IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Киев освен ТОК , вече няма и ВОДА .

    Както много пъти съм казвал и писал , но никой от соросоидките не иска да чуе , и си баят едно и също - Русия изобщо не иска да завоюва Украина , нито да я приобщава .
    Просто ще остави Разораната Целина на нейно място . Ще си създаде необитаема буферна зона . Скоро цяла западна Украина ще бъде без ток без вода и без зърно .
    Така се води хуманна война , когато не искаш да бомбиш и убиваш цели градове наред , като американците .
    Да видим колко ще издържат СлавоУкрите докато започнат Великото Украинско Преселение .
    И поляците , тези мръсни хиени на Европа , няма да я искат тази Територия .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
      Диверсия ли е ?
      Разочароваш, пич! Забравяш да болднеш постовете си напоследък. Не си последователен, ще те глобят!

      Коментар


      • Диверсия ли е ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
          Тестват мръсната бомба
          https://offnews.bg/sviat/mrasna-bomb...iv-788402.html
          Няма две мнения по въпроса - украинците и запада са виновни.

          Коментар


          • Тестват мръсната бомба
            https://offnews.bg/sviat/mrasna-bomb...iv-788402.html

            Коментар


            • А да добавя , с оръжието има риск както в тези оръжейни магазини някой продавач от време на време бива застрелван от някой купувач без пари. Трябва много за внимат на кого продават за да не бъде използвано то против продавача. Тези всички рискове повишават цените на оръжията.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                Това е така,защото производителя преди това е направил ОГРОМНИ разходи за разработката на тези технологии.
                По- интересно е,защо ти и супертрейдъра не знаете този елементарен факт
                Тези които правят технологии за производство на тези камиони, те не правят разходи. С оръжието има голям риск да се компроментира и да няма пазар, примерно се използва във война и резултата е разочароващ, противника измисли как да му поротиводейства, съответно нямаш пазар за оръжие. Сега Русия, ако не се представят добре нейните оръжия няма да може да ги продава навън с огромна печалба, а тя може да е хиляди проценти. Дето си мислиш, с ракети пътища не може да построиш, може да ги разбиваш, но ако продаваш ракети с парите може да си купиш техника за пътно строителство от която печалбата за производителите е малка и да се направят пътища. Не споря просто да изясним пътя на бизнеса. Та това че били похарчили тези огромни пари, те като ги произвеждат сами на тях са им дето има една приказка без пари.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Ок.Извинявам се.
                  Няма грижа, случва се при писмено общуване.

                  А ето тук рядкост - путлеристите си признават че сами са опукали хотел, докато са гърмели по комаров
                  https://t.me/grey_zone/15582
                  Last edited by satz; 31.10.2022, 13:53.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                    Продължил съм мисълта Ви.
                    Погрешно сте ме разбрали.
                    Ок.Извинявам се.

                    Коментар


                    • Молдова за Шо бре братя безаналоговни

                      https://t.me/milinfolive/92681

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
                        Производството на оръжие е с много висока принадена стойност, потърси да видиш че все някъде ще пише нещо по въпроса. Какво значи принадена стойност, мисля че става въпрос за сериозни проценти. Примерно на производителя му струва 5 лева, да заплати материалите , амортизацията на оборудването с което произвежда, разходите за труда на работниците- заплати, осигуровки...и продава продукцията в което е вложил 5лв за 50лв ли за 500лв. Нещо такова е.
                        Това е така,защото производителя преди това е направил ОГРОМНИ разходи за разработката на тези технологии.
                        По- интересно е,защо ти и супертрейдъра не знаете този елементарен факт

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                          HAjde руските кораби горят заради сво, но този защо гори и най интересното е че е изгорял за 4 дни- How to Destroy a Warships in 4 Days - by the US Navy - YouTube
                          Опитали са вероятно да направят пушек като Кузя, ама не им се получило с черния дим.

                          Но разкажете защо ползвате азерски снимки за войната в Украйна.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                            Ти може да ги произвеждаш и във вас ако искаш и да ги лепиш с тиксо или плюнка,но производствения процес на тези ракети изсисква доста по- високи стандарти

                            Е тук си пише и цена и всичко.

                            https://en.wikipedia.org/wiki/Kh-55
                            Производството на оръжие е с много висока принадена стойност, потърси да видиш че все някъде ще пише нещо по въпроса. Какво значи принадена стойност, мисля че става въпрос за сериозни проценти. Примерно на производителя му струва 5 лева, да заплати материалите , амортизацията на оборудването с което произвежда, разходите за труда на работниците- заплати, осигуровки...и продава продукцията в което е вложил 5лв за 50лв ли за 500лв. Нещо такова е.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Ти в ред ли си?Не усещаш ли,че използвам думата клоун иронично,защото така го нарича този който цитирам.
                              Щом и мен ме причисляваш към мурзилажа ти трябва спешна психиатрична помощ.
                              Продължил съм мисълта Ви.
                              Погрешно сте ме разбрали.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                                Когато клоун потопи флагман на някой,
                                то този някой е играчка в ръцете на клоун!

                                Когато клоун унищожи на някой 2500 танка, то 2500 пъти повече този някой е по-зле от клоун.

                                феновете на такъв напънат от Добра Воля, са на квадрат по клоуни от всички гореописани

                                айде бря мурзилажа - новата дъвка е, че се минава на 7,62 алибър, та шутките свършили. ХАХАХАХАХА
                                Ти в ред ли си?Не усещаш ли,че използвам думата клоун иронично,защото така го нарича този който цитирам.
                                Щом и мен ме причисляваш към мурзилажа ти трябва спешна психиатрична помощ.

                                Коментар

                                Working...
                                X