IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Материали за SAP

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://help.sap.com/SAPhelp_46c/hel...d/frameset.htm

    Коментар


    • Здравейте.Имам нужда от каквато и да е информация за работа с модул Счетоводство в SAP

      Коментар


      • Здравейте ! Има ли възможност да изпратите и на мен SAP материали ?
        Днес разбрах цената на курса и е просто непосилна. Много ще Ви бъда благодарна.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от frei1974 Разгледай мнение
          Какви материали конкретно-става въпрос за управленската програма на SAP или за нещо друго.
          Здравей, моля да се свържете с мен на съобщение, т.к. се интересувам от материали свързани с модул "Счетоводство"
          Благодаря!

          Коментар


          • Колеги, да изровя малко от дълбокия архив тази тема. Дали към днешна дата има някой, който може да помогне с някакви учебни материали по САП?

            Работил съм като асистент-одитор и съм виждал всевъзможни счетоводни и ERP системи, но за съжаление точно SAP-а ми убягна. Виждал съм само готови изкарани финансово-счетоводни справки от него Искам да придобия някаква обща представа що за животно е този САП и ще съм благодарен ако можете да помогнете с някакви пособия.

            Благодаря ви предварително.

            Коментар


            • Това не е толкова просто и лесно колкото изглежда.
              Пиши ми на лични.

              Авалаон, бях отпуск по празниците - ще погледна за обещания линк.

              Коментар


              • Здравейте,

                Аз също се интересувам от курсове за SAP и сертификация по FI/CO.

                Дали е възможно да ми изпратите материалите и на мен?

                Предварително Ви благодаря!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от jamiemirror Разгледай мнение
                  Фрай74 ще ти даде материали надявам се, колкото до обхвата - искаш да се сертифицираш FI/CO ли?
                  Имаш л.с.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от jamiemirror Разгледай мнение
                    Фрай74 ще ти даде материали надявам се, колкото до обхвата - искаш да се сертифицираш FI/CO ли?
                    Да. Иска ми се да повиша компетенцията си в тази насока. Проблемът е, че не мога адекватно да се ориентирам в подробностите около отделните " модули ".

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Avalaon Разгледай мнение
                      Доколкото разбирам, има няколко модула, като мен ме интересуват финансовите. Бих, искал, някакви обучителни материали , за да видя обхвата и да преценя.......
                      Фрай74 ще ти даде материали надявам се, колкото до обхвата - искаш да се сертифицираш FI/CO ли?

                      Коментар


                      • Ами всичко е счетоводство-а и без вкарани данни трудно ще разбереш нещо.Ще ти пиша на лични.
                        Първоначално изпратено от Avalaon Разгледай мнение
                        Общо взето, ме интересува контролинга / CO, EC / и управление на инвестициите. Предполагам в някак степен контролинга се отнася към счетоводните модули.

                        Коментар


                        • Общо взето, ме интересува контролинга / CO, EC / и управление на инвестициите. Предполагам в някак степен контролинга се отнася към счетоводните модули.

                          Коментар


                          • Финансов =Счетоводен-това ли имаш предвид.
                            Първоначално изпратено от Avalaon Разгледай мнение
                            Доколкото разбирам, има няколко модула, като мен ме интересуват финансовите. Бих, искал, някакви обучителни материали , за да видя обхвата и да преценя.......

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от frei1974 Разгледай мнение
                              Какви материали конкретно-става въпрос за управленската програма на SAP или за нещо друго.
                              Доколкото разбирам, има няколко модула, като мен ме интересуват финансовите. Бих, искал, някакви обучителни материали , за да видя обхвата и да преценя.......

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Avalaon Разгледай мнение
                                Някой може ли да предостави на л.с. някакъв линк към материали по SAP ?
                                Бих искал да запиша курс, но е височка цената и без да съм се запознал детайлно няма как да стане.
                                питай jamiemirror
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X