IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Start.bg Posoka Boec Megavselena.bg Chernomore
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • "Войниците се чувстват комфортно, а роднините винаги се чувстват добре, когато знаят, че държавата се грижи за своите граждани".

    В Русия показаха как са организирали производството на чували за трупове. Те заявяват, че са готови да изпълнят искането на правителството не само за 300 000, но и за всичките 25 милиона души.

    Коментар


    • Много интересно предаване - Как да избягаме от Русия. Телеграм каналът https://relocation.guide/ дава препоръка на хората как незабавно да напуснат страната по какъвто и да било начин, включително нелегално. Понеже няма билети от Москва до Истанбул, хората летят до Владивосток и от там търсят изход. Емигрират дори в Монголия!

      А в България Константин Константинов ни тласка към същата тази държава, от която всички, ама наистина всички, бягат паничски.






      https://relocation.guide/

      Коментар


      • Синът на зам.-председателя на руския съвет за сигурност Дмитрий Медведев - Иля, притежава регистрирана в офшорна зона 74-метрова яхта Вселена на стойност 100 млн. долара, както и бизнес за производств
        Не е препоръка за каквото и да било.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

          Не просто с его на всезнаещ, а с мания за величие. В същото време не може да напише едно изречение, без да допусне няколко правописни грешки. И да - пъха две тръби една в друга и това го нарича "изобретение", за което се хвали 10 години във форума колко е бил умен и как всички други са глупави, прости и тъпи, защото не разбират гениалния му замисъл, с който той мисли да спечели 300 милиарда евро.
          +1

          Коментар


          • Първоначално изпратено от cherney Разгледай мнение

            Единственият по-неприятен човек от необразования такъв е този, който е необразован, но с его на всезнаещ. Това е крайно неприятна комбинация
            Не просто с его на всезнаещ, а с мания за величие. В същото време не може да напише едно изречение, без да допусне няколко правописни грешки. И да - пъха две тръби една в друга и това го нарича "изобретение", за което се хвали 10 години във форума колко е бил умен и как всички други са глупави, прости и тъпи, защото не разбират гениалния му замисъл, с който той мисли да спечели 300 милиарда евро.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

              Дънинг Крюгър
              Да, именно. Идеално допълнение към коментара

              Коментар


              • Повече от 20 държави искат да се присъединят към делото на Украйна срещу Русия в ЕСПЧ

                Норвегия се присъедини към групата на страните извън ЕС, а Великобритания и Исландия също възнамеряват да се присъединят.

                Към днешна дата 23 държави вече са подали молба до Европейския съд по правата на човека да се присъединят като трета страна при разглеждането на иска на Украйна срещу Русия.

                Сред 23-те правителства, които желаят да се присъединят към иска на Украйна,
                са всички държави от ЕС с изключение на България, Гърция, Малта, Унгария и Кипър.
                Сред страните извън ЕС Норвегия се присъедини, а
                Обединеното кралство и Исландия също възнамеряват да се присъединят.
                Освен това Женевската академия по международно хуманитарно право и права на човека,
                която е неправителствена организация, иска да получи акредитация.

                Въпреки че от 16 септември Русия вече не е страна по Европейската конвенция за правата на човека поради изключването ѝ от Съвета на Европа, ЕСПЧ все още може да разглежда престъпления, извършени от Русия преди тази дата. На 23 юни Украйна подаде иск в съда в Страсбург.

                Посочва се, че независимата международна комисия на ООН за разследване на нарушенията в Украйна е открила доказателства за множество военни престъпления, извършени от руската армия в деокупираните територии в Киевска, Черниговска, Харковска и Сумска област. Докладът беше разпространен в петък, 23 септември.

                Сред военните престъпления са: незаконно използване на взривни оръжия, несмъртоносни нападения, нарушаване на личната неприкосновеност, екзекуции, изтезания и малтретиране, както и случаи на сексуално и свързано с пола насилие. Комисията установи и нарушения на правата на децата.

                "Бяхме поразени от големия брой екзекуции на местата, които посетихме", заяви председателят на комисията Ерик Мьозе и добави, че са загрижени за страданията, които войната в Украйна е причинила на цивилното население.

                Коментар


                • голяма грешка, в иначе почти безпогрешната кариера на лавров
                  по-добре да беше казал как другаря висарионович черта картата на днешната държава израел с пръсти …
                  евреите трудно можеш да ги обидиш…, но пък дори да не се обидят, трудно прощават…

                  Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение

                  Припомням, че Лавров не се извини, за изказването си за еврейската кръв на Адолф Алойзич, на Еврейската държава

                  Коментар




                  • Коментар


                    • Първоначално изпратено от cherney Разгледай мнение

                      Единственият по-неприятен човек от необразования такъв е този, който е необразован, но с его на всезнаещ. Това е крайно неприятна комбинация
                      Дънинг Крюгър

                      Коментар


                      • Автор: Андре Беркоф, радио "Сюд"



                        "Европейската комисия ни въвлича в нещо, което реално не сме обсъждали и което не e задължително да искаме. За мен това стремглаво бързане на Европа е самоубийствено. Във всеки случай тя ни кара да поемем значителен риск, вместо да се опита да определи европейски път, а не непременно гласа на подчинението... Когато Дьо Гол напусна обединеното командване на НАТО, в ситуация, която е много по-различна от днешната, той каза, че е много важно Франция никога да не бъде въвличана във война, която не е искала. Това не пречи да бъде солидарна със западния лагер, да бъде винаги до своите съюзници, когато има много силна заплаха, но, в крайна сметка, Франция трябва да реши дали иска да бъде въвличана във война или не, а не да бъде въвлечена във война, без да е казала своята дума", казва Анри Гено, бивш специален съветник на президента Никола Саркози, в интервю за журналиста Андре Беркоф по френското радио "Сюд".

                        https://www.youtube.com/watch?v=1COz...ature=emb_logo

                        https://glasove.com/na-fokus/anri-ge...a-bade-zhertva

                        Коментар


                        • ЯКОВ КЕДМИ! ЗА ПРОГАНДАТА НА НАТОВЦИ, ВКЛЮЧИТЕЛНО И НАШИТЕ. И ЗАЩО БЯГАТ РУСНАЦИТЕ /ВИДЕО/

                          Яков Кедми безпощадно точен. За украинското настъпление, за частичната мобилизация, за пропагандата на натовци, включително нашите; как руснаците бягат и не искат да ги мобилизират, кои точно бягат и защо.

                          Това е сериозният анализатор. А не британското разузнаване, станало нарицателно за лъжи, глупавите американски генерали, били някога в Европа, нахалните зеленски хора, както и нашите смешни русофоби.

                          По повод „тълпите“, бягащи уж от частичната мобилизация, която изобщо не ги засяга, ще се запомни краят на интервюто. Свързано е с някакви налудничави твърдения в Израел, че се очаква наплив на бягащи от Русия евреи заради мобилизацията. От украинската мобилизация те бягаха, казва Кедми. Не искат да служат в мейданската армия на Украйна. В Русия няма нищо такова. Не вземат никого в армията, ако не е служил… С нищо не сме задължени в Израел на мейданска Украйна. Те са ни длъжни за кръвта на моя народ.

                          И завършва с бягащите, представени от натовската пропаганда, включително на чуждите три наши национални телевизии. Бягат, защото не могат, заради санкциите, да си използват кредитните „карточки“. „По кредитни картички Родина не се избира“.


                          https://www.youtube.com/watch?v=2_AL...ature=emb_logo


                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение

                            напротив, имаше забрана на руския език на Украина. ..хибридки...хибридки...
                            Господине, като руския ви вълнува повече от българския, защо пишете на български?

                            и не отговорихте, та се налага да повторя:
                            "Какъв е някой, който пише на български, но не се вълнува, че путлеристите забраниха българския език?"

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                              Ти у ред ли си? Ква забрана на руския език, след като укрите (поне по-младите) не знаят украински? Във Варна е пълно с украинци и досега такъв, дет говори украински не съм срещал. Отделно имам съседи руснаци, които също потвърдиха, че не са срещали украинец, който говори украински.
                              Да не говорим, че половината ток шоу по ТВ в Украйна са или на руски, или на украински и руски едновременно. Твърдението, че руския език е забраняван в Украйна е мега долна руска пропаганда от най-жалък вид. А още по-жалки са тези, които я разпространяват

                              Коментар



                              • Айдеее, излезе им късмета на руснаците
                                Холандия обяви референдум за присъединяване на Русия към кралството

                                Коментар

                                Working...
                                X