IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    слагам ти 1 лайк за активно участие.
    но аз по-скоро се надявах да разбера къде са "вратите на запада".
    мненията на тик-токъри и инфлуенсъри са ми значително по-малко интересни.
    Унгария си е класическа врата. Много са.

    Ето ти тък една испанска:

    https://es.wikipedia.org/wiki/Valla_de_Melilla

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      мисля, че искат филаделфийско жителство.
      други пък се редят да запишат децата си на училище в тексас.

      не знам ти къде ги виждаш тия опашки. ако може да качиш някой линк или нещо такова.
      На летищвто в Кабул.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

        То така ако гледаш на нещата щом Филаделфия е Кенсингтън авеню, то и Пловдив е Столипиново, или София е Факултета.Няколко пъти го писах вече- основният показател са хората- накъдето е потока- там е по- добре, никой не бяга от хубавото. Когато почнат американците масово да емигрират в Русия или България значи тук е станало по- добре, засега посоката на движение е към така наречения запад
        не ми се влиза в безсмислени спорове, но изровете с колегата някое филмче, къде другаде по света има такава мизерия и ще седнем да го обсъдим.
        има доста материал и за работещите бедни в щатите, погледайте/почетете и за тях.

        сега бързам да споделя ей тази новина, която мислех, че е плод на немски хумор.
        https://fakti.bg/world/683085-ursula...po-skapo-video Урсула фон дер Лайен: Купуваме още руски петрол, за да попречим на Путин да го продаде по-скъпо
        и видео има, да се знае, че новината не е фейк.

        обидно ниско мнение за телезрителите
        Last edited by ratten; 30.05.2022, 17:17.
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

          Излизаме и правим като говедария- банката печата, правителството взема, после занулява да кажем на 10-20година и пак отначало. Но ние слушаме разни икономисти които казват колкото си изработил с толкова ще живееш- е да де ама те са в говедария- и да погледнем пак - дали в говедария живеят с колкото са изработили. Каква е разликата в подстригването в говедария и в бг- ами няма- защо тогава янките вземат 15 долара минимум на час, а българина го мъчат с 5лв на час
          Хаха нали 1997 го правихме, и какво стана, заплати по 10$, това ли е стратегията?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            мисля, че искат филаделфийско жителство.
            други пък се редят да запишат децата си на училище в тексас.

            не знам ти къде ги виждаш тия опашки. ако може да качиш някой линк или нещо такова.
            То така ако гледаш на нещата щом Филаделфия е Кенсингтън авеню, то и Пловдив е Столипиново, или София е Факултета.Няколко пъти го писах вече- основният показател са хората- накъдето е потока- там е по- добре, никой не бяга от хубавото. Когато почнат американците масово да емигрират в Русия или България значи тук е станало по- добре, засега посоката на движение е към така наречения запад

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

              https://vm.tiktok.com/ZMN1637jL/
              Човека отговаря на въпроси и е качил достатъчно снимков материал и клипчета от живота си в Русия и защо е решил да избяга. Има и доста информация какво им говорят в Русия - вече сами ще прецените кое е истина.

              слагам ти 1 лайк за активно участие.
              но аз по-скоро се надявах да разбера къде са "вратите на запада".
              мненията на тик-токъри и инфлуенсъри са ми значително по-малко интересни.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

                На съюз САЩ-Русия може да се отговори със съюз ЕС-Китай. Това дали не е проигравано според теб?
                Това не е съюз....повече е танц по тънък лед
                Подобно е положението което оставиха в Афганистан....същата роля като на Русия в техният регион. Имат си политици хората...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  мисля, че искат филаделфийско жителство.
                  други пък се редят да запишат децата си на училище в тексас.

                  не знам ти къде ги виждаш тия опашки. ако може да качиш някой линк или нещо такова.
                  https://vm.tiktok.com/ZMN1637jL/
                  Човека отговаря на въпроси и е качил достатъчно снимков материал и клипчета от живота си в Русия и защо е решил да избяга. Има и доста информация какво им говорят в Русия - вече сами ще прецените кое е истина.


                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                    е как сериозно, пък започвате със смешки,
                    обяснете за опашките от емигранти на вратите на Запада, защо според вас се случват, какво искат ?
                    Даже семселето на висшия руски ешалон е там, а иначе запада им пречи!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                      е как сериозно, пък започвате със смешки,
                      обяснете за опашките от емигранти на вратите на Запада, защо според вас се случват, какво искат ?
                      мисля, че искат филаделфийско жителство.
                      други пък се редят да запишат децата си на училище в тексас.

                      не знам ти къде ги виждаш тия опашки. ако може да качиш някой линк или нещо такова.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        говедарите са си оправИли положението у дома
                        та постоянно гледат да оправят целия свят,
                        нищо, че никой не им иска демокрацията на наркомания и масови убийства в училищата

                        айде некой сериозно да каже, страна с такива вътрешни проблеми, трябва ли да наставлява всички останали държави.
                        е как сериозно, пък започвате със смешки,
                        обяснете за опашките от емигранти на вратите на Запада, защо според вас се случват, какво искат ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                          Айде другарю, чемодан - вокзал - аэропорт - Кенсингтън

                          дивите русофоби, си мечтаят напразно да станат 51-ви щат на САЩ .

                          Няма спасение от руските путино фоби, ако българите не се освободят

                          от тях, и не ги натирят в Кенсингтън, Филаделфия да се дрогират с американска дрога денонощно по улиците.


                          говедарите са си оправИли положението у дома
                          та постоянно гледат да оправят целия свят,
                          нищо, че никой не им иска демокрацията на наркомания и масови убийства в училищата

                          айде некой сериозно да каже, страна с такива вътрешни проблеми, трябва ли да наставлява всички останали държави.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

                            Значи да разбирам, че Путин е спасителя на цивилизацията?

                            ..............
                            Никакъв спасител не е ! Самопровъзгласилият се "елит" действа по стaрата изпитана схема -теза ,антитеза = синтеза .
                            Забелязваш ли тенденцията за цифровизиране на парите в Русия ?
                            https://bezlogo.com/2022/05/русия-ус...ще-се.html
                            Last edited by neon7; 30.05.2022, 15:15.

                            Коментар


                            • Tepxi, глупости никъде не са по добре приемани от тук. В западноевропейските държави ги притесняват, никой в България не се притеснява от езика им. А става въпрос за деца.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                                Няма такова нещо. Русия е нужна на САЩ, както и обратното. Америка не един път е имала възможност да ги унищожи, включително само с бездействие, но винаги прави обратното. Включително два пъти ги е спасявала от глад...буквално. И сега ще направи същото...каквото и да говори ще видите, че в крайна сметка САЩ ще вземе отново страната на Русия(евентуално след свалянето на Путин, но не е задължително). И това в Русия отговорните фактори го знаят много добре.
                                Защо? Като изключим теориите на конспирацията, най-вероятното е че Русия, с незавидна икономика(колкото Испания), е удобен противник за САЩ. Същевременно със суровините си и ЯО държи в шах едновременно Китай и Европа, които биха били реалните претеденти първенството на Америка. Ще кажете, че Европа е слаба....то не е и случайно....геополитика се прави за 50-100г поне.
                                На съюз САЩ-Русия може да се отговори със съюз ЕС-Китай. Това дали не е проигравано според теб?

                                Коментар

                                Working...
                                X