IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

    Ако държите всичко да видите, то за Вас вярно ли Земята не се върти

    " Тысячи русские встречают День народного единства в очереди на выезд в Польшу....."



    вероятно, силно логично, ще кажете и че това долу не е опашка, както и че лаврови не са се редили на опашка



    но все пак, споделете усещането си относно въртенето на Земята
    това в лодката трябва да са руснаците, които искат да влязат в полша ли?
    те сигурно даже вече са пристигнали, че гледам са на котва.

    единственото ми усещане е, че те носи главата.
    лек ден и попътен вятър.
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение
      Викаш без Русия останалият свят ще загине. Истината е точно обратна. Ще умрат от глад, сами нищо не могат да произведат.....но не се бой, САЩ пак ще ги спасят.
      Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

      Ха ха ха ха пак изгуби връзка с кораба майка
      Колко да съм загубил...ето, почва се: https://www.reuters.com/world/europe...en-2022-05-30/
      Last edited by бай Митьо; 30.05.2022, 21:45.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

        фейк!
        FAKE!
        възможно е! НПО-гнидите запускат фейкове, с цел да окалят опонента... а аз не съм имал време да проверявам, дали това не е така, отнася се за снимката

        говоря за изтеглянето на рено от Русия

        Собянин рассказал о судьбе московского завода Renault
        https://svpressa.ru/auto/news/334171/


        Мэр Москвы Сергей Собянин сообщил в своём блоге, что на московском заводе «Рено» возобновят производство легковых автомобилей под историческим брендом «Москвич».
        Last edited by Макс; 30.05.2022, 21:45.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
          vichunter, става въпрос за деца които са в България и са бежанци от война..пишат че ги изнасят от хотелите, защото лятото хотелите стават скъпи. Мисълта ми бе ЕС не може ли да плати за тези деца да останат при луксозните условия в хотелите ! Деца са, те не са страна във войната, човешко и морално е да се постъпи така.
          А ти знаеш ли каква издръжка плаща българската държава с европейско съфинансиране, за издръжка на български деца по домове и приемни семейства. Хотелиерите ще пукнат от смях ако чуят.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
            Аз да попитам форумците, дали имат възможност да четат и да гледат руски СМИ... при мен зависи от доставчика, ползвам инет от различни доставчици, при някой от тях могат, при други не могат да се гледат и четат руските медии... в смисъл да да публикувам освен линка и текст, препоръчвам за търсачка яндекс, вече рутуб работи прилично, випиен за смяна на айрито

            нашите евробракя под свобода на словото разбират на свобода на тяхното слово... всичко, което противоречи на наратива на Министерството на истината се цензурира, забранява, заглушава и т.н
            Кое са забранили, може ли православен линк? Крият превземането на Киев?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
              хвала на санкциите! благодарим ти друже Бидон! мерррси на другарката гинеколожка!

              фейк!
              FAKE!

              Коментар


              • хвала на санкциите! благодарим ти друже Бидон! мерррси на другарката гинеколожка!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                  аз си мислех, че предишния шеф на ЕК е дъното, но се оказва че не е така... предишния шеф Батко Жан Клод беше глупав и мързелив, а настоящата шефка на ЕК за съжаление е работлива

                  тия дни в предаването на ВСоловьов коментираха едно интервю на гинеколожката Уршула Фондер Мондер, която твърдеше следното... че ЕСовци засега се въздържат да наложат санкции на руския нефт и ще продължат да го купуват, защото цените на международния пазар са се качили. По този начин, те не дават възможност на Путин да продава нефт скъпо на международния пазар и да финансира войната в Украйна

                  https://fakti.bg/world/683085-ursula...po-skapo-video

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power

                    идиоти
                    аз си мислех, че предишния шеф на ЕК е дъното, но се оказва че не е така... предишния шеф Батко Жан Клод беше глупав и мързелив, а настоящата шефка на ЕК за съжаление е работлива

                    тия дни в предаването на ВСоловьов коментираха едно интервю на гинеколожката Уршула Фондер Мондер, която твърдеше следното... че ЕСовци засега се въздържат да наложат санкции на руския нефт и ще продължат да го купуват, защото цените на международния пазар са се качили. По този начин, те не дават възможност на Путин да продава нефт скъпо на международния пазар и да финансира войната в Украйна




                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                      Аз да попитам форумците, дали имат възможност да четат и да гледат руски СМИ... при мен зависи от доставчика, ползвам инет от различни доставчици, при някой от тях могат, при други не могат да се гледат и четат руските медии... в смисъл да да публикувам освен линка и текст, препоръчвам за търсачка яндекс, вече рутуб работи прилично, випиен за смяна на айрито

                      нашите евробракя под свобода на словото разбират на свобода на тяхното слово... всичко, което противоречи на наратива на Министерството на истината се цензурира, забранява, заглушава и т.н
                      Ти кво си М3 Эли М пять
                      П.П. Элие вазможно и хикс три i
                      Last edited by potentielle_energie; 30.05.2022, 21:34.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                        ще ги върнат, ама след като попеят малце, след като полежат или поседят малко и тогиз

                        Bohemian Rhapsody" группы Queen в исполнении главарей "Азова"*
                        https://zen.yandex.ru/video/watch/62...3f2a42af7cf30b

                        Пп. Винаги ми е било интересно, че на руски се казва седя в затвора, а на български лежа в затвора
                        И дават млеко с ориз на Ценко Чоков да го връцат по бтвиту.

                        Коментар


                        • Аз да попитам форумците, дали имат възможност да четат и да гледат руски СМИ... при мен зависи от доставчика, ползвам инет от различни доставчици, при някой от тях могат, при други не могат да се гледат и четат руските медии... в смисъл да да публикувам освен линка и текст, препоръчвам за търсачка яндекс, вече рутуб работи прилично, випиен за смяна на айрито

                          нашите евробракя под свобода на словото разбират на свобода на тяхното слово... всичко, което противоречи на наратива на Министерството на истината се цензурира, забранява, заглушава и т.н
                          Last edited by Макс; 30.05.2022, 21:11.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                            Викаш без Русия останалият свят ще загине. Истината е точно обратна. Ще умрат от глад, сами нищо не могат да произведат.....но не се бой, САЩ пак ще ги спасят.
                            Ха ха ха ха пак изгуби връзка с кораба майка

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                              vikhunter, ти не си добре човече, някой хвърлял деца на кучета и ние както него..какво са ти виновни децата те не са фашисти и едва ли имат представа от тези работи.
                              да не забравяме, че европа е родината на фашизма и тем подобни ценности...

                              припомням по времето на Златния Век, който народа ни живя по времето на Бай Тошо... зъболекарски стол имаше във всяко едно селско училище, държават се грижеше истински и щедро за децата, а по времето на така наречената демокрация.... социалния пакет за децата става все по мизерен и по-мизерен...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                                Тези които минаха в плен от Азовстал ще ги връщат в Украйна, щели да търсят някакви които ги били изоставили.
                                ще ги върнат, ама след като попеят малце, след като полежат или поседят малко и тогиз

                                Bohemian Rhapsody" группы Queen в исполнении главарей "Азова"*
                                https://zen.yandex.ru/video/watch/62...3f2a42af7cf30b

                                Пп. Винаги ми е било интересно, че на руски се казва седя в затвора, а на български лежа в затвора

                                Коментар

                                Working...
                                X