IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
    v_tin, ако купуваш от Китай с долари имаш 45% такса, убийственна е, фактически не го искат защото не им трябва да го натрупват. Странното е че азиатските съюзници на САЩ също те таксуват не по малко лошо. САЩ си въобразяват че печатат долари и си купуват с тях каквото им трябва. Вместо да се занимават с Русия и Украйна която уж била в НАТО, а тя горката нямала хора понеже бягали да бяха се разбрали с Русия да им помогне да се реиндустриализират, и Русия има нужда и САЩ. Но откъде толкова акъл, а и силно ме съмнява че в САЩ кой знае каква грижа за частния ФЕД няма, те са едни старчоци които не знаят че е 2020 година, те си мислят че е 1970 та. Неизбежно ще се провалят.
    Паника, страх и шокирани орки. Вчера конашенков разбил 8000 леопарда, то било трактори, но да да пуснат там видео на орките да се радват. Също вчера шойгуто разби контраофанзивата и унищожи стОтици хиляди единици западна техника, естествено в нета няма и една снимка на тия геройства и на дори един танк унищожен.

    В самата федерация на Zлото вече няколко седмици се вихрят стотина партизани и няма кой да ги спре. Пригожин открито си псува путлерчо и скоро време ще подкара остатъка от армийката му към ма$ква.

    Все прекрасни новини от земята на мръсните кални комкунистически орки поробители.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

      Не подценявай Герча: От година и нещо, всеки ден, громи "Путин"


      Все едно става дума за страна от четвъртия свят, но нормално, при положение какви варвари обитават Крмл.
      А иначе, все по-зле ще става положението в руZия, по всички линии.
      В момента, ако 50 украински "Леопарда" тръгнат през Белгород и посока - Москва, няма кой да ги спре
      РАzzПАДА СЕ КОЧИНАТА РФ

      Коментар


      • Добро утро, дрОгарЕ. Днес да сте думнали някой язовир
        България трябва да окаже помощ на Украйна, за да може да продължи контраофанзивата си и да освободи окупираните си територии. Това заяви новият министър на отбраната Тодор Тагарев на официалната церемония, на която встъпи в длъжност, цитиран от БТА. Министърът посочи, че това ще бъде направено в рамките на съюзните решения и стриктно изпълнение на решенията на Народното събрание. Сигурност ще имаме тогава, когато и последният окупатор напусне границите на Украйна, а агресивните намерения на Кремъл не бъдат блокирани. Само по този начин нашата страна, регион и нашето бъдеще ще могат да бъдат гарантирани в достатъчна степен", казва още новият военен министър, цитиран и от БНТ. Проф.
        Не е препоръка за каквото и да било.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от аl4en Разгледай мнение
          А ти досещаш ли се, че тия ф16 най-вероятно ще излитат от България, проста география тъпако.
          Ми още по-добре !!! И ние да дадем нещо в борбата с тези терористи !
          И с новия мин.на отбраната искрено се надявам това да стане !
          ...............

          След вчера ,надявам се и за най-малоумния русороб стана ясно кой взриви Северен Поток

          Коментар


          • analog, като не ти е хрумнала идея за голям бизнес с интерконтинентални ракети пак добре.
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Първоначално изпратено от аl4en Разгледай мнение

              А ти досещаш ли се, че тия ф16 най-вероятно ще излитат от България, проста география тъпако.
              Не знаех че се самоопределяш като ватник.

              Не знам защо ще излитат точно от България, но ако излитат не ми пречи никак.

              Хрумна ми идея за малък бизнес, не съм сигурен дали е възможен, но със сигурност би бил много печеливш. Така и така снабдяваме украинците със снаряди и други муниции, защо да не изкараме някой лев в повече?

              Аз лично, а уверен съм и много други, бих платил прилична сума ако името ми е гравирано например върху снаряд. Бих искал и периодично да получавам информация докъде е транспортиран снаряда ми и в кой боен театър ще се ползва. А и да знам когато е изстрелян та да отоворя бутилка шампанско. Дали ще се намери фирма способна да се пребори с бюрокрацията за да стане това възможно? Продажбите могат да става и с наддаване, например на ибей, за да участва целия свят.

              Коментар


              • Върви се към пряк военен конфликт САЩ - Русия. Ако ги попиташ защо ? Никакъв членоразделен отговор няма да могат да дадат. Защото ей така. Русия се превзема много лесно без война - просто някой си вдига задника и отива и говори с тях ! Не Зеленски да казва - ти беше 4 години и нищо не направи, а той когато са се срещали какво е направил ? До сега да беше си върнал тези области, достъпа до Крим и основен път за руските суровини до Европа. Но това със само ако спечеля войната няма да стане. В момента ни мразят повече от когато и да било.
                D.Y.F-091066

                Коментар


                • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                  Сигурен съм че при нужда ще могат да се приспособят Ама за това и ватниците се досещат.
                  А ти досещаш ли се, че тия ф16 най-вероятно ще излитат от България, проста география тъпако.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                    Хм, в САЩ са намерили за нужно да кажат, че осигуряваните F16 няма да могат да носят ядрено оръжие
                    https://censor.net/ua/news/3423085/s...u_zbroyu_kirbi
                    Сигурен съм че при нужда ще могат да се приспособят Ама за това и ватниците се досещат.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                      Бывший посол США в Украине Джон Хербст считает, что подрыв дамбы на Каховской ГЭС может подтолкнуть США передать Украине ракеты дальней дальности

                      Ватници, нали ви предупредих за вазелина
                      A така. MS.

                      Коментар


                      • Бывший посол США в Украине Джон Хербст считает, что подрыв дамбы на Каховской ГЭС может подтолкнуть США передать Украине ракеты дальней дальности

                        Ватници, нали ви предупредих за вазелина

                        Коментар


                        • Хм, в САЩ са намерили за нужно да кажат, че осигуряваните F16 няма да могат да носят ядрено оръжие
                          https://censor.net/ua/news/3423085/s...u_zbroyu_kirbi

                          Коментар


                          • sosi, да изпаднал българин ще взема - краде кърпи ! Такива българи няма. Вече и за българите ли почвате да си съчинявате хора. Такива българи просто няма, а и руснаци със сигурност няма. С руснаците не се е чуло да има проблеми, имало е с надути западняци. Преди 90 - та година с туристите от бившия соц.лагер пък въобще никакви проблеми не е имало - немци, чехи, унгарци, словаци и поляци, поляците пък бяха като нас и с българи в чужбина проблеми като туристи просто забрави. Идваха и руснаци, но младежи..никакви проблеми. Със западняци като се напият защото тук много пият и падат от терасите в хотелите, лигавят се..такива неща и в статии ще намерите.
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • В България с руските туристи не се е чуло да има проблеми по хотелите, сега изведнъж в Турция където до онзи ден се радваха да им влязат милиарди в икономиката от парите които харчат там - големи проблеми. Нещо мирише на евтина пропаганда.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                                обокрали отель- а в бг написаха с лайно на стената слава на хохландия, какво ще правим сега, кое е по гадно- да откраднат 2 кърпи или да ходиш да чистиш лайна
                                2 кърпи може да вземе някой изпаднал българин. Такова тотално падение, на всичките туристи в хотела с кражби на тоалетна хартия, алкохол, озеленяване, халати е възможна само сред крепостните фашаги. Турците са ги карали да си отварят багажа. Ето това е "руската душа". Добре, че са им оставили тоалетните чинии.

                                Интересно е, че и в Турция хората търсят хотели, където няма руски туристи.
                                https://www.tripadvisor.ca/ShowTopic...iterranea.html

                                За радост и в Турция, руските туристи през Май са намалели. Пропагандата на Кочината го обяснява с някакви политики, но истината е една - по-ниската покупателна способност на крепостните. Да се надяваме, че скоро ще изчезнат почти в целия свят, както по времето на СССР.
                                https://turkey.postsen.com/local/291...0%93-News.html
                                Last edited by sosi; 06.06.2023, 23:07.

                                Коментар

                                Working...
                                X