IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Министър Трайчо с 90 000 лв (62%) загуба от БФБ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от meche_cveti93
    NYSERookie,
    Съгласен съм , нали затова написах ,че ми е симпатичен... , но кажи на средно статистичният гражданин на БГ какъв финансист е Милен Велчев при обръщане на дълга от долари в евро.... при най неизгодния курс , че Трайчев е загубил на борсата 100 бона и че Костов е продал половината икономика на страната за един долар... ?
    е как?
    велчев е най-великия финансист , за себе си :-)
    я виж кви хотели построи брат му с комисиона от врътката ;-)

    ПП: моите комисиони също отиват у брат ми, ама галфона никъв икономист не :-( само бараки и курници некви строи :-)
    а може и аз да съм мизерник и за жълти стотинки да се продавам :-)
    Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

    Коментар


    • w

      Мене по ми е чудно как ги е придобил тези апартаменти на тези ниски цени 150 лв /кв.м И Мицубиши Паджеро 2008 за 2500 лева ,искам и аз такова.

      Коментар


      • мече,
        борсовите спекулации и инвестиции са доста специфични и нямат много общо с управлението на икономиката.
        не бъркате ли всички ?
        аз съм добър спекулант и не съм икономист.
        за болшинството икономисти може да се каже , че са калпави спекуланти.това обаче не ги прави лоши икономисти
        NYSERookie,
        Съгласен съм , нали затова написах ,че ми е симпатичен... , но кажи на средно статистичният гражданин на БГ какъв финансист е Милен Велчев при обръщане на дълга от долари в евро.... при най неизгодния курс , че Трайчев е загубил на борсата 100 бона и че Костов е продал половината икономика на страната за един долар... ?

        Коментар


        • заключете тази тема
          лесно се пише отпосле
          а и всички ние сме долу горе на същото положение

          Коментар


          • Първоначално изпратено от meche_cveti93
            много умно.
            в тоя форум всички излезнахте на софикс 1900 и после купихте на софикс 260.

            който от вас да вземем все е по-добър от трайчо
            NYSERookie,
            Министър Трайчев ми е симпатичен , ако и за това ,че купува БГ акции и губи като обикновен човек..
            Аз също съм купувал и на 1970 но и на 255 ... продавал съм на 1970 но и на 270 пункта Софикс. Ако аз мога да реализирам загуба за един министър на икономиката е най малкото ...неприемливо.
            Тази година съм си избил загубите а и много от другите участници... затова се реагира така за един капацитет , който не може да оправи собствената икономика , камо ли държавната...оправданието е ,че е дългосрочен а ние сме спекуланти.
            мече,
            борсовите спекулации и инвестиции са доста специфични и нямат много общо с управлението на икономиката,а и отнемат доста време .
            не бъркате ли всички ?
            аз съм добър спекулант и не съм икономист.
            за болшинството икономисти може да се каже , че са калпави спекуланти.това обаче не ги прави лоши икономисти
            Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от himkofob
              Първоначално изпратено от 4i40
              Освен да се порадваме и посмеем има и положително в новината...
              Мин. Трайчо ще работи за излизане на инвестициите си плюс....
              Успех Трайчо

              Особено на тази почернената!!! ...))))))
              ИИИИбати кефа...
              Като си помисля - продадох на 50 000 стари лева, купих на 40 000 ст. лева..
              и след една седмица станаха 500 стари лева................. от масовата приватизация, там загуба нямаше...Само тези, които не участваха,не спечелиха....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от NYSERookie
                и анкетата е безумна:-)
                диплома от УНСС/ най-великия икономически университет на света/ ,задължително условие ли е , за да спекулираш?
                що да е безумна, анкетата е за това дали ставаш за министър на икономиката, а не за трейдър, а както каза баш боса (ББ) на срещата в УНСС - Премиерът пожела на студентите да завършат с успех 5,50, тъй като тогава могат да станат министри на икономиката, енергетиката и туризма като Трайчо Трайков
                Гласувайте, братя, може някой от вас да е следващият министър на икономиката
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • ???? колко ли имат Орешарски , Искров , Очаров , Петър Димитров....от акциите на Химко????

                  Коментар


                  • много умно.
                    в тоя форум всички излезнахте на софикс 1900 и после купихте на софикс 260.

                    който от вас да вземем все е по-добър от трайчо
                    NYSERookie,
                    Министър Трайчев ми е симпатичен , ако и за това ,че купува БГ акции и губи като обикновен човек..
                    Аз също съм купувал и на 1970 но и на 255 ... продавал съм на 1970 но и на 270 пункта Софикс. Ако аз мога да реализирам загуба за един министър на икономиката е най малкото ...неприемливо.
                    Тази година съм си избил загубите а и много от другите участници... затова се реагира така за един капацитет , който не може да оправи собствената икономика , камо ли държавната...оправданието е ,че е дългосрочен а ние сме спекуланти.

                    Коментар


                    • и анкетата е безумна:-)
                      диплома от УНСС/ най-великия икономически университет на света/ ,задължително условие ли е , за да спекулираш?
                      Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от NYSERookie
                        много умно.
                        в тоя форум всички излезнахте на софикс 1900 и после купихте на софикс 260.
                        който от вас да вземем все е по-добър от трайчо ;-)
                        Емчи то за туйва е толкоз посещаван този форум.Истинска люпилня за финансови гурута и капацитети.
                        За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                        Коментар


                        • много умно.
                          в тоя форум всички излезнахте на софикс 1900 и после купихте на софикс 260.
                          който от вас да вземем все е по-добър от трайчо ;-)
                          Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40
                            Освен да се порадваме и посмеем има и положително в новината...
                            Мин. Трайчо ще работи за излизане на инвестициите си плюс....
                            Успех Трайчо

                            Особено на тази почернената!!! ...))))))

                            Коментар


                            • Това е интересно, но да не е оракул?

                              Не че съм му голям фен, но е човек, какво като в момента е министър.

                              Коментар


                              • Освен да се порадваме и посмеем има и положително в новината...
                                Мин. Трайчо ще работи за излизане на инвестициите си плюс....
                                Успех Трайчо

                                Коментар

                                Working...
                                X