IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Инвестиционно банкиране в България - къде и колко?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Младеж,не търси инвестиционно банкиране там,където го няма.
    Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

    Коментар


    • Без да те обезкуражавам, ти предричам следното бъдеще в БГ.....
      - 1-2 месеца търсене на безплатен стаж.....
      - 3-6 месеца бъхтене за слава....
      - 4-6 месеца търсене на нормална работа с 500-600 лв заплата.....
      - 1-2 год с тази заплата

      Коментар


      • Първоначално изпратено от InvB Разгледай мнение
        Здравейте!

        Съвсем скоро ми предстои да се дипломирам и е време за начало на кариерата. Уча в един от бих казал приличните английски университети. Не е Оксфорд или Кембридж, но не съм виждал ranking за UK, в който да е извън ТОП10. Познати, които завършваха предишните години започнаха с 40-50000 годишна заплата в сферата на investment banking, от които след данъци им остава между 3/4 и 2/3 от брутната заплата в зависимост от това в коя част от интервала попадат. Знам, че за България 2500-3000 паунда изглеждат космическа стартова заплата, но по покупателна способност се равняват на около 2000 лева в София.

        Та, въпросът ми е - реално ли е да договоря поне 1500 лева нетно в София и кои банки/инвестиционни посредници са най-силни на пазара?
        Това няква тема-шега ли е?
        "Only when the dusk starts to fall does the owl of Minerva spread its wings and fly."

        Коментар


        • Инвестиционно банкиране в България - къде и колко?

          Здравейте!

          Съвсем скоро ми предстои да се дипломирам и е време за начало на кариерата. Уча в един от бих казал приличните английски университети. Не е Оксфорд или Кембридж, но не съм виждал ranking за UK, в който да е извън ТОП10. Познати, които завършваха предишните години започнаха с 40-50000 годишна заплата в сферата на investment banking, от които след данъци им остава между 3/4 и 2/3 от брутната заплата в зависимост от това в коя част от интервала попадат. Знам, че за България 2500-3000 паунда изглеждат космическа стартова заплата, но по покупателна способност се равняват на около 2000 лева в София.

          Та, въпросът ми е - реално ли е да договоря поне 1500 лева нетно в София и кои банки/инвестиционни посредници са най-силни на пазара?
        Working...
        X