IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каква рента получавате от земеделските си земи?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • с.Садово Бургаска област - арендатор фирма от Бургас - единствена кооперация -от няколко години плаща 15 лв на декар.

    Коментар


    • В Добричко 90 -110лв. Не е зле По принцип кооперациите дават по-добри ренти от арендаторите.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vn_rad Разгледай мнение
        В община Шабла-80лв- там са няколко арендатора и се договарят какво да дават. Това е най-ниската рента в Добруджа
        На фона на 40 лв. в ямболско вашето е направо върха!

        Коментар


        • В община Шабла-80лв- там са няколко арендатора и се договарят какво да дават. Това е най-ниската рента в Добруджа

          Коментар


          • Бате Пешо - той наема на земята зависи единственно от това дали има много наематели и те да се конкурират, от нищо друго не зави ..хубава или нехубава няма значение.
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pjc50313869 Разгледай мнение
              Здравейте! Имам следния въпрос - ако давам земеделската си земя на арендатор и той всяка година ми плаща рента, как стои въпроса със земеделските субсидии? В смисъл само арендаторът ли има право на тях и как аз (като земеделец) бих могъл да получа субсидия?
              В твоя случай арендатора взема субсидията.Ако я искаш ше ти се наложи да я обработваш

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pjc50313869 Разгледай мнение
                Здравейте! Имам следния въпрос - ако давам земеделската си земя на арендатор и той всяка година ми плаща рента, как стои въпроса със земеделските субсидии? В смисъл само арендаторът ли има право на тях и как аз (като земеделец) бих могъл да получа субсидия?
                Вие, като земеделец, трябва да декларирате с декларация по чл. 69, ППЗСПЗЗ, че за стопанската 2017/2018 година ще обработвате земята си. След съответната проверка на терен ще си получите субсидията.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Здравейте! Имам следния въпрос - ако давам земеделската си земя на арендатор и той всяка година ми плаща рента, как стои въпроса със земеделските субсидии? В смисъл само арендаторът ли има право на тях и как аз (като земеделец) бих могъл да получа субсидия?

                  Коментар


                  • Интересувам се от средния размер на рентата за земеделски земи в района на гр.Бургас?

                    Коментар


                    • Някой може ли да ми каже в Пловдивска област, около градовете Раковски и Брезово как върви рентата?

                      Коментар


                      • Имам нужда от инфо
                        за ренти в централна северна България
                        Кои са арендаторите и какви са рентите
                        Област Плевен и части в Търновска
                        Nik137784@yahoo.com

                        Коментар


                        • 65 лв. в Русенско.
                          “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                          Коментар


                          • 95-100 лв. - Добрич

                            Коментар


                            • 45 лв Врачанско

                              Коментар


                              • 40 лв. Велико Търновско
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X