IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Министър Трайчо с 90 000 лв (62%) загуба от БФБ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • не мъчени пари лесно се пръскат

    Коментар


    • Каква е тази анкета тези въпроси ги измисли някои бес образование...ништо неразбирам.
      Животът е огледало.....усмихвай се

      Коментар


      • Докато бе министър, достатъчно пъти и с по-много качи цените на тока и газта без ни най-малко икономическо основание, така, че не го жалете толкоз, освен ако не страдате от мазохизъм и не обичате да ви бъркат в джобовете. Ако обичате толкоз някой само защото го "низвегнали", вземете станете сатанисти. И Луцифер е низвергнат от рая, ама поне не ви е качвал цената на тока, като Трайчо. Оставете го на лъвовете, ако въобще има лъвове, а не плюшени играчки. Колкото повече се дъвчат един друг толкова по-добре, ако въобще това не е цирк, както мисля. На мен всичко това ми прилича на театър и подготовка Трайчо да се яви на бял кон един вид като опозиция, в удобен за властта момент. Ако забелязвате - получава се една проста странна игра за излъскване на имидж - Един вид Трайчо - дето разката държавата, с най-скъпия зелен и пембян ток и най-скъпата газ, бУрец против монополите - Уааа - понеже уж се били скарал с Вальо Златев (да бе, да!) от друга старана, новия министър и Боко който изведнъж прогледнал и той борец - ама с Трайчо. От цялата операция и двамата излизат излъскани, уж малко кал се мята (акцийки, това онова), но реално и двамата са готови кадри, вече един да играе власт, а другия опозиция. Не се връзвайте на такива евтини номера, дето и първокурсниците в ДС, Симеоново и ВИТИЗ ги знаят...

        Трайков на прокурор заради акции в "Каолин" http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4928351

        Това дори не е проверка от прокуратурата, а някой си прави ПР като Трайчо не го заплашва нищо, тъй като е акционер още преди да е министър, пък и както се вижда не е прокопсал от това. Все едно Вальо Топлото да го разследват за неправилно паркиране, вместо за топлото.

        Когато искаш да скриеш една новина - създай друга!

        От 1 юли качиха цените на тока - качиха газта, сега размахват уж изкупителна жертва, пред населението, като и на "жертвата" и на обвинителя е ясно, че това е театро.. И едни ще викат "осана" на Трайчо мъченика, а другите "браво" на Боко, че се бори с октопода енергиен. Че Трайчо е акционер в Каолин знаем всички - тук сме поне няколко хиляди човека, а защо ТВ 7 сега изведнъж прогледна - прокуратура и власт също, става ясно. "Целия свят е сцена" - Шекспир.
        Last edited by Jay Gould; 27.06.2012, 17:19.
        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

        Коментар


        • Статията за пореден път доказва на какво ниско ниво са българските журналисти.....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение
            Евалата на бат Трайчо. Ако не е разпродал, значи има железни топки (термина от Пепи) и става за инвеститор според мен.
            ами нищо не е разпродал, но след като се опълчи на Светиня Му и стана неудобен, някакси изведнъж 3 години след като аз изнесох данните за инвестициите на Трайчо (човекът чинно си ги беше описал в декларацията), "честните и безпристрастни джурналя" от Тв7 (т.е. Боко Тв) стигнаха до извода: http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4928351 И това идва от великата "разследваща" журналистка Диляна Гайтанджиева .....

            Ами какво да кажа - вече май леко му симпатизирам на Трайчо, оказа се поне честен, а не крадлив идиот, а селския Мунчо винаги е бил положителен герой. макар че и екс началника му отлично продължава да игаре тази роля (на Мунчото).....

            П.С. Ако не ме домързи мога пак да му сметна "инвестицията" на колко кинта е в момента
            Last edited by Грую Груев; 27.06.2012, 16:16.
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Евалата на бат Трайчо. Ако не е разпродал, значи има железни топки (термина от Пепи) и става за инвеститор според мен.

              Коментар


              • Ако се признаваха загубите от борсите ,финансовото министерство няма да събере и лев

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pastir2 Разгледай мнение
                  Ха-ха


                  Странно звучи да си приспадаш загубите от врътките на БФБ в данъчната декларация, съответно да си намаляваш и облагаемия доход
                  Ако е данъчна декларация на физическото лице -Трайчо

                  а до колкото виждам това е от сметната палата

                  Коментар


                  • Ха-ха


                    Странно звучи да си приспадаш загубите от врътките на БФБ в данъчната декларация, съответно да си намаляваш и облагаемия доход

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
                      Лаишки въпрос от мен:
                      Възможно ли е загубите на лицето на борсата да са неистински (по някаква незаконна договорка с брокера) с цел да се намалят обявените приходи в данъчната декларация?

                      Предварително мерсим
                      баш неистински са (т.е. само не хартия) - докато не прдаде не се броятм даже може по покупна стойност да си ги води
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
                        Лаишки въпрос от мен:
                        Възможно ли е загубите на лицето на борсата да са неистински (по някаква незаконна договорка с брокера) с цел да се намалят обявените приходи в данъчната декларация?

                        Предварително мерсим
                        Не е възможно

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
                          Лаишки въпрос от мен:
                          Възможно ли е загубите на лицето на борсата да са неистински (по някаква незаконна договорка с брокера) с цел да се намалят обявените приходи в данъчната декларация?

                          Предварително мерсим
                          Те не се облагат парите от борсата само дивидент се облага
                          в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                          Коментар


                          • Лаишки въпрос от мен:
                            Възможно ли е загубите на лицето на борсата да са неистински (по някаква незаконна договорка с брокера) с цел да се намалят обявените приходи в данъчната декларация?

                            Предварително мерсим

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от El Guapo Разгледай мнение
                              А с какво ги купи , с грънци ли ? Да не би да са 100лв ? Икак така влезна в БФБ и хоп на трейса ( нещо като хоп на рейса и сме направо в центъра на София )
                              Еми как в строителна среда съм и имам поглед върху строителния отрасъл....А и в гимназията бях съученик с племеника на Божков
                              в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                              Коментар


                              • А ти мейл ли си или фимейл ? Питам с уважение .

                                Коментар

                                Working...
                                X