IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Днес по обяд, острова на Ахил още пушеше, тази е от по-късно

    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

      Ние сме малка и слаба държава и като такава все някой трябва да ни е господар, но и в същото време трябва да ни защитава. Е към днешна дата явно сме случили на господар, защото алтернативата с Путин е 100 пъти по-лоша. Сърбали сме му попарата 45 години и това ни стига за следващите 1000.
      Мнооооооооого сме сполучили със сегашните господари.......От 2007 година до сега я ми посочи новооткрит завод или фабрика с повече от 3000 работни места........нещо структороопределящо........щото боклучавите ни предишни господари ни помогнаха та си построихме АЕЦ с 6 блока...никога повече на територията България няма да има индустриалния и научно-технически потенциал отпреди 30 години......То след 10 години нищо нема и да има де.......както са предвидили сегашните ни господари........да се свети името им.....

      Коментар


      • redcretin, нали двойното гражданство точно ще ти е проблема, не мислиш.
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • redcretin, като се вдигнат немците и кажат Дойчланд за дойчовците друга песен ще запееш. Ти не си от началото там, не си бил на посрещането, идея си нямаш колко рязко може да се промени отношението към такива като теб там. Тогава ще се сетиш и ще питаш - Къде е майка България и как по бързо да се прибереш ? И като си дойдеш последното нещо за което ще мислиш е да мъстиш на някой.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Mateev, ЕС като обявиха за коронавируса бяха като ударени с мокър парцал по главата, въобще не се видя да се организират бързо, да се разтичат хора за да има някаква организиция, спасяването на държавите беше поединично. Сега ако войната излезе от Украйна както някои с думи се мъчат да направят, каква ли ще е реалната реакция на нато което имало колко бяха самолети, танкове...За мен всички българи са хубави хора, но измъчен е народа.
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

              Ние сме малка и слаба държава и като такава все някой трябва да ни е господар, но и в същото време трябва да ни защитава. Е към днешна дата явно сме случили на господар, защото алтернативата с Путин е 100 пъти по-лоша. Сърбали сме му попарата 45 години и това ни стига за следващите 1000.
              Много пораженско мислене .
              Last edited by keep_calm; 01.07.2022, 09:23.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                ей до това води путлеризма - призоваване до геноцид, а това е за прокурор!
                Когато 1/30-та от населението се дърви на 2/3 , изчезва първото, не второто.
                Че ти кой си в цялата схема? Няма те.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Hermes73

                  С платени к..............не ми се занимава........
                  Затуй и си махнал огледалата у вас, да ги не виждаш

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                    Значи ДВЕ ТРЕТИ от населението е излишно..........Точно толкова не искат да се месим в тази война........Само СЪЗДАТЕЛЯ знае какво ще стане.......Може други да се окажат пушченото месо..........Никой НЕ ЗНАЕ ВОЛЯТА МУ........Дори господарите ти на Запад.И никой НЕ Е НАД НЕЯ.
                    ей до това води путлеризма - призоваване до геноцид, а това е за прокурор!
                    Когато 1/30-та от населението се дърви на 2/3 , изчезва първото, не второто.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                      Преко сили 5% подкрепят агресията на Русия в Украйна, но крещят по форумите и се насират да пишат, създавайки впечатление, че са много на брой. Нищо подобно - това са само няколко отрепки, всеки един от които с по няколко акаунта, и от сутрин до вечер киснат във форума и пишат простотии и небивалици срещу заплащаните им жълти копейки. Отвратително е да ги четеш и на човек чак му се повръща, когато си представи що за отрепки стоят зад тези анонимни акаунти.
                      .
                      Цялата работа е като с експерименталните неработещи псевдоваксини за ковиднастинка. И там една шепа много шумни и кресливи денонощно пишеха по форумите как сме загинали без инжекциите, пък на 80% от българите ни беше ясно какво става. И когато дойде Киро продажната марионетка и сложи "зелени сертификати " за инжектиране с експериментите, точно 80% не се бяха излъгали. И сега май на 80% ни е ясно какво става, ама малкото количество енергични и агресивни (някои са същите които пропагандираха ужким-ваксините) правят шум и истерия като за милион.

                      Коментар


                      • Mateev, ако бяхме случили с ЕС нямаше въобще да сме на този хал. Това което ти написах по долу те го ползваха да водят валутна война, и тя вече стана истинска обаче не е в техния двор и мисля че чакат тя да мине някак си и после пак същото.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Mateev, реално знаеш ли колко българи подкрепят агресията - 0.01 %. Ами няма нужда Украйна да си връща с война загубени територии от Русия, става една яко просперираща държава и те ще се присъединят към нея. Виновен е ЕС. Защото когато присъединяваш една държава, пръсъединияваш стойността на всичко което имат тези хора и това автоматично ти дава възможност да емитираш още пари без да отнемат те от стойността на парите които имаш вече в обръщение. Много е просто - да ги дадат на тези хора и с това проблема приключва и ако е така никаква Русия няма да е дори минимално агресивна към Украйна.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                            Аз не подкрепям .Но съм против да се месим като държава в нещо в което нямаме работа......Нямаме и интерес.......Газа и петрола е без значение дали е руски или друг важното да е евтин........А в момента се върви против икономическия а оттам и социалния интерес на голямата част от българите.......Само и само да угодим на господарите отвъд голямата локва........
                            Ние сме малка и слаба държава и като такава все някой трябва да ни е господар, но и в същото време трябва да ни защитава. Е към днешна дата явно сме случили на господар, защото алтернативата с Путин е 100 пъти по-лоша. Сърбали сме му попарата 45 години и това ни стига за следващите 1000.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                              Преко сили 5% подкрепят агресията на Русия в Украйна, но крещят по форумите и се насират да пишат, създавайки впечатление, че са много на брой. Нищо подобно - това са само няколко отрепки, всеки един от които с по няколко акаунта, и от сутрин до вечер киснат във форума и пишат простотии и небивалици срещу заплащаните им жълти копейки. Отвратително е да ги четеш и на човек чак му се повръща, когато си представи що за отрепки стоят зад тези анонимни акаунти.
                              Аз не подкрепям .Но съм против да се месим като държава в нещо в което нямаме работа......Нямаме и интерес.......Газа и петрола е без значение дали е руски или друг важното да е евтин........А в момента се върви против икономическия а оттам и социалния интерес на голямата част от българите.......Само и само да угодим на господарите отвъд голямата локва........

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                                Преко сили 39% искат България да подкрепя НАТО и ЕС.Като се има впредвид цялата стъкмистика и личните ми наблюдения мисля че не две трети а 80% от българите са против това да взимаме страна в конфликт който не е наш.Всичките ни стъпки до момента в полза на едната страна ни носят само и единствено негативи.За жалост на българите тепърва ще пият горчиво от чашата която усложливо западните ни ПаРтНьОрИ ни поднесоха.
                                Преко сили 5% подкрепят агресията на Русия в Украйна, но крещят по форумите и се насират да пишат, създавайки впечатление, че са много на брой. Нищо подобно - това са само няколко отрепки, всеки един от които с по няколко акаунта, и от сутрин до вечер киснат във форума и пишат простотии и небивалици срещу заплащаните им жълти копейки. Отвратително е да ги четеш и на човек чак му се повръща, когато си представи що за отрепки стоят зад тези анонимни акаунти.

                                Едната отрепка от Горна Оряховица лично я познавам. Отрепка е сега, отрепка беше и преди 20 години. Тогава ме измами с живи пари, които не ми ги е върнал до ден днешен, и дори има наглостта да се подиграва с мене публично затова, че ме е измамил. Е те това е нагла отрепка, и за най-голямо съжаление продължава безнаказано да се вихри във форума и да осира всяка една тема, в която се намеси.
                                Last edited by Mateev; 30.06.2022, 22:47.

                                Коментар

                                Working...
                                X