IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Tрейдърските възнаграждения

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • аз съм много добър трейдър и взимам в българия 230 лева бруто в световна компания.

    Коментар


    • Не съм се замислял досега, но ако аз трябва да назначавам трейдър на договор, първото условие което ще му поставя е да играе и със собствен капитал! Ако трябва аз ще му го дам в заем. За сметка на това аз му осигурявам компанията на 7-8 играчи, като него, които по осем часа на ден могат да коментират, анализират и съответно да взимат най правилното решение. Колективниото мислене все пак има предимства пред индивидуалното. Сам човек винаги може да пропусне някой факт, да не дооцени овреме някой сигнали. Сигурно е интересно в брокерските отдели. Важното е да има взаимно допълване между отделните личности при взимане на решение! А на това се базира и успеха.
      http://georgipiskov.blogspot.com

      Коментар


      • Re: Tрейдърските възнаграждения

        Първоначално изпратено от Black&Scholes
        Първоначално изпратено от valka
        Според вас ,колко получава като възнаграждение един човек който работи във някоя институция ,като трейдър.,На когото е предоставена сметка да търгува със техни пари,какво би му било възнаграждението в България,и в чужбина.
        Извън България- доста пари. Пари, които е трудно човек дори да си представи. Но има защо-според много хора систематичното извличане на пари от финансовите пазари е белег за гениалност...

        Повечето губят.

        А в БГ-разни тарикати отворили с комунистически пари брокерски къщи, но има две-три , които в най-скоро време ще узреят за това чудо наречено "търговия за собствена сметка".

        Но истината за тези неща е в големите финансови центрове.

        Автор Съобщение
        Zaio


        Мнения: 72

        Пуснато на: 23:03:44 ч. | 05.06 Заглавие:

        --------------------------------------------------------------------------------

        Наскоро си говорих с един бивш трейдър (20 години стаж), който сега е шеф на трейнинг центъра в CME. 90% от трейдърите са аут до 2рата година. Работата е доста тежка, но тези които оцелеят повечко обикновено правят по 7 цифри.



        Black&Scholes кои са тези големи финансови центрове в България и в чужбина.

        Коментар


        • Наскоро си говорих с един бивш трейдър (20 години стаж), който сега е шеф на трейнинг центъра в CME. 90% от трейдърите са аут до 2рата година. Работата е доста тежка, но тези които оцелеят повечко обикновено правят по 7 цифри.

          Коментар


          • Re: Tрейдърските възнаграждения

            Първоначално изпратено от valka
            Според вас ,колко получава като възнаграждение един човек който работи във някоя институция ,като трейдър.,На когото е предоставена сметка да търгува със техни пари,какво би му било възнаграждението в България,и в чужбина.
            Извън България- доста пари. Пари, които е трудно човек дори да си представи. Но има защо-според много хора систематичното извличане на пари от финансовите пазари е белег за гениалност...

            Повечето губят.

            А в БГ-разни тарикати отворили с комунистически пари брокерски къщи, но има две-три , които в най-скоро време ще узреят за това чудо наречено "търговия за собствена сметка".

            Но истината за тези неща е в големите финансови центрове.
            Make futures your option
            and
            Options your future

            Коментар


            • Tрейдърските възнаграждения

              Според вас ,колко получава като възнаграждение един човек който работи във някоя институция ,като трейдър.,На когото е предоставена сметка да търгува със техни пари,какво би му било възнаграждението в България,и в чужбина.
            Working...
            X