IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Защита на дипломна работа

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://www.izpiti.net/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от krisi.safieva Разгледай мнение
      Въпросите ми са:
      - Какви са интертемпоралните изгоди в международната търговия на този тип страни (съответно нетен вносител или износител на капитал)?
      Този свъринтелигентен термин "интертемпоралните" в някоя Академията ли са го използвали при формулирането на въпроса?

      Коментар


      • Ако не помогна - не вярвам и да ти навредя...

        Криси, преходният характер на изгодите е повече от очевиден... Този преходен характер /според мен/ би могла да разгледаш като съвкупност от пасиви за едната страна, които вкарват същата в рецесия, без за това да съществуват някакви причини от международен характер... Точно тук е добре да развихриш фантазията си по въпроса, какъв би бил характерът на катаклизъмът при нова международна криза, която не е изключена... Та, според мен – интертемпоралните изгоди са за едната страна – на нетният вносител, докато другата страна затъва в бездната на интер-антитемпоралните изгоди... С последния термин опитвам да поставя антитезата на преходния характер на интертемпоралните определения към всяко съществително, към което се опитваме да ги прикачим..., независимо, дали това е „изгода”, „ренесанс”, „оживление”, „революция”, „пропадане”, „затъване”, „набълбукване” и т.н....

        Успех!

        Коментар


        • Защита на дипломна работа

          Здравейте, предстои ми защита на дипломна работа по Финанси. Анализирала съм платежния баланс на България и Германия за периода 2006-2013г. Като заключение от дипломната работа са фактите, че за посочения период Германия е нетен износител на капитал, а България - нетен вносител на капитал. Въпросите ми са:
          - Какви са интертемпоралните изгоди в международната търговия на този тип страни (съответно нетен вносител или износител на капитал)?

          Моля който може да помага по въпроса ))
        Working...
        X