IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Приемането на България в шенген

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts


  • Toва скоро няма да стане, колкото и да ни се иска на всички. Ние правителство нямаме, шепа депутати не могат да се разберат помежду си....
    Повече от красива

    Коментар


    • Първоначално изпратено от goldenmoon Разгледай мнение
      България трябва да натиска и устоява правата си! Абсурдно е да ни откажат, с агрументи, че сме корумпирани и всеки желаещ за 50€ може да прекосява границите НИ.

      Забелязваме, колко Гърците са корумпирани, а са в Шенгенското пространство, дори имат пръст в Световното по футбол.
      И италианците. Стана основател на ЕС. Зад красивото кайли има поне четирима италианоси.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        Власт и стълбища, се метат отгоре надолу.
        Не че ще ме разбереш, но на покрив откъде се редят керемидите?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Чудесно, дай предложение - обикновено все такива лафове чувам от мои приятели - ми ти що не направиш нещо? Ми правя:
          - ходил съм на повече протести от 99% от обикновения българин, а живея по-добре от поне 95% от българите, ерго нямам особена причина (финансова) да протестирам
          - имам ясна политическа позиция и рядко повтарям избора си - не съм синя каска или червен кхмер, не съм и умнокрасив, само защото така било модерно
          - имам критично мислене и достатъчно познания,з а да дам работещи предложения. Често ме питат защо не съм се пробвал с някоя партия - пробвах като студент със СДС навремето - отвращението все още ми нагарча (мога да разказвам десетки случки на какви ли не мизерии, а СДС бяха сила тогава)
          - стигал съм и до саморазправа (неведнъж) - потрошил съм тонове чистачки и стрнични огледала на олигофрени, които паркират на тротоара и пречат на майките с количките. Е, поразчистих ги около нас, но те се преместиха пред другата кооперация, щотот ам са льольовци

          Мога да пиша и още, но няма особен смисъл - хората като мен са единици и обикновено са обвинявани за комунисти (мен, дето пръв предложих 3-ти март да не е национален празник), за гербери (да, псоелдният път трол дружинката в Дневник ме нарочи), че даже и умнокрасавец (примерно макс-чо - къде се изгуби този трол неземен). Та така - затова и българите сме единаци. И до голяма степен с право. А масата се вълнува от Русия и Украйна, но не им пука за България - кво да правиш, тука е така
          Дал съм....променяш средата колкото можеш, аз поне това правя от повече от 35г. Друго няма какво. И няма да те разберат днешните, борбата е за утре...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

            Съгласен с всичко без boldнатото и точно то превръща поста ти в обикновен плач на.......
            Основният ни проблем, на българите е в това, че 45-те години сАвеЦко робство и последвалият "демократичен" преход, деморализираха хората и ги отучиха от един от основните ни добродетели....да работят. И от един от най-работливите народи сме се превърнали в днешната пародия. А начинът е един, да се вика неволята....тоест промяната да започне отдолу, което ще рече...първо от себе си, след това в семейството, сред приятелите, в квартала....и така нататък докато стигнем до управляващите и политиците. Нека променим средата и политиците ще са съвсем други. Аз лично се стремя така да правя....всеки ден.
            Другото е да чакаме пак и пак сам юнака на белият кон. А то и кон няма даже.....
            Власт и стълбища, се метат отгоре надолу.

            Коментар


            • Какъв Шенген ? Това означава вълната от мигранти да ни атакува пряко. Трябва ли ни ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                България нито Шенген ще види ,нито евро ,и не е проблема в корупцията ,корупция има в цял свят ,проблема е че за над 30 години вкарани в затвора,осъдени политици,народни представители ,държавни служители НЯМА !
                В бълхария един кръг от дърти партийни функционери са си направили мафиотска групировка, държат цялата власт и вкарват невинните като Иванчева и Петрова в затвора.

                А истинските престъпници и корупционери са на свобода и в парламента.



                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                  България нито Шенген ще види ,нито евро ,и не е проблема в корупцията ,корупция има в цял свят ,проблема е че за над 30 години вкарани в затвора,осъдени политици,народни представители ,държавни служители НЯМА !
                  Проблема е един единствен - на нас(БГ и румъния) ни е отредена ролята да сме пушечно месо и БУФЕРНА ЗОНА. И за мигранти от азия и африка и за русия. Айде ние сме корумпирани ами румънците - 1000 властимащи вкараха в затвора и пак среден. Даже иво христов го е казал днес (поне днес го гледах)
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                    Съгласен с всичко без boldнатото и точно то превръща поста ти в обикновен плач на.......
                    Основният ни проблем, на българите е в това, че 45-те години сАвеЦко робство и последвалият "демократичен" преход, деморализираха хората и ги отучиха от един от основните ни добродетели....да работят. И от един от най-работливите народи сме се превърнали в днешната пародия. А начинът е един, да се вика неволята....тоест промяната да започне отдолу, което ще рече...първо от себе си, след това в семейството, сред приятелите, в квартала....и така нататък докато стигнем до управляващите и политиците. Нека променим средата и политиците ще са съвсем други. Аз лично се стремя така да правя....всеки ден.
                    Другото е да чакаме пак и пак сам юнака на белият кон. А то и кон няма даже.....
                    Чудесно, дай предложение - обикновено все такива лафове чувам от мои приятели - ми ти що не направиш нещо? Ми правя:
                    - ходил съм на повече протести от 99% от обикновения българин, а живея по-добре от поне 95% от българите, ерго нямам особена причина (финансова) да протестирам
                    - имам ясна политическа позиция и рядко повтарям избора си - не съм синя каска или червен кхмер, не съм и умнокрасив, само защото така било модерно
                    - имам критично мислене и достатъчно познания,з а да дам работещи предложения. Често ме питат защо не съм се пробвал с някоя партия - пробвах като студент със СДС навремето - отвращението все още ми нагарча (мога да разказвам десетки случки на какви ли не мизерии, а СДС бяха сила тогава)
                    - стигал съм и до саморазправа (неведнъж) - потрошил съм тонове чистачки и стрнични огледала на олигофрени, които паркират на тротоара и пречат на майките с количките. Е, поразчистих ги около нас, но те се преместиха пред другата кооперация, щотот ам са льольовци

                    Мога да пиша и още, но няма особен смисъл - хората като мен са единици и обикновено са обвинявани за комунисти (мен, дето пръв предложих 3-ти март да не е национален празник), за гербери (да, псоелдният път трол дружинката в Дневник ме нарочи), че даже и умнокрасавец (примерно макс-чо - къде се изгуби този трол неземен). Та така - затова и българите сме единаци. И до голяма степен с право. А масата се вълнува от Русия и Украйна, но не им пука за България - кво да правиш, тука е така
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Не му задавай такива въпроси на Кавръчето - той е умнокрасив громител на ръста на цените на панелките

                      Конкретно - в шенген не влязохме, защото една пасмина от 170 майцепродаваци вдигна ветото за северна фиромия и сега не ни остана с какво да търгуваме с ЕС за приемането ни. разбира се, умнокрасивите майцепродавци няма да признаят грешката си, а ще продължават с лафовете на Ганьо, кочината, рашистите и т.н. - нищо ново под слънцето. Снощи Орбан, политик с топки, а не умнокрасиво мекотело, им показа как се прави - изтъргува подкрепата за помощ за Украйна за разблокиране на парите по плана им за възстановяване.

                      Тук обаче умнокрасивите са в една сервилна поза, обозначавана с четвъртата буква от азбукта, като чупката в кръста е остатък от едни близки и далечни времена, но той и народът ни го е казал - роденият да пълзи, не може да лети. Лошото е, че все си избираме подобни умнокрасиви пълзящи, затова и гледаме Шенген през крив макарон!

                      А иначе беше много лесно - БХ, вместо да строи магистрала към интимния си приятел у срПско, трябваше да строи такава към Видин. Вой и рев навсякъде, че с примането ни в Шенген с Румъния, се заобикаля нереформираната сАвеЦка кочина Сърбия и северна фиромия. даване на някой леФ на маляките да прокламират как Пирея става мега пристанище за внос в Шенгенското пространство, което ще намали вредните емисии с незнам си колко процента за вноса на стоки от Азия, които иначе следва да обикалят до Ротердам и оттам да вкарват каргото, и затова Холандия ни спира и т.н.

                      Но за това трябват политици, а не плужеци тип БХ, Кирчо Кокорчев или Ристу Бойкикев, ерго бивши комунисти. Крайно време е за основаването на една пробългарска партия с консервативен харакетер, а не само русофилистици като Израждане, патреотари като Шкембе войвода или джендерастко-умнокрасива измет. Но едва ли ще доживея да видя подобно нещо, защото, както вече казах, роденият да пълзи, не може да лети!
                      Съгласен с всичко без boldнатото и точно то превръща поста ти в обикновен плач на.......
                      Основният ни проблем, на българите е в това, че 45-те години сАвеЦко робство и последвалият "демократичен" преход, деморализираха хората и ги отучиха от един от основните ни добродетели....да работят. И от един от най-работливите народи сме се превърнали в днешната пародия. А начинът е един, да се вика неволята....тоест промяната да започне отдолу, което ще рече...първо от себе си, след това в семейството, сред приятелите, в квартала....и така нататък докато стигнем до управляващите и политиците. Нека променим средата и политиците ще са съвсем други. Аз лично се стремя така да правя....всеки ден.
                      Другото е да чакаме пак и пак сам юнака на белият кон. А то и кон няма даже.....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от p Разгледай мнение

                        В Холандия има ли?
                        Не му задавай такива въпроси на Кавръчето - той е умнокрасив громител на ръста на цените на панелките

                        Конкретно - в шенген не влязохме, защото една пасмина от 170 майцепродаваци вдигна ветото за северна фиромия и сега не ни остана с какво да търгуваме с ЕС за приемането ни. разбира се, умнокрасивите майцепродавци няма да признаят грешката си, а ще продължават с лафовете на Ганьо, кочината, рашистите и т.н. - нищо ново под слънцето. Снощи Орбан, политик с топки, а не умнокрасиво мекотело, им показа как се прави - изтъргува подкрепата за помощ за Украйна за разблокиране на парите по плана им за възстановяване.

                        Тук обаче умнокрасивите са в една сервилна поза, обозначавана с четвъртата буква от азбукта, като чупката в кръста е остатък от едни близки и далечни времена, но той и народът ни го е казал - роденият да пълзи, не може да лети. Лошото е, че все си избираме подобни умнокрасиви пълзящи, затова и гледаме Шенген през крив макарон!

                        А иначе беше много лесно - БХ, вместо да строи магистрала към интимния си приятел у срПско, трябваше да строи такава към Видин. Вой и рев навсякъде, че с примането ни в Шенген с Румъния, се заобикаля нереформираната сАвеЦка кочина Сърбия и северна фиромия. даване на някой леФ на маляките да прокламират как Пирея става мега пристанище за внос в Шенгенското пространство, което ще намали вредните емисии с незнам си колко процента за вноса на стоки от Азия, които иначе следва да обикалят до Ротердам и оттам да вкарват каргото, и затова Холандия ни спира и т.н.

                        Но за твао трябват политици, а не плужеци тип БХ, Кирчо Кокорчев или Ристу Бойкикев, ерго бивши комунисти. Крайно време е за основаването на една пробългарска партия с консервативен харакетер, а не само русофилистици като Израждане, патреотари като Шкембе войвода или джендерастко-умнокрасива измет. Но едва ли ще доживея да видя подобно нещо, защото, както вече казах, роденият да пълзи, не може да лети!
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                          България нито Шенген ще види ,нито евро ,и не е проблема в корупцията ,корупция има в цял свят ,проблема е че за над 30 години вкарани в затвора,осъдени политици,народни представители ,държавни служители НЯМА !
                          В Холандия има ли?

                          Коментар


                          • България нито Шенген ще види ,нито евро ,и не е проблема в корупцията ,корупция има в цял свят ,проблема е че за над 30 години вкарани в затвора,осъдени политици,народни представители ,държавни служители НЯМА !

                            Коментар


                            • България трябва да натиска и устоява правата си! Абсурдно е да ни откажат, с агрументи, че сме корумпирани и всеки желаещ за 50€ може да прекосява границите НИ.

                              Забелязваме, колко Гърците са корумпирани, а са в Шенгенското пространство, дори имат пръст в Световното по футбол.

                              Коментар


                              • Приемането на България в шенген

                                Според вас ще ни приемат ли в шенген?
                                толкова много се вълнувам…
                                Последните години ни се случиха толкова хубави неща..
                                Вече живеем в демокрация, имаме си валутен борд, който ни пази валутата стабилна, приеха ни в ЕС и НАТО, конкуренцията между частните компании ни гарантита високо качество и ниски цени… И защо сега се получи това с шенген? Как мислите дали ще се намери решение?
                                Last edited by Andi11; 16.12.2022, 09:02.
                              Working...
                              X