IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Работа в BG investment companies, mutual and pension funds

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • В 23:30 в Лондон спират да сервират алкохол и затова хората си тръгват.
    В София е социално прието да си пиян и да правиш проблеми по заведенията дори и след 5 сутринта.
    __________________________________________________ __
    Куроператор - специален представител на Син С

    Коментар


    • Е то затова се казва нощен живот. Не са като в лондон, в 21 часа се пръскат по шевовете и в 23:30 половината народ тръганл да гони метрото пък и сме си безделници...и все оше сме на хала...те ни лъжат че ни плащат...ние ги лъжим, че работим...

      Коментар


      • То иначе ще е скучно без такива работи.
        Но пък ще си в цайтнот всяка вечер от пиене и купони. Ето аз сега убивам време докато стане 12, за да ходя на клуб. И ще е пълен, а е неделя!!!




        __________________________________________________ __
        Куроператор - специален представител на Син С

        Коментар


        • Hahahahhaha, super post, e stavat i takiva raboti v "elitnite" sofiiski kvartali...
          In Goze We Trust

          Коментар


          • gino, връщай се в България, пич. Аз сега сменям банките и съм на gardening leave и си дойдох в София за 3 седмици и трябва да ти кажа, че всеки ден ми е като абитуриентски бал :-)
            Пък и в България всичко върви само нагоре и нагоре, така че няма начин човек да не успее в АМ, особенно ако се фокусира само върху БГ и румънски акции.
            Е, има и разни странности, но то без тях не може. Днес бях да гледам едни апартаменти в "елитен софийски квартал" (думи на брокера, бел. ред) и пред блокчето вечерта на някой му били взривили колата и изгоряли и още една кола и баничарка!!! Стават и такива работи.



            __________________________________________________ __
            Куроператор - специален представител на Син С

            Коментар


            • те затова са тайните да се издават...хаха....just a joke

              Коментар


              • Tova e taina...
                In Goze We Trust

                Коментар


                • кажи за този град със специфичен лайф-стайл.....че ми стана интересно кой е...

                  Коментар


                  • Parite sa do vreme, v BG na tozi etap s malko kasmet moje6 da zaeme6 kade kade po-otgovorni pozicii v AM, koito v USA na tezi godini 4e daje i sled 10 godini pak nama da moje6 da vzeme6. Razbira se, parite sa razli4ni, no te v BG 6te rastat. Pak i nikoi ne e kazal 4e BG e posledna spirka, znae6 EU citizen......
                    In Goze We Trust

                    Коментар


                    • За кой град става въпрос, ако не е тайна, че ако ео този за който си мисля май и аз съм от него. Иначе браво че се е върнал....и аз лятото бях за малко в САЩ и не се издържа много и там..не е точно като по филмите. Иначе гино варвам, че и ти като се върнеш...ще успееш да се реализираш....обади се....интересно ще ми е да се запознаем.

                      Коментар


                      • Ami toi si raboti tam ot sredata na Jan mislya i e dovolen. Za sravnenieto s parite, ami na nego mu svar6i vizata (ty i moita svar6va skoro) i mu be6e pisnalo kato cylo-8 godini v USA...pak i toi e ot mnogo specifi4en grad v Bulgaria kadeto ima hubav lifestyle i tova sa6to okaza vliyanie..
                        In Goze We Trust

                        Коментар


                        • gino и в крайна сметка твоя приятел приел ли е офертата и работи ли вече в България или просто се е разходил за да види как стоят нещата. И за възнагражнението....имаш предвид, че то е много добро и за човек като приятеля ти ли? Струва ми се че трудно дори и най-големите български АМ компании биха могли да предложат конкурентно възнаграждение на човек работил дори и на много по-нисък левел в САЩ.
                          Все пак това едва ли ще е единственото нещо, което ще върне човек като него...но от думите ти прозвуча, че те направо са му предложили сходни пари, с тези които е получавал.

                          Коментар


                          • Ники, не беше конкретно за тебе - просто е дълго за обяснение и ще се хванете за думите. Ако сте добри, тука ще Ви е тясно без контакти и без кирилица.

                            Успехи

                            Коментар


                            • sto pak da ne sam za tozi pazar- sto ne pisha na krilica li,ami sorry.i tva kvo obsto ima po-temata za sharpe i koi govori za balgarija?

                              Коментар


                              • Ако не можеш да уредиш да пишеш на кирилица какво очакваш ?! Тука е БГ и има далеч по сложни местни казуси за решаване – просто не си за този пазар (пък бил той и малък)

                                Коментар

                                Working...
                                X