IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

    арабелите са по една шапка хора на същите запаси от нефт ..не са съпоставими нещата
    Нито украинци нито българи, нито белоруси искат да живеят в Русия или като руснаци. Путин иска насила да ги накара да го заобичат. Ами това е невъзможно. Влезне ли в Украйна ще затъне както СССР затъна в Афганистан!

    Откакто Путин нападна Украйна средната руска заплата се стопи наполовина от 1200$ на 600$, а средната украинска заплата се удвои от 225$ на 450$. Това казва всичко.
    Това казва защо руснаците с дори малко мозък напускат Русия - по около 400 000 на година.

    Да не говорим че украинската армия не е оная от 2014г., когато войниците нямаха дори обувки. В момента разполагат с противотанкови ракети Джавелин, дронове Байрактар, далекобойни снайпери, противокорабни ракети, модерни средства за радиолокационна борба и най-важното ще получават разузнавателни данни от НАТО в реално време. Духа на украинската армия винаги си с бил висок.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

      Ехааа, значи могат да ни казват какви бази и оръжия да има на наша територия ?! Ама, вярно ли ? За какви се мислят тези световни хулигани ,че да се разпореждат какво да става в суверенна България ? А, теб пък как не те е срам да го напишеш не разбирам ? Имаш само едно извинение ако си руснак или си женен за рускиня защото жената се слуша винаги хахаха
      Дури ма ти наистина се излагаш.На нас нищо не са ни казвали щото ние не сме фактор и от нас нищо не зависи.Казаха го на световният хулиган номер едно САЩ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от марин Разгледай мнение
        От всичко най.много се учудвам на апатията на руския народ към опасността от война.
        Ако бе една нормална демократична държава, щеше да се тресе от антивоенни протести.
        А тук нищо. Тишина и мълчание.
        Толкова много ли са наплашени руснаците от режима или цялото общество одобрява войната?
        не се чуди - те са мачкани вече над 100 години.
        огромна част от интелектът им е изтекъл навън или ликвидиран в сибир.
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • От всичко най.много се учудвам на апатията на руския народ към опасността от война.
          Ако бе една нормална демократична държава, щеше да се тресе от антивоенни протести.
          А тук нищо. Тишина и мълчание.
          Толкова много ли са наплашени руснаците от режима или цялото общество одобрява войната?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

            Знаеш ли какво ме притеснява при това мислене ?! Страхувам се ,че ако това се признае като мярка за поведение, то и България ще има проблем. У нас има не една или две области където живеят хора с турско самосъзнание говорещи на турски език и ако вземат и те да поискат да се отделят от РБ не знам какво ще се случи и каква територия ще загубим. По-добре да не се допускат такива прецеденти.
            Да а Косово и Сирия?Какво правят световните хулигани САЩ в Сирия?Няма резолюция на ООН не съм чул Сирийското Правителство да ги е канило.

            Коментар


            • Как ирландски рибари провалиха военни учения на русия | Клуб 'Z' (clubz.bg)

              Как ирландски рибари провалиха военни учения на проси.я

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                Пеше, нямам намерение да споря с теб, аз знам колко мразиш ЕС и САЩ ,но не знаеш колко по-добре се живее в тези страни за разлика от любимата ти Русия.
                Само едно не разбирам след като не искат да нападат Украйна, защо са съсредоточили толкова много войска на границата с нея, че чак и полеви болници с кръв докараха ? Само не ми пиши ,че Украйна, щяла да ги напада, че много ще ми паднеш в очите
                Украйна, е самостоятелна държава и РФ, не може да и казва в какви съюзи ще участва или не за да им бъде буфер . От къде на къде имат наглостта дори да го мислят не да го казват ! Кой са те ,че да искат България и Румъния да не членуваме в НАТО ?! Пълно безобразие и с тези си действия показват ,че се държат като хулигани.
                Да, Путин ,се уплаши защото не вярваше ,че рекета му към цивилизованият свят няма да успее ! От тук нататък каквото и да направи на хората вече ни е ясен колко се е окакал Американските войски в Европа, са малко защото не искат да нападат РФ, а да се отбраняваме от нея. Толкова е просто, че няма докъде
                Никъде не съм писал че Украйна щяла да нападне Русия чак такива смелчаци няма там.Писах ако случайно имат глупостта да нападнат Донецк и Луганск...Е тогава ще ядат шамарите и тия войски са затова там...Украйна не е самостоятелна държава нито Германия такава нито Франция...Една твоя любимка мисля че ясно се изрази fuck EU.Колко по точно да ти го кажат?Щом САЩ решава кой да влезе в ЕС за какви независими държави става дума.Затова Русия не ги брои за живи и преговаря със световният хулиган номер едно САЩ.Както се видя и тоя път САЩ подвиха опашка.А колко добре си живее на Запад не ми обяснявай въобще ама въобще..Пропагандата не ми действа...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                  Искам съюзнически войски в България, защото ако си въобразяваме ,че с неутралитет може да се опазим от световните хулигани ще сме най-глупавите хора на света ! Да търгуваме никой не ни пречи.
                  Дурка абе кои са тия световни хулигани???Да не са едни дето скоро избягаха от Афганистан и подвиха опашка пред едни с джапанки и калашници?Съюзнически войски нямат работа в България никаква.

                  Коментар


                  • Before Leonardo wrote and published Liber Abacci Roman numerals were used to count and counting was done using fingers or by abacus.
                    https://www.google.com/maps/@42.6476...7i16384!8i8192

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      така е, но е жалко, че арабелите се представят много по-добре като икономики от русите
                      вода гази жаден ходи
                      арабелите са по една шапка хора на същите запаси от нефт ..не са съпоставими нещата
                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                        Знам колко е , но колегата беше постнал някви неща които бяха далеч от тези данни.
                        Твърдеше се че БВП-но на Полша било 50 % от това на Русия което не е вярно и според твоите данни.......
                        така е, но е жалко, че арабелите се представят много по-добре като икономики от русите
                        вода гази жаден ходи
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар



                        • https://www.ft.com/content/baa50a17-...9-5667ec6d78ac
                          Click image for larger version

Name:	putin_ft.jpg
Views:	1
Size:	4.4 КБ
ID:	3864996

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                            Сега, за Костов не знам но, щатите и "отбранителният“ НАТО, БЕЗ РЕФЕРЕНДУМ И БЕЗ НИЩО, ОТКЪСНАХА ОТ СУВЕРЕННА ДЪРЖАВА ТЕРИТОРИЯ. Което, е кофти прецедент.
                            Май имаше някакво незаконно гласуване в някакъв незаконен парламент ...... но както ни стана ясно на всички по международното право явно не важи за силните !
                            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              https://georank.org/economy/poland/russia

                              нека се има предвид, че Русия владее огромни ресурси - всъщност ако се сметнат общите залежи на горива, ценни метали и минерали - то русия е най-богатата на ресурси световна икономика

                              всеки сам може да си направи изводите
                              ако искате сравнете с една скромна на ресурси испания или франция.

                              Знам колко е , но колегата беше постнал някви неща които бяха далеч от тези данни.
                              Твърдеше се че БВП-но на Полша било 50 % от това на Русия което не е вярно и според твоите данни.......
                              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение

                                Много, колко да са много. Ако имаш предвид войната - Е да сърбите воюваха с Америка а тук Костов напълни памперса, задето разреши коридор на американски самолети
                                Сега, за Костов не знам но, щатите и "отбранителният“ НАТО, БЕЗ РЕФЕРЕНДУМ И БЕЗ НИЩО, ОТКЪСНАХА ОТ СУВЕРЕННА ДЪРЖАВА ТЕРИТОРИЯ. Което, е кофти прецедент.

                                Коментар

                                Working...
                                X