IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.youtube.com/watch?v=-7t3SDUfdhY, не знам дали е вярно, но ако е Запада въобще не се бори срещу противник който няма с какво да отговори, който лесно ще победи..за прословутата изостаналост за която говорите и си мислите, че ние сме направо богоизбрани в сравнение с тях може да си посипете главите с пепел..това което показват е доста напред във времето сравнено с нас дето сме в ЕС. Няма значение, по важно е че противника им си го бива и колкото и да се внушава че Украйна с всеки изминал ден се прославя, май само губи още и още територия по малко. Може и въобще да не напъват да и вземат територия, няма логика да и искат териториите защото те си имат май много. Изглежда всичко е измама и за бедната Русия само глупости говорят, ние сме абсолютни цървули сравнено с тях.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • А за Ковид се вижда че се задава жестока вълна, пак ще се прекъснат всички връзки, пак няма да има излетял самолет от летищата с месеци. Четете ли, Европа пламва лятото, паднат ли температурите случаите ще са космически цифри, Азия също е пламнала.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Jay Gould, можеш ли да смяташ, за да се достави нормалното количество което са вземали по тръбопроводи в ЕС трябват толкова голямо количество газовози какви няма и няма и да има. Просто Русия им е спряла доставките, Норвегия напъват на макс и малко се доставя втечнен, колкото и преди нормално време. Останалото няма как да не е лъжи. Разбира се големи фирми ще фалират и ще им паднат акциите до центове и някой ще ги купи, това е. Но икономиката толкова ще е увредена, че тези фирми така и няма да заработят после. Проблемите за Енвропа ще свършат когато се появят централите на студен синтез, на тях суровини като гориво не им трябват. ЕС е мъртъв. После ще се възтанови след години нов съюз.
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
          Миналият месец една позната(фенка на ваксините; про-ваксърка) ми разказваше как едвам си оправила здравето, след като получила накаква реакция от бустерна доза. Повече за ковид ваксини не ще да чуе.
          Отначало си направила една доза, после втора доза, без да и стане нищо, и накрая за капак, за да не изостава от стадото, отишла да си бие бустер, и тогава вече я ударило много лошо.
          Хората са малоумни. Тези ваксини ако човек чете, точно този вид, предизвиква съсиреци. Близо до ума, ако ще си слагаш ваксина, пий поне няколко дни преди и няколко месеца после, всеки ден аспирин. По ТВ обаче на въпроса да се пие ли аспирин, гракват ''Не'', защото ако кажат, че е добре да се пие, ще ги питат защо и тогава трябва да кажат, че правят съсиреци. Знам поне 2-3 умрели от ваксина, един с отрязан крак и двама с мозъчни удари, от които единия много лек, а другият още си е зеленчук и така вероятно ще си остана. Аз си сложих ваксина, за да ходя по заведения и в чужбина, но аспирин не съм спирал да пия, за да намаля риска.


          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

          Коментар


          • През юни САЩ за първи път в историята са доставили в ЕС повече втечнен природен газ от Русия по тръбопроводите.
            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

            Коментар


            • Ватниците, казах ви, че бадева се морите тук, хората пачки направиха
              скоро и опорки няма да има кой да ви спуска

              Коментар


              • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
                Руските санкции още не са почнали, а Европата губи... Председателят на Федералната мрежова агенция Клаус Мюлер прикани собствениците на къщи и апартаменти да проверят газовите си бойлери и радиатори и да ги настроят така, че максимално да пестят енергия...Призивът бе отправен, след като миналия месец Русия намали подаването на газ... При извънредни ситуации с остър недостиг на газ топла вода ще може да се осигурява само в определени часове на деня...

                Прочети още на: https://www.dnes.bg/rusia/2022/07/02...studeno.535601

                Що се бъзикат като не могат да летят...
                Румънците разстреляха навремето Чаушеско, щот се пробваше да ги учи да живеят на тъмно и на студено.
                Таман, таман ги научи и те взеха, че го гръмнаха с буля Чушесковица заедно.
                Мда, никой неще да узи история.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                  Благодаря за защитата, но не съм възрастен, в перфектна физическа форма съм. Сбъркал съм и правописа на думата, не ми е силна страна.....важното да не бъркам смисъла. Че виж ги тук тия отцепродавци....и в училище да ги върнеш, пак няма да помогне. Достойнството не се учи. Или го имаш, или не.
                  Отцепродавци винаги е имало и ще има, но има надежда, скоро свършат копейките и те ще "свършат" и ще трябва да се хванат за работа.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                    Вече не е сигурно, че след 5 години еврогейския съюз въобще ще го има.

                    Днес имаше предупреждение от Джей Пи Морган, че ако поиска Путин може да унищожи икономически евросъюза като умишлено ограничи производството и доставките на горива.

                    https://business.dir.bg/ikonomika/ts...skite-dostavki
                    Форумната вата съвсем изплискахте легена. Как може нещо което произвежда 2% от световния бвп да унищожи икономически нещо което произвежда 20% от световния бвп? Освен себе си да унищожи( което прави успешно) руската федерация друго не може да направи

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                      Вече не е сигурно, че след 5 години еврогейския съюз въобще ще го има.

                      Днес имаше предупреждение от Джей Пи Морган, че ако поиска Путин може да унищожи икономически евросъюза като умишлено ограничи производството и доставките на горива.

                      https://business.dir.bg/ikonomika/ts...skite-dostavki
                      ЕС ще надживее и путина, и мУтрофанова, и ефрейтора от ВВС, ял шамари от марешки.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
                        Руските санкции още не са почнали, а Европата губи... Председателят на Федералната мрежова агенция Клаус Мюлер прикани собствениците на къщи и апартаменти да проверят газовите си бойлери и радиатори и да ги настроят така, че максимално да пестят енергия...Призивът бе отправен, след като миналия месец Русия намали подаването на газ... При извънредни ситуации с остър недостиг на газ топла вода ще може да се осигурява само в определени часове на деня...

                        Прочети още на: https://www.dnes.bg/rusia/2022/07/02...studeno.535601

                        Що се бъзикат като не могат да летят...
                        Вече не е сигурно, че след 5 години еврогейския съюз въобще ще го има.

                        Днес имаше предупреждение от Джей Пи Морган, че ако поиска Путин може да унищожи икономически евросъюза като умишлено ограничи производството и доставките на горива.

                        https://business.dir.bg/ikonomika/ts...skite-dostavki
                        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                          Благодаря за защитата, но не съм възрастен, в перфектна физическа форма съм. Сбъркал съм и правописа на думата, не ми е силна страна.....важното да не бъркам смисъла. Че виж ги тук тия отцепродавци....и в училище да ги върнеш, пак няма да помогне. Достойнството не се учи. Или го имаш, или не.
                          Бае Митьо много си прав направо ме разчувства и замалко да се разплача . Не бях чел такъв пост доста време . Дръж се , дори и да бъркаш , важното е да сме живи и здрави .
                          Само не схванах кои са офцепродавците и какво ще ти продават . Ако пак си объркал буква в бързината , Миткоседмачето да помогне .

                          Коментар


                          • Розавата промяна ще яде качамак
                            https://www.capital.bg/politika_i_ik...te_milioni_ot/

                            Коментар


                            • Каза Доктор Ох Боли:

                              As part of the new payment mechanism, the base price for calculating the export duty on wheat will be 15,000 rubles (over $267) per ton.
                              Егати гаврата с ЕС. И от страна на САЩ, и от страна на Русия.

                              Коментар


                              • Руските санкции още не са почнали, а Европата губи... Председателят на Федералната мрежова агенция Клаус Мюлер прикани собствениците на къщи и апартаменти да проверят газовите си бойлери и радиатори и да ги настроят така, че максимално да пестят енергия...Призивът бе отправен, след като миналия месец Русия намали подаването на газ... При извънредни ситуации с остър недостиг на газ топла вода ще може да се осигурява само в определени часове на деня...

                                Прочети още на: https://www.dnes.bg/rusia/2022/07/02...studeno.535601

                                Що се бъзикат като не могат да летят...

                                Коментар

                                Working...
                                X