IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Напиши 9000км от Владивосток и ще ти излезе, карат коли които купуват от търгове в Япония, то се вижда по какъв път ги минават.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
      И в Русия не са зле, днес гледах пътищата в Русия на един клип за на друга тема..Ами имат страшни магистрали направени - 9000км магистрала, това са похарчени сериозни пари, при укрите няма нищо, всичко окрадено и не са им го откраднали руснаци, украинци са ги крали.
      Къде е тази магистрала? Я покажи ако обичаш.

      Коментар


      • Те Киев могат докато си говорим да е изчезнал. Пак глупостите че щели да съберат войската и да я насочат към Киев и то при положение че знаят много добре че ще го разрушат за да го превземат. Ами те могат да изпият едно кафе и през това време вече да е станало.
        Last edited by DS66; 11.01.2023, 23:46.

        Коментар


        • barovec, колкото да изнервят руснаците и те да откачат, просто психически няма да издържат и ще ги попилеят въпреки че би било голямо престъпление.

          Коментар


          • мн е тъпо да ви помагам като ви цитирам, ама айде за последно:

            да , знам, надеждите на кремлинските тарикати е подкрепата да спре.
            някога , по някое време най вероятно ще спре

            но за момента заявките не говорят за това
            оръжие имат да ги зарият купчини, но по важното е , че имат пари. пари с лопатата да ги зарият
            ножа и сиренето е у тях, а за сега заявките казват подкрепа

            когато се обърнат заявките , обещавам да ви информирам, но то така или иначе ще се разбере

            Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
            barovec, едва ли ще им подаряват вечно, те също имат нужда от възтановяване. Дават им старо и повредено дори оръжие според поляците. Четох някъде за такава статия в полската преса, оръжието било вече ползвано за други войни.

            Коментар


            • barovec, едва ли ще им подаряват вечно, те също имат нужда от възтановяване. Дават им старо и повредено дори оръжие според поляците. Четох някъде за такава статия в полската преса, оръжието било вече ползвано за други войни.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Агро Разгледай мнение
                https://www.24chasa.bg/mezhdunarodni/article/13497741

                Ватите пак са сменили командването. Генерал Армагедон понижен.
                Тия рокади при руснаците могат да означават подготовка за отваряне на втори фронт. Последните седмици сериозно количество артилерия се изпрати в Беларус. Ще е наистина велико, ако за втори път опитат в края на февруари да минат с танкове по трите пътя до Киев.

                Коментар


                • не разбрахте нещо много просто, ако се налага ще им подарят и армия
                  имаме гигантска диспропорция в балансите
                  имаме заявки и от двете страни
                  имаме хиляда войни в последните 5 хил години спечелени по един начин
                  останалото е да съберете 2+2

                  Първоначално изпратено от Бъpзоходко Разгледай мнение
                  Абе май се налага да им подарят една нова армия. Поне толкоз голяма колкото тази която имаха към 23.02.2022г.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение
                    Мурзилажа, каква става? Превзехте ли Соледар? Пригожин рече да, Песков - не. Това лъжата при ватата - национален спорт
                    Там ще стане най-плодородна земята в Украйна. Толкова тонове груз 200 се изсипаха.

                    Коментар


                    • https://www.24chasa.bg/mezhdunarodni/article/13497741

                      Ватите пак са сменили командването. Генерал Армагедон понижен.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                        [ATTACH=CONFIG]n4010015[/ATTACH]
                        Да им е честито. А може ли да пуснеш снимката и на другия танк?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение
                          Танкове Леопард и Чалънджър ли надушвам в Украйна
                          Click image for larger version

Name:	photo_2023-01-11_17-38-20.jpg
Views:	1
Size:	91.9 КБ
ID:	4010015

                          Коментар


                          • И в Русия не са зле, днес гледах пътищата в Русия на един клип за на друга тема..Ами имат страшни магистрали направени - 9000км магистрала, това са похарчени сериозни пари, при укрите няма нищо, всичко окрадено и не са им го откраднали руснаци, украинци са ги крали.

                            Коментар


                            • бай Митьо, доста по късно възниква, но щом казваш. На мен не ми пречи че са се отделили и са направили после държава. Не ми пречи и тези области от укр и русия да се отделят и да си направят държава. Според мен нито Украйна има право да се сърди, нито Русия. Те са много зле, ако парите които се дадат на Украйна се дадат там, не са необходими много, но те при свестни хора които да ги управляват ще се оправят много бързо. Не мисля че там може да се намерят хора които да не си крадат държавата и да я изоставят. До това опира всичко.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
                                бай Митьо, то пък вие защото направихте сигурно, Русия и Украйна са части от първата българска държава. А Г. Димитров се е подигравал на немците че и те са се измислили, а идват от там от където и българите. Бях се притеснил нещо...
                                Русия възниква мнооого по късно от първата българска държава....почти в края на съществуването и.
                                Гошо Тарабата не ми го хвали....достатъчно поразии е направил на България. Е Македония стига, а далеч не е само това.
                                А иначе по въпроса за правенето, не знам кои според теб сме ние, но от нищо, нула, зерО(както казва другарката Робева), хич не е трудно да направим повече.

                                Коментар

                                Working...
                                X