IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

    Не е подходящ примера. В Русия средната РЗ е около 110$, а в Украйна преди войната, два пъти по-висока.
    Не са верни тези неща, които пишеш.
    Last edited by pgc; 02.11.2022, 23:40.

    Коментар


    • Вати нз кво се пените, ама вашия медвед-фиркач, каза "Ако загум войната...." преди това каза " Ако нападнат Крим...." (ами нападнаха го) после каза, "Ако нападнат анексираните територии...". (ам нападнаха ги). Изхождайки от това мисля, че в Кремъл си дават сметка, че ще загубят войната.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
        Например и в Гърция винаги е имало сериозна безработица, според мен много проценти. Но българите понеже им е представена възможност да могат да ходят там да работят, ходят и си намират работа за ниско заплащане и дори повишават безработицата сред гърците.
        Не е подходящ примера. В Русия средната РЗ е около 110$, а в Украйна преди войната, два пъти по-висока.
        Не са верни тези неща, които пишеш.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
          бай Митьо, с този ник пишем сто хиляди милиони човека..само аз си пиша, при това напълно безплатно. Кой луд ще ми даде пари да пиша нещо, такъв човек няма. Пиша си каквото мисля, по принцип вземам страна на по слабата страна.
          Е ако сам си пишеш....лоша работа, хич не си личи

          Коментар


          • Например и в Гърция винаги е имало сериозна безработица, според мен много проценти. Но българите понеже им е представена възможност да могат да ходят там да работят, ходят и си намират работа за ниско заплащане и дори повишават безработицата сред гърците.

            Коментар


            • За мир!
              https://youtu.be/SAVWuwN2vwQ

              Коментар


              • бай Митьо, с този ник пишем сто хиляди милиони човека..само аз си пиша, при това напълно безплатно. Кой луд ще ми даде пари да пиша нещо, такъв човек няма. Пиша си каквото мисля, по принцип вземам страна на по слабата страна.

                Коментар


                • Според мен разумния изход от конфликта е да се даде възможност на тези области сами да изберат дали искат към Украйна, дали искат към Русия или искат сами, възможностите са три. Това нещо трябва да стане след установяване на мир и хората да се върнат там, също след като Европа им помогне да се започне възтановяване на живота там. Става въпрос Европа да плати доста голяма сума пари, 540 милиарда, плюс 350 милиарда на Русия да се върнат за да се възтанови банковата и система, защото от това нещо я напуснаха 8 пъти повече пари, 4-5 трилиона евро загуби банковата система на Европа ако си спомняте според някаква статистика накъде са тръгнали парите. Значи Европа ще си върне част от парите така, после ще плати за възтановяването на тези области, засегнатите, също някакви пари на Украйна за да си оправят щетите от войната и някакви пари - 350 на Русия. Европа няма да даде иначе никакви пари, ако тя не е източника и не утвръждава мира там, а е само някакъв плащач. Това ще бъде решение по европейски модел, така както са спрени войни в Европа в миналото между Германия и Франция например. Добре искат да даде Европа пари, но тя срещу тях трябва да възтанови своя авторитет..иначе как ще стане. Украинците ще трябва да се посвият малко и колкото по бързо премахнат този позор - списъка за убиване, толкова по голям шанс имат да се цивилизоват и европейското да иде при тях поне малко от малко. Иначе е ясно че трябва да сменят едно, две поколения за да са в Европа но без украинското да го мъкнат със себе си. В ЕС има друга такава държава с такъв проблем като техния и мисля че тази държава все пак ще се раздели на две части - северна и южна, който е минавал през нея знае за каква разлика става въпрос, там не знам как да стане южните да се променят. Европейския съюз има нужда от нов, ясен регламент за разпределяне на емисионните права за общата валута между държавите, иначе не става.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение

                    Че те нали ходят да работят там, пишеха че има два милиона украинци които работят там и още си работят. Това не означава, че Русия има нужда от работна ръка, но се случва защото е позволено да отидат да работят там и те ходят, защото в Украйна е още по зле явно.
                    Съвсем се объркАх...колко хора пишете от този ник, нали безработица, сега два милиона чужденстранни работници?!? Дайте малко по-сериозно ще ви замоля....всичките с този ник.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                      Бат Митьо аз бях започнал да те убеждавам да минеш от нашта страна на барикадата, ама срещу твоята вяра няма бронебойни патрони открити...

                      Проблема на Украина е заложен още от болшевиките, създаде се държава Украина без да има украински народ, беше необходимо да се измисли мова, да се измисли история, да се измислят национални герои и т.н.

                      За начало на дискусията преди време, поставих въпросите: 1. Какви са причините за войната? Кога е започнала войната? Кои са участниците във войната? Кой срещу кого воюва? Освен на територията на Украйна на колко фронта се воюва? и т.н.

                      Аз считам, че воюват Русия и Батко. Досега съм убедил в моята правота много хора, например: едно дете на 10 години, един счетоводител, един футболист-него най лесно убедих.

                      Много е лесно, достатъчно е да определим субектите и обекта. Ковача кове желязото. Кой кове желязото ковача или чука? Субекта има интерес, а обекта няма интерес... Аз считам че Украйна е загубила своята субектност, това че воюват полевия командир Зеленски и генерал полковник Кадыров или музикантите от Вагнер, това не означава че има война между тях...

                      Решаваме да построим къща, кой строи къщата Техническия ръководител или човека, който е купил парцела, материалите, който плаща заплатите на майсторите и работниците и на Техническия разбира се... Според мен е смешно да се твърди че, техническия ръководител е строител на къщата...

                      Или къщата може да се построи и без конкретния техническия ръководител, но надали може да се построи без човека с парите.... За участието на Батко в конфликта на Украина не говори само ленивия. Парада на победата няма да бъде в Киев, а във Фашингтон или войната ще продължи и след като бъде решен конфликта на Украина
                      Не е вяра.....знания са Макс. Историята е велик учител, само честни очи ти трябват. А за барикадата...аз съм на тази, която е за България. Ти ако си на друга....няма как да сме рамо до рамо.
                      Прескачам руските опорки....причините за войната са икономически. Русия закъсва и са и необходими полезните изкопаеми в окупираните територии....и хора. Голяма територия, но слабо населена...
                      Друго, воюват Русия срещу Украйна...или ако използваме твоята алегория: Къщата я строи стопанина с парите, които му ги дава банката. Срещу каква лихва...предстои да видим. Но при всички случаи ще е по-добре от варианта да спи под мостовете.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                        Сега пък безработица....нали уж украинците се молели да отидат в Русия, за да са по-добре. Я се спри на една теза, без толкова противоречия.
                        Че те нали ходят да работят там, пишеха че има два милиона украинци които работят там и още си работят. Това не означава, че Русия има нужда от работна ръка, но се случва защото е позволено да отидат да работят там и те ходят, защото в Украйна е още по зле явно.

                        Коментар


                        • Малко за делата на другарката Акушер-гинеколог... Евроценности кво да праиш, сухото требе да капе

                          MEP Cristian Terhes calls for the immediate resignation of Ursula von der Leyen
                          https://www.youtube.com/watch?v=beEfo7c_Weg

                          Ursula von der Leyen was called to resign by MEP Cristian Terhes in a speech he had in the Plenary of the European Parliament on October 17, 2022.

                          "Mister president, dear colleagues, Ursula von der Leyen must immediately and unconditionally resign from her position as President of the European Commission due to the fact that her actions are currently criminally investigated by the European Public Prosecutor's Office.

                          EPPO just announced few days ago that is investigating the way the contracts were signed between the European Commission and producers of vaccines.

                          And this is what the Court of Auditors just stated in a report released few days ago, and I quote: “The Commission has signed, up to November 2021, 71 billion euros worth of contracts on behalf of the Member States to purchase up to 4.6 billion COVID-19 vaccine doses.”

                          That means that she purchased ten doses of vaccines for every EU citizen based on contracts that were never released to the public. This is how the contract that she signed with these pharmaceutical companies was released to the public.

                          How is this possible in a European Union that is called to be transparent with the way is using people's money? So I'm asking you again and calling again for [her] immediate and unconditional resignation.

                          Thank you."

                          Пп. После бракя седесаре гледайте списъка за корумпираните държави в Транспаренси къде се намира Русия и къде се намира ЕвроКолхоза.
                          Last edited by Макс; 02.11.2022, 21:36.

                          Коментар


                          • Бат Митьо аз бях започнал да те убеждавам да минеш от нашта страна на барикадата, ама срещу твоята вяра няма бронебойни патрони открити...

                            Проблема на Украина е заложен още от болшевиките, създаде се държава Украина без да има украински народ, беше необходимо да се измисли мова, да се измисли история, да се измислят национални герои и т.н.

                            За начало на дискусията преди време, поставих въпросите: 1. Какви са причините за войната? Кога е започнала войната? Кои са участниците във войната? Кой срещу кого воюва? Освен на територията на Украйна на колко фронта се воюва? и т.н.

                            Аз считам, че воюват Русия и Батко. Досега съм убедил в моята правота много хора, например: едно дете на 10 години, един счетоводител, един футболист-него най лесно убедих.

                            Много е лесно, достатъчно е да определим субектите и обекта. Ковача кове желязото. Кой кове желязото ковача или чука? Субекта има интерес, а обекта няма интерес... Аз считам че Украйна е загубила своята субектност, това че воюват полевия командир Зеленски и генерал полковник Кадыров или музикантите от Вагнер, това не означава че има война между тях...

                            Решаваме да построим къща, кой строи къщата Техническия ръководител или човека, който е купил парцела, материалите, който плаща заплатите на майсторите и работниците и на Техническия разбира се... Според мен е смешно да се твърди че, техническия ръководител е строител на къщата...

                            Или къщата може да се построи и без конкретния техническия ръководител, но надали може да се построи без човека с парите.... За участието на Батко в конфликта на Украина не говори само ленивия. Парада на победата няма да бъде в Киев, а във Фашингтон или войната ще продължи и след като бъде решен конфликта на Украина

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                              Ооо Макс, какво....разпозна се? Е нямам вина за това.
                              Бат Митьо аз знам, че ти не си участвувал във взривяването на патоците....

                              Маша Захарова зададе въпрос към подизпълнителката или другарката Трасс, която е докладвала на АБлинкен минута след взривяването на патоците, че е свършено/готово. Каквото и да е сготвила, СРАМ за Империята над която уж не залязва слънцето, да работят като подизпълнители на Батко. Освен това Трасс не комуникира с чиновник равен по ранг

                              Коментар


                              • Статията отразява текущото състояние на руския ВПК. Руснака обаче му е намерил цаката ...

                                От друга страна, Т-62 е прост танк и е много по-лесно да научиш мобилизиран да го управлява, отколкото съвременните машини", казва експертът от "Ростех". - А ако и те свършат, можем да свалим Т-34 от пиедестала им. В Русия все още има доста от тях.
                                На 25 октомври зам.-председателят на руския Съвет за сигурност Дмитрий Медведев отива на инспекция в Уралвагонзавод (УВЗ) - една от водещите компании в руския отбранително-промишлен комплекс. Медведев
                                Не е препоръка за каквото и да било.

                                Коментар

                                Working...
                                X