IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Среща на форума в София?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
    +++111 Браво , ето конкретика, заведението което предложи Мариян беше добра идея, но все пак ти си председателя, ти реши! Добра идея беше и там където се пресичат двата лъча на метрото. В този смисъл Адамс в пряката на Пиротска става, стига да не се сберем повече от 20 чиляка баш зимъска!
    Зависи колко броя сме - и дали искате да плюскате или само да локате спирт. Ако второто - и ако не сме десетки - може да идем тоже в любимото ми заведенийце - дето е точно зад Булбамк.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Настройте датата и мястото, защото пътят е дълъг от "Румъния", но пък добре говоря български - ще се разберем! Лятото с печалби и дивиденти на море на последваща среща.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
        Е, как що? Ти император ли си или лукова глава
        Това за кой ли път се подхвърля.Дано този път да стане
        Животът е дар от бога за изживяване, а не план за изпълнение!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          Защо винаги всички и навсякъде искат аз - Императорът - да бъда организатор на разни сборища?
          Е, как що? Ти император ли си или лукова глава
          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Може някъде около началото на другото месец напримерно - така повече хора ще имат време да прочетат и да се присъединят. Например около 8-ий февруари - да полеем и рожденият ден на Божественият?
            +++111 Браво , ето конкретика, заведението което предложи Мариян беше добра идея, но все пак ти си председателя, ти реши! Добра идея беше и там където се пресичат двата лъча на метрото. В този смисъл Адамс в пряката на Пиротска става, стига да не се сберем повече от 20 чиляка баш зимъска!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
              Е, все пак си ИМПЕРАТОР, а аз обикновен лорд!
              Може някъде около началото на другото месец напримерно - така повече хора ще имат време да прочетат и да се присъединят. Например около 8-ий февруари - да полеем и рожденият ден на Божественият?
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                Като гледам засега само София и Варна са сериозни! Да назначим отговорници по комунистически, иначе не става. При демократия нещата не вървят. Предлагам Императора за отговорник на софийската среща и Джей за отговорник за варненската.
                Аре отсега да помислим за сборище лятото - някъде на плис-плис.
                Колегите от Варна и Бургас да определят мястото - някъде по средата - само не в чалгаджийските Слънчев бряг и Свети Косъм.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Защо винаги всички и навсякъде искат аз - Императорът - да бъда организатор на разни сборища?
                  Е, все пак си ИМПЕРАТОР, а аз обикновен лорд!

                  Коментар


                  • Що ,щото си заслужим майстор на спорта..........несе умисляй а действай.....щото си и готин!
                    Животът е огледало.....усмихвай се

                    Коментар


                    • Защо винаги всички и навсякъде искат аз - Императорът - да бъда организатор на разни сборища?
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Ако има збирка..котара е там....жив сам за купони...
                        Животът е огледало.....усмихвай се

                        Коментар


                        • Ало Варна!

                          Като гледам засега само София и Варна са сериозни! Да назначим отговорници по комунистически, иначе не става. При демократия нещата не вървят. Предлагам Императора за отговорник на софийската среща и Джей за отговорник за варненската.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Пуши се!
                            Казвате и правим там
                            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                              Там не съм влизал отдавна, последно бях с една позната, чакахме 20 минути за по едно мартини с лед, а имаше 3 ма бармани зад бара. Ако боса ги е поразгонил и е взел свестен персонал, бива.
                              ПС: Ааааа... последно бях с жена ми миналата пролет. Биваше тогава, там обаче е за кафе и едва ли се пуши вече. Или се пафка?
                              Пуши се!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                Пичовете в SWAP ме накефиха
                                Там не съм влизал отдавна, последно бях с една позната, чакахме 20 минути за по едно мартини с лед, а имаше 3 ма бармани зад бара. Ако боса ги е поразгонил и е взел свестен персонал, бива.
                                ПС: Ааааа... последно бях с жена ми миналата пролет. Биваше тогава, там обаче е за кафе и едва ли се пуши вече. Или се пафка?
                                http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                                Коментар

                                Working...
                                X