IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • mitaka7, защо си мислиш че отношенията между хората са като между държавите ? Няма такова нещо. Тази война Украйна - Русия и тя е толкова между хората, не съм бил там но не вярвам да се мразят както го представят политиците. Те хванали отрепките да се бият и някой нещастник от улицата. Пушилката е голяма - огромни колони от военна техника, километри 60. Добре а как се получава така, че е една 50 хилядна армия като си изкара техниката - танковете като ги подреди преди 40 години колоната е дълга над 150км, а сега била 60 при 150 хилядна армия, при 250 ли беше 350 била уж на Украйна ? Много лъжат. Обаче петрола и газта ще ги спрат, цените ще изхвърчат и вече и липса на храна, това пък ще е гвоздея на програмата.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

      Съжалявам, отговорих, но поста ми беше изтрит. Само да попитам пак- на колко си години??

      Надявам се че това не противоречи на правилата и питането няма да бъде изтрито
      Баба ми е родена 1904 година. Сега прочети пак внимателно написаното от мен и ще се убедиш, че няма грешка. Успех.
      Забелязвам колко силна е вярата ти и как никакви доказателства за извършени престъпления от руската, съветската армия не могат да я разколебаят. Вапцаров наистина е написал шедьовър на тази тема. За съжаление скоро ще изпаднеш в екзистенциална криза. Когато руската армия бъде изтласкана от украинска територия и временно окупираните територии бъдат освободени, ще осъзнаеш, че такова нещо като руска мощ и сила не съществуват и никога не са съществували. Говорим за една слаба, страхлива нация, която се опитва да подчини със сила слабите около нея. Добре, че бяха САЩ през втората световна война да спасят СССР от разгром. Сега същата тази подкрепа се дава на Украйна. Украинската победа е неизбежна и мача се доиграва. Вече има първи индикации, че Русия почва бавно да губи контрола над Беларус. Идват интересни времена.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mitaka7

        Какво да ти кажа? Отиди да видиш! Българин да не си там, заради изродската пропаганда на сръбските комунисти и руските им настойници. Ъ-Ъ-Ъ......, знаеш ли какво е това? Комунистически отрепки.
        Ами аз съм ходил и тази събота и неделя ще бъда пак там, навсякъде където съм казал че съм българин са ме поздравили с думите ние сме братя. Разходи се веднъж до белград да видиш за какво става дума

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
          Наглоста на укрите и соросоидите няма граници у нас.........Трябвало да даваме на бежанците пари на ръка се изказа поредната платена особа......А българите кучета да ги ядът..Всичко на палатка с порцион на българския пенсионер от евтините боклуци които по принуда купуват и който е недоволен на трена и за Киев........
          Кокорчо каза, че няма да са за сметка на социалните ви помощи. Може да си очаквал увеличение на социала, може да имаш собственически чувства върху данъците, които плащат трудещите се хора, ама няма как да се разпореждаш с тях. Хващай се на работа и украинците ще са ти най-малкия проблем.
          Нямам против да помагаме на хората(в нужда са), да отиват и там част от данъците, които плащам.
          Last edited by mitaka7; 31.05.2022, 13:27.

          Коментар


          • мдааа, хладилника започва да бие путлерите по тиквата

            Click image for larger version

Name:	tupivatnici6.jpg
Views:	1
Size:	54.7 КБ
ID:	3929761

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
              УРСУЛА ФОН ДЕР ЛАЙЕН: КУПУВАМЕ ОЩЕ РУСКИ ПЕТРОЛ, ЗА ДА ПОПРЕЧИМ НА ПУТИН ДА ГО ПРОДАДЕ ПО-СКЪПО

              Няма други такива тъпанари

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                Идеален център на един от най-големите градове в България. Кравата съсипала цветната градина на прабаба ми. Тя била в потрес, защото са градски чеда невиждали селски начин на живот. Най-старата снимка в семейния архив е на въпросната прабаба, от дипломирането и в девическата димназия през 1898 г. Говорим за шока изживян от българската градска култура, която се е сблъскала за първи път с мародерство. Баба ми разказваше и поименно за убитите и безследно изчезнали хора след девети септември. За нея това не беше статистика а ярък спомен и лична трагедия. Това, което изживява в момента Украйна сме го изживявали и ние в по-лека форма. Няма как всеки един българин да не съчувства на украинците. Тук говорим за нормално отношение към жертвата на насилие и желание да и помогнеш.
                Съжалявам, отговорих, но поста ми беше изтрит. Само да попитам пак- на колко си години??

                Надявам се че това не противоречи на правилата и питането няма да бъде изтрито

                Коментар


                • УРСУЛА ФОН ДЕР ЛАЙЕН: КУПУВАМЕ ОЩЕ РУСКИ ПЕТРОЛ, ЗА ДА ПОПРЕЧИМ НА ПУТИН ДА ГО ПРОДАДЕ ПО-СКЪПО

                  Няма други такива тъпанари

                  Коментар


                  • Georgi Kadiev

                    4 ч ·
                    Като забраняваме доставки на руски петрол по море, забранихме ли и танкери от държави от ЕС да го превозват по света?
                    Защото преди войната гръцките танкери превозваха 30% от руския петрол, днес- близо 60%.
                    И износът е на исторически високи нива за последните 3 години.

                    Имам чувството че където влезе Бг става нещо негативно- ще наложим ембарго на петрола. Ама разбира се след като си купим ние, ще наложим ембарго на останалия руски петрол

                    Коментар


                    • v_tin, как ще докараш крава от Унгария в България ? Много лесно, има детски канали с летящи крави, не си ли виждал . Изоставаш.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mitaka7 Разгледай мнение

                        И в момента го изживяваме с хилядите починали годишно от рак в следствие на чернобилската авария. Изродите комунисти и руснаци са виновни и сега за милиони жертви в Източна Европа.
                        Нещо за сърбия- че и там изживяват нещо?? А за бг покрайнините със сърбия- дали и там не изживяват натовската си мечта

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                          Идеален център на един от най-големите градове в България. Кравата съсипала цветната градина на прабаба ми. Тя била в потрес, защото са градски чеда невиждали селски начин на живот. Най-старата снимка в семейния архив е на въпросната прабаба, от дипломирането и в девическата димназия през 1898 г. Говорим за шока изживян от българската градска култура, която се е сблъскала за първи път с мародерство. Баба ми разказваше и поименно за убитите и безследно изчезнали хора след девети септември. За нея това не беше статистика а ярък спомен и лична трагедия. Това, което изживява в момента Украйна сме го изживявали и ние в по-лека форма. Няма как всеки един българин да не съчувства на украинците. Тук говорим за нормално отношение към жертвата на насилие и желание да и помогнеш.
                          Може ли да ми обясниш като на дете идиотче как който и да е ще докара крава от унгария- напълно е възможно ДНЕС. Но тогава според мен и много други не е било възможно. Ммммммммммммм всъщност сега ми идва на ума- аз си мисля за обикновен войник, но ако този войник е бил от полковник нагоре е напълно възможно да си е карал кравата, да си я е водил на паша, да си я дои и да си има дори теленце

                          Едва ли въпросната прабаба е била в такъв шок при условие че са минали само около 20г от априлското възстание и зверствата на вашате приятели- башибузуците. Все пак са и разправяли нейните близки какво е било. Така че изпасването на едни цветенца едва ли са предизвикали някакъв културен шок в младата девица. Следва друго- на колко години е била въпросната баба когато ти е обяснявала тези неща- 1898 е завършила- да кажем че е била на около 18+ 46- /1898 до 1944/= когато според теб е изяла кравата цветенцата 64годишна е била 1944г. А ти кога си роден и кога ти е обяснявала тези работи.

                          Мислех че барби е най-дърт във форума, но ти ще се окажеш като метусаил или по стар от първичния грях

                          Коментар


                          • За почитателите на различните Вундервафета дето сега се тестват на Украине, ето нещо интересно:
                            Секретное оружие на Украине (life.ru)

                            Коментар


                            • dddd, трябва да си много зальохан да си мислиш че Украйна е нападната, защото никой нормален не пуска чужда войска в къщата си и там да я побеждава, това става още на границата. Чужда войска влиза само в разпадната държава, развалина без да срещне максимална съпротива още на самата граница.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                                Идеален център на един от най-големите градове в България. Кравата съсипала цветната градина на прабаба ми. Тя била в потрес, защото са градски чеда невиждали селски начин на живот. Най-старата снимка в семейния архив е на въпросната прабаба, от дипломирането и в девическата димназия през 1898 г. Говорим за шока изживян от българската градска култура, която се е сблъскала за първи път с мародерство. Баба ми разказваше и поименно за убитите и безследно изчезнали хора след девети септември. За нея това не беше статистика а ярък спомен и лична трагедия. Това, което изживява в момента Украйна сме го изживявали и ние в по-лека форма. Няма как всеки един българин да не съчувства на украинците. Тук говорим за нормално отношение към жертвата на насилие и желание да и помогнеш.
                                И в момента го изживяваме с хилядите починали годишно от рак в следствие на чернобилската авария. Изродите комунисти и руснаци са виновни и сега за милиони жертви в Източна Европа.

                                Коментар

                                Working...
                                X