира.

        Коментар


        • За монополите:Захарта в Гърция е 0,72 евра!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
            Това дори не е дясно мен ако питаш. Дясно е частен сектор, а не монополи. Монополите са синоним на феодализма.
            http://svejo.net/1032552-balgariya-v...13-publikatsii
            Това създава политиката диктувана от американците и нашите продажни марионетки- монополи .
            по принцип трябваше да останат държавни тези компании , обаче на Костов му наредиха да ги разпородава - едната от "светат троица " на неолибералистите - пълна приватизация на всичко което има думата държавност в него .....
            сега "берем плодовете"
            Last edited by all_trader; 24.02.2011, 10:57.

            Коментар


            • Българи , спите ли?


              Дянков ОСТАВКА ОСТАВКА

              Коментар


              • Просрочията по заемите се върнаха към обичайния си обем на нарастване

                Сривът на трудовия пазар надмина и най-черните прогнози
                Last edited by MILOM; 24.02.2011, 09:58.
                http://milom.blog.bg/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от moderеbov Разгледай мнение
                  Аз и с по-малко изкарвам, важното е накрая да натикам 30-40 лева във форекса. Затова съм си в хронична депресия, а иначе България си е добре
                  О милото ми второ АЗ, 30 - 40 лева ли ти останаха след великата ти БФБ епопея.... срамувам се че се изписваме еднакво

                  Коментар


                  • Сития на галадния вяра няма,огледайте се малко навън.Телевизорите само облъчватАко някой не знае какво следва да се поразрови в историята-там пише всичко.Всичко ще се нареди.Спокойно,джъст уотч дет се вика.Глада е по-силен от токаУеко ,уеко уекинко няма мърдане ,всеки ще си плати за обяда
                    http://funportal.info/smiles/smile3.gif

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Makaveli Разгледай мнение
                      Няма как да се съглася с теб. Баба ми живее със !140! лв. на месец??? Това Е пладнешки обир. А какво се случи с данък лукс?
                      Аз и с по-малко изкарвам, важното е накрая да натикам 30-40 лева във форекса. Затова съм си в хронична депресия, а иначе България си е добре

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Makaveli Разгледай мнение
                        Няма как да се съглася с теб. Баба ми живее със !140! лв. на месец??? Това Е пладнешки обир. А какво се случи с данък лукс?
                        Какво се оплакваш..На цецко родата са получавали по 120 лв пенсия, но са спестили 150 000 лв...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                          Човекът си го е казал още в първия коментар, но кой да го чете? Пък и да го прочетеш едва ли ще разбереш...

                          Това са пари, изтеглени от взаимните и от пенсионните фондове и от инвестиции от други дялови схеми. Няма никакво увеличение на парите извън БНБ, което да обясни това нарастване на депозитите...
                          Ебаваш ли се, или е някой новобранец на ника Човекът е написал пълни глупости!

                          Инвестиционните фондове с дейност в България управляват 878 млн лева към края на 2010 г., като средствата нарастват с 235 млн (36.6%), спрямо декември 2009 г..
                          Домакинствата са изтеглили 50 мил. за годината, а само декември населението е спестило 700, та малко по сериозно
                          http://www.investor.bg/news/article/111813/332.html

                          А Пенсионните си къртят миФки традиционно и така ще е поне до 2020 г.

                          Акумулираните нетни активи на допълнителните пенсионни фондове са 3,99 млрд. лв. към 31 декември 2010 г., показват данни на Комисията за финансов надзор. През 2010 г. те се увеличават с 26,34%

                          http://www.investor.bg/news/article/112109/339.html

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                            да прав си ... това е разтърсващ данък .... просто е пладнешки грабеж на бедните хорица....

                            Аре бе пич ти си поне сериозно момче стига си се вкарвал и ти в червените плювни
                            Няма как да се съглася с теб. Баба ми живее със !140! лв. на месец??? Това Е пладнешки обир. А какво се случи с данък лукс?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение
                              Браво, Йосифе. Много си вежлив, истински гражданин второ поколение.
                              Имам предвид, че баща ти е роден на село, но дядо ти е дошъл в града в 1965 година. Та ти си кореняк, де.
                              основна грешка която правите натуралните селяни ... не е важно кой къде е роден .... за другото ти си вади извода....

                              а относно вежливоста аз не съм те обидил с нещо просто както казва форекс мастъра аз говоря с факти ,а ти че се обръщаш на другата страна си е твой проблем...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                                Аре бе пич ти си поне сериозно момче стига си се вкарвал и ти в червените плювни
                                Пет пари не давам, къде ще ме класираш... Говоря само с факти! А фактите са без цвят! Това че като се сблъскаш с тях се обръщаш на другата страна си е твой проблем!
                                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                                Коментар

                                Working...
                                X