IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Наистина ли не следите какво са измислили руснаците ! Те не искат да използват ядрено оръжие !!!! В САЩ е пълно с руснаци, това ги спира яко, още не са изтрещяли толкова.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

      Джуджето тропа гневно с краче и заплашва с ЯО ако не му отстъпят каквото си е заплюл в Украйна. Логиката на старшинката е да му клекнат всички и да го гледат в очите като му го поемат. Сигурно такъв му е опита от славната казарма.
      Нека модераторът провери за разни "старшинки", кои са, къде са и имат ли те почва у нас, преди да изтрива констативен пост за "заяждане". ЦВА (Централният Военен Архив) няма информация за такъв в мое лице но, аз давам съгласие, модито да провери, за всеки случай. Дотогава - или до доказване на твърдението - аз твърдя с обосновка на факти, че "старшинката" е измислен герой на болни мозъци. Съжалявам, не знам да има лек за такива
      Last edited by Pyramid; 09.01.2023, 21:31.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

        Джуджето тропа гневно с краче и заплашва с ЯО ако не му отстъпят каквото си е заплюл в Украйна. Логиката на старшинката е да му клекнат всички и да го гледат в очите като му го поемат. Сигурно такъв му е опита от славната казарма.
        там е бил женската на околията
        както и раZийката ще бъде за Европа

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

          Значи, ти не знаеш, какво се опитват западняците? За какво да говорим, тогава?
          Хайде, от мен да мине, съвсем накратко: Военен натиск за разпадане на Русия. И другаде обяснявах но, си пропуснал: Къде по-хуманно е да потракат с ядреното оръжие и да НЕ СЕ НАЛОЖИ да го употребят, т.к. който трябва, си е дал сметка за последиците отколкото, без да бият тъпана, да ударят няколко пъти, "за назидание" или, както го сториха янките в Япония, за да уплашат, че наистина, могат да (и го) използват по назначение, убийство на хора.
          Какъв военен натиск за разпад на руската кочина? Някой нападнал ли ги е? Ако не се мислеха за велики и не им беше приседнала украинската хапка, може би нямаше да са на ръба на разпад, как мислиш? Путкин и стотина приятелчета от джудото и ленинградското КГБ ще си трупат милиарди, крепостните селяни ще се радват на огризките, business as usual. Е, решиха че искат и да им стане интересно, да си сърбат каквото са си надробили сега.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Агро Разгледай мнение

            Обясни ми, какво искаш да кажеш. Кой кого плаши с ЯО и кой какво трябва да спре?
            Джуджето тропа гневно с краче и заплашва с ЯО ако не му отстъпят каквото си е заплюл в Украйна. Логиката на старшинката е да му клекнат всички и да го гледат в очите като му го поемат. Сигурно такъв му е опита от славната казарма.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Агро Разгледай мнение

              Обясни ми, какво искаш да кажеш. Кой кого плаши с ЯО и кой какво трябва да спре?
              Значи, ти не знаеш, какво се опитват западняците? За какво да говорим, тогава?
              Хайде, от мен да мине, съвсем накратко: Военен натиск за разпадане на Русия. И другаде обяснявах но, си пропуснал: Къде по-хуманно е да потракат с ядреното оръжие и да НЕ СЕ НАЛОЖИ да го употребят, т.к. който трябва, си е дал сметка за последиците отколкото, без да бият тъпана, да ударят няколко пъти, "за назидание" или, както го сториха янките в Япония, за да уплашат, че наистина, могат да (и го) използват по назначение, убийство на хора.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                Не приказвай от позицията на собствената си камбанарийка, и после да обобщаваш, че освен тебе всички останали живеят зле. Това не е вярно. Ако ти със зор събираш копейки посредством лъжа и измама в този форум, повечето хора са запретнали ръкави и са си оправили живота. Иска ти се всички да са бедни и прошлеци като тебе, но това не е така.
                Ние знаем, ,че си олигарх но, ти си се похвали, така, да ти олекне.
                ЩЕ опирам да преведа на простосмъртен език:
                МАТЕЕВ ИМА ПАРИ. МНОГО ПАРИ. Ако паметта не ме лъже, сам беше писал че, е сред Топ 20 българи по богатство. Ама това беше отдавна, преди 18 години. Днес, може и още да е напреднал.

                Такаааа...

                От горното следва че, който не е като него, е прошляк и не бива да говори "от позиция на собствената си камбанарийка". Което е странно, т.к.от чия , тогава да говори, че някой бил живеел зле. От Катедралата Матейкова? Ами то, по Матейка, всички са добре и ОК.
                Добра новина. Пък аз, да ги мисля, 'баси.

                Last edited by Pyramid; 09.01.2023, 20:46.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  Убеден съм, АКО си с всичкия си, триста пъти, ще предпочетеш да те уплашат с ЯО и да се спреш, отколкото само веднъж, да го употребят по
                  Обясни ми, какво искаш да кажеш. Кой кого плаши с ЯО и кой какво трябва да спре?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
                    GiRo, кое е истина, освен че хора които не знаят че масово народа няма пари и живее от заплата до заплата, решили да направят инфлация по странен начин. Нали за да се повишат трайно цените трябва да има с какво да се купуват тези по скъпи стоки, а народа пари няма. Как да стане ? Сега накрая цените ще паднат под нивата преди пандемията и то сериозно. Честито на купилите скъпо, ще могат да продадат още по евтино.
                    Не приказвай от позицията на собствената си камбанарийка, и после да обобщаваш, че освен тебе всички останали живеят зле. Това не е вярно. Ако ти със зор събираш копейки посредством лъжа и измама в този форум, повечето хора са запретнали ръкави и са си оправили живота. Иска ти се всички да са бедни и прошлеци като тебе, но това не е така.

                    Коментар


                    • GiRo, кое е истина, освен че хора които не знаят че масово народа няма пари и живее от заплата до заплата, решили да направят инфлация по странен начин. Нали за да се повишат трайно цените трябва да има с какво да се купуват тези по скъпи стоки, а народа пари няма. Как да стане ? Сега накрая цените ще паднат под нивата преди пандемията и то сериозно. Честито на купилите скъпо, ще могат да продадат още по евтино.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Агро Разгледай мнение

                        Не очаквах да разбереш сарказма!
                        Нито пък аз очаквах, ама изобщо, да разбереш, какво ти казвам. Така и стана.

                        Коментар


                        • Агро, има неща за които САЩ не могат да дадат дори разумно обяснение. Байдън изтъкваше като проблем пандемията, нея щеше да преборва и още като ги избраха тръгна да се занимава с Русия, просто я отметна задачата с пандемията като решена. А тя си беше голям проблем за целия Свят. Ако Китай е виновен както говореха тогава, че за да не си спре икономиката не е взел мерки да не пръсне заразата по Света, то Байдън който неглежира проблема невинен ли е ? Защото говореха за голяма вина на Китай..много тежко ги обвиняваха.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение
                            ... Русия нападнала Украйна.
                            Кое не е истина?
                            Не е препоръка за каквото и да било.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Точно така - старата любов ръжда не хваща, но вече сиренето не е с деньги, а с евромарки, а когато си се надупил веднъж, нямаш проблем мд асе надупиш и втори път. Примерно идолът на умнокрасивитета - другарят Бойкикев, е христоматиен, но това е друга тема
                              Груйче, хайде малко по-сериозно. Съвсем през просото си взел да го караш. Писаниците по-горе са доста под нивото, за което претендираш.
                              Last edited by GiRo; 09.01.2023, 20:38.
                              Не е препоръка за каквото и да било.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                                Пак не разбра.
                                Не очаквах да разбереш сарказма!

                                Коментар

                                Working...
                                X