IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • За 100 години кочината руZия е причинила толкова злини на българите, колкото османците не е успели за 500.
    края на москалите Е БЛИЗО.Амин

    Коментар


    • Тepix, първо убити 14 000 казват, никак не са малко, обаче продължават и според мен вече са прехвърлили един милион украинци само. Сега още по голямо изнервяне и онези може да използват мощно оръжие, което да направи 2 милиона жертви за минути след като някой е решил да го използва..Въпроса е на колко милиона ще спрат, не дали ще си простят.

      Коментар


      • Как смятате, до колко дни ще влязат белорусите в укропия, идеята е да ударят лвов, а не киев

        Коментар


        • Братчеди какво станало в говедария, някой пушил в химически завод не където трябва??

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

            Опитай се да бъдеш реалист: Украинците, И САМИ, също дават чудовищни жертви. Така, не е много ясно, кой кого и с колко изстисква.
            И трите хиляди вероятни украински загуби са твърде, твърде много. Еле пък ако са повече наистина. Това е битка в Европа, през 21-ви век.
            ВСВ и периода след нея показаха, че народи, почти унищожили се един друг могат да станат съюзници и ми дават надежда, че някой ден руснаци и украинци могат да си простят. Но как се прощава това нещо, не знам. Аз вероятно не бих могъл.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Агро Разгледай мнение

              А ти какво се опитваш да направиш? Да го убедиш в правотата си ли?
              Едва ли, както аз, така и той няма да се убедим в противната правота, само че едно бързо търсене по моите думи показват че това което съм казал че има награда за брадлито показва че има такива награди

              Коментар


              • Лъжат, лъжат....лъжат..и накрая...Как разбирате че има фронт, по снимките на убити хора ли ?

                Коментар


                • https://www.youtube.com/watch?v=NNWYHJrtna0 Завершивших контракт с ЧВК Вагнер бывших заключенных вернулся с фронта!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от бай Митьо
                    ЗабелезАл съм, активиzират ли се много подмитите.....следват загуби за руснаците на фронта...
                    Аз пък въобще не мога да разбера нищо за тоя фронт, какво губят и какво печелят..пък после кой вече е пълна мъгла.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от бай Митьо
                      ЗабелезАл съм, активиzират ли се много подмитите.....следват загуби за руснаците на фронта...
                      Те притръпнаха вече, загубите не ги впечатляват, но виж някаква спечелена битка ги екзалтира. Пък и при тях загубите са планирани или са жест на добра воля?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                        Не си струва да си губя врремето с теб
                        А ти какво се опитваш да направиш? Да го убедиш в правотата си ли?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                          FAKE
                          Не си струва да си губя врремето с теб

                          Коментар


                          • Освобождаването на Соледар ще предизвика ефект на доминото в Донбас

                            Слава на Русия



                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                              Тия снимки показват колко е зле " втората армия в света"- да крадеш кубинки от умрели.......

                              Защо ''откраднати'' - просто са взети от друг украинец , който е загубил или скъсал своите в процеса на бягство от Соледар

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                                Всъщност четохте ли че вече има награди за този който свали първото брадли- наградите са няколко от различни хора- един даваше чисто нова пушка- снайпер, други дават пари- 1 милион рубли-искат само снимки и видео
                                FAKE

                                Коментар

                                Working...
                                X