IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Start.bg Posoka Boec Megavselena.bg Chernomore
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Понеже някой питаше, какво би се случило ако руснаците бяха влезли в Киев и успеят да свалят режима. Нищо особенно, щяха да ги свалят да сложат някакви временно и след година избори. Щяха ли да сложат проруски режим - не не биха се занимавали след като имат опит с уж такъв и нещата стигнаха до там през 2014 година. Щяха да ги притискат да се освободят от олигархията им и да им върнат областите които се отделиха и след време и Крим. Тези сега ги лъжат, че Европа много ги иска, а истината е че не могат да ги понасят.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

      То верно, че рашистите само за смъртни наказания бленувате, ама чак пък толко...тя свърши се вашата, няма да стане как я мислехте.

      БайдевЪ, Тинче от централата не ви ли пуснаха градска за мача. Забележителен финал беше, дори и за хора неинтересуващи се от футбол.
      Или требваше и по неговото време да дращите?
      Представи си че компютъра и един от телевизорите са в една и съща стая и ще разбереш че може и да се пише и да се гледа едновременно

      Коментар


      • v_tin, това със списъците на хора за ликвидиране е украински патент. Странно как цивилизования свят го приема това, в Европа смъртно наказание няма. Сащ не могат да го махнат, защото с тези военни бази си вдигат престъпноста, те дори си ротират хората и тези си ходят там по улиците. Не мога да се сетя да намеря инфо, но съм чел описан случай как завърнали се ветерани избиват в някакъв щат полицията. И те държат да поддържат военни бази по Света, защото така го контролирали.

        Коментар


        • бай Митьо, нали ти казваме че има прототипи и работят чудесно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

            А ти какво работиш че питаш така. Представи че работи изпълнител на смъртни наказания- какво ще направиш
            То верно, че рашистите само за смъртни наказания бленувате, ама чак пък толко...тя свърши се вашата, няма да стане как я мислехте.

            БайдевЪ, Тинче от централата не ви ли пуснаха градска за мача. Забележителен финал беше, дори и за хора неинтересуващи се от футбол.
            Или требваше и по неговото време да дращите?

            Коментар


            • Tepix, вероятно се развиват някакви способности там, които ще са полезни в определен момент. Иначе нямаше да се случи това с двете кореи.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                Отговорих ти, малкия.
                Разбрах бре.....нищо нямаш, което да покажеш.
                А злобата ти е напълно излишна, не можеш да ме обидиш

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                  Както обикновено не е това за което обяснявахте, че ядяли трева и сняг. Обикновените лъжи, които ти разбиваш. Благодаря много, аз си мислех че ядат само трева и маршируват. Може да изпратите 6 флот да ги демократизира
                  Те затова забраняват на чужденците да снимат извън одобрените за снимане магазини, щото не ядат трева и сняг. Живот си живеят, а ние тука цял живот се чудим Колгейт с прополис, с евкалипт или Аквафреш с микрогранули да си вземем. Живеем в Ада.

                  Въобще забраняват ли ти да снимаш - на благоденствие и щастие е работата.

                  Коментар


                  • https://www.youtube.com/watch?v=hz8sequpsjA, вижте климата какво може и не е било отдавна.

                    Коментар


                    • гордон вс русия- https://www.youtube.com/shorts/QORoV4XxO_c- кютек майка

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                        Такъв ти е кръгозора драги, искаш да мериш несъразмерното. Предлагам само да дискутираме, ти го приемаш като нещо отрицателно....несигурност му се вика.
                        А какво ти се отдава с лекота и какви достижения имаш....на практика се вижда с просто око. Какво работеше апропо?
                        ...ТИ ли имаш "по-добър кръгозор"? И къде го пише това?

                        Коментар



                        • Коментар


                          • Терористът Игор Стрелков-Гиркин признава, че Русия никога няма да успее да разгроми напълно украинските въоръжени сили и да завземе териториите им. Той ясно осъзнава и собствената си съдба след поражението на Русия.

                            По време на неотдавнашно интервю Гиркин заявява, че има за цел да се "бори" с режима на Путин, но твърди, че просто разказва на обикновените руснаци какво ги очаква след победата на Украйна. Освен това терористът се притеснява и за себе си.

                            "Щом загубим, просто ще отида в Хага за цял живот, а там ще ме изпратят в Киев и ще ме обесят. И аз не се съмнявам..." - заявява Гиркин и добавя, че "не иска да носи отговорност за това, което ще се случи по-нататък".

                            https://bit.ly/3uWjKto

                            Коментар



                            • Много пушат тия рашисти

                              Коментар



                              • Е сега вече Украинците го загазиха Рашистите изобретиха нов танк

                                Коментар

                                Working...
                                X