IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
    Странно обаче битият ти брат ти избива зъбките като тръгнеш да го защитаваш.
    Нали много ги биеха в Донецк, там путлерите не са мръднали и 1000м. а има летище на 20км. Правиш се на тъп? за пари ли?
    Както казах , трябва ти още малко но пък за радост то не става с пари .
    Неразбра ли че е излишно да коментираш всекидневно стрелбата за всяка спирка и хълмче.
    Бавно и методично Русия ще стане 43% Европа (това е с Беларус и Украйна).
    Остава ти само да се надяваш да не реши да мине 50% . Или 60%.

    Коментар


    • Странно обаче битият ти брат ти избива зъбките като тръгнеш да го защитаваш.(този факт всеки подлец се прави че го няма)
      Нали много ги биеха в Донецк, там путлерите не са мръднали и 1000м. а има летище на 20км. П

      За сравнение с бити даже не братчета - Ирак. 300000 армия как мислиш се побеждава с <200 жертви.
      Last edited by X_Y; 04.07.2022, 12:31.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
        Той е само за мир, но е матросов на агресора....

        Дечицата като се сбият ги питат - Кой удари пръв? (че май думата агресор ви е непонятна)

        Между държави въпросът е
        Чии войски първи прегазиха границата? (2014г. уточнение за вечно неразбралки)
        Не , не , не бъркай нещата .
        Това че някой пръв е ударил не означава че е виновен за проблема. Просто по умния винаги удря пръв ако знае че сблъсъка е неизбежен. Както и Путин винаги е казвал
        Не може някой 8 години да ме плюва, подритва, да бие брат ми , и когато го нокаутирам с първи удър виновния за това да не е той .
        Стараеш се да манипулираш , но ти трябва още малко
        .
        Last edited by X_Y; 04.07.2022, 12:31.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

          Напълно подкрепям написаното. +1
          Войната носеща смърт, и убийствата на хора са много гадно нещо.
          Аз съм само за мир и съм категорично против .....
          Той е само за мир, но е матросов на агресора....

          Дечицата като се сбият ги питат - Кой удари пръв? (че май думата агресор ви е непонятна)

          Между държави въпросът е
          Чии войски първи прегазиха границата? (2014г. уточнение за вечно неразбралки)
          Last edited by satz; 04.07.2022, 12:04.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

            Няма добра война.И тази е мръсна война.Това което ме дразни е ЛИЦЕМЕРИЕТО.Същата мръсна война беше и тази в Ирак.Ама тогава такива като тебе не реваха.Същата мръсна война беше и тази в Либия.Една добре поддържана държава се върна в племенния строй.Но тогава умнокрасивите не ревахте.Същата мръсна война беше и в Афганистан.Също не ревахте.Не ревахте и за Сърбия и бомбандировките над Белград-европейска столица на хвърлей от нас.Товае най-лицемерното.Двойния аршин........когато ХЕГЕМОНА мачка и убива деца и цивилни се нарича борба за ДеМоКрАция.Или сте коне с капаци на очите.......Или сте лицемери и пеете каквото ви спуснат.........войната в Украйна е мръсна война.Война в която загиват беззащитни хора.Но тя е толкова мръсна колкото и изброените от мен воини носещи деМоНоКрАцИя......
            Напълно подкрепям написаното. +1
            Войната носеща смърт, и убийствата на хора са много гадно нещо.
            Аз съм само за мир и съм категорично против България да участва пряко или косвено в чужди войни, и да взема каквато и да е страна в чужди геополитически спорове, различна от неутралитет.


            Това което форумните укрофили и проскубани натовски ястреби премълчават, и не щат да си признаят е, че укро-нацисткия режим на дЗеленски, в комбина със Злия Запад, от години искаха и си мечтаеха да се бият с руснаците. Самите укри искаха и провокираха война с Русия.
            Ето накрая си получиха това, което искаха. Тогава защо да ги съжалявам?!

            Вече минаха 4 месеца откато е почнала войната - март, април, май, юни...
            Някой от проскубаните натовски ястреби може ли да ми обясни, за изминалите 4 месеца защо укро-нацистите от терористичния режим на дЗеленски, подкрепяни с оръжия от Злия Запад, нито веднъж не пожелаха да седнат на масата за мирни преговори за прекратяване на войната, и за мирно разрешаване на конфликта?!

            Ами много просто - укро-нацистите от терористичния киевски режим и съюзниците им от Злия Запад не ги устройва мирното разрешаване на конфликта в Украина.
            Укрите в комбина със злия Запад си искат войната срещу Русия, искат да се бият срещу руснаците, и няма да се откажат скоро, дори цялата им страна да бъде срината със земята и да бъде превърната в пустиня...
            Тогава да си трошат главите...
            Изобщо не ми е жал за тези тъпаци...
            Last edited by Frosty; 04.07.2022, 12:06.
            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

            Коментар


            • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

              Факт. За мен Ирак и Либия са малко по-далечни от Марс. Не изпитвам и най-малка съпричасност. С населението там не ме свързва нищо.

              Украйна е съвсем друго, населена е с хора с близко до моето образование, манталитет и ценности, които живеят (живееха) не много различно от повечето хора които познавам. Да не споменавам че агресорът Русия в миналото е нанесъл вреди върху близките ми и косвено е засегнал и част от моя живот.

              А и в горните страни нищо подобно на войната в Украйна не се е случвало. Нито като мащаб, нито като безсмислие.

              Случващото се в момента има единствен силен паралел в историята, многократно дискутиран в темата.
              Написаното от теб напълно покрива разбирането ми за ЛИЦЕМЕРИЕ.Това имах впредвид с написаното от мен.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                Няма добра война.И тази е мръсна война.Това което ме дразни е ЛИЦЕМЕРИЕТО.Същата мръсна война беше и тази в Ирак.Ама тогава такива като тебе не реваха.Същата мръсна война беше и тази в Либия......
                Ама съвсем същото лицемерие казвате, https://www.youtube.com/watch?v=CcUyRF86B28
                тогава моля покажете изказванията на външния министър на САЩ, че не са нападали на Ирак и на Либия, заедно с клетвите на президента два дни преди атаката, че няма да нападат.
                Хайде дайте цитатите, съвсем трябва да ви лесно, ако пишете истината.
                Last edited by satz; 04.07.2022, 11:33.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                  Ама тогава такива като тебе не реваха...
                  Факт. За мен Ирак и Либия са малко по-далечни от Марс. Не изпитвам и най-малка съпричасност. С населението там не ме свързва нищо.

                  Украйна е съвсем друго, населена е с хора с близко до моето образование, манталитет и ценности, които живеят (живееха) не много различно от повечето хора които познавам. Да не споменавам че агресорът Русия в миналото е нанесъл вреди върху близките ми и косвено е засегнал и част от моя живот.

                  А и в горните страни нищо подобно на войната в Украйна не се е случвало. Нито като мащаб, нито като безсмислие.

                  Случващото се в момента има единствен силен паралел в историята, многократно дискутиран в темата.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                    Алонкоу РУСИЯ е европа - 1/3 от европа.
                    Чернилките, арабите, дръпнатите не замърсяват ейропа ма европейците я замърсяват ?!?!?!?
                    Много скромно - 1/3! Точната цифра е 38%, а тенденцията е за покачване! С Украйна и Беларус, ще го докарат към 45%

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Подозрително руско й е собственото име на тази “германка” да не се окаже руска съпруга с немски паспорт?
                      Ами нали има три милиона изнасилени германки през пролетните и летните месецин а 1945. Сигурно има няколко стотин хиляди мелезчета а те с тяхното потомство сигурно са докарали към милион немски граждани с руски ген. Вероятно и Вермахта е допринесал, сподобни средства и в сходем мащаб, за подобряването на руския и украинск ген Също така добавете и разните "Волжски Немци" и некакви от Казахстан също ги припознаха.
                      Та накратко в резултат на така препелтената им история, руския, германския и украинския народ са наистина едни братски или поне дратовчедски народи.
                      Е предполагам, че германската журналистка се мотивира в действията си, освен подозрителна руска фамилия, и от факта че отоплителния сезон в Германия започва след по-малко от два месеца.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                        С доста тъжен интерес наблюдавам, как хората оправдават агресията. Руснаците трябвало да нападнат Украйна, защото... и се почват оправдания. Защото това, защото онова. Никаква човещина и състрадание за хилядите украинци и руснаци загинали безмислено. Освен платените тролове в този форум има и уж нормални човеци, с претенция даже да са по-умни от другите тук, но в същото време влизат в такава програма с оправдания на Русия. Много ми е интересно това, понеже в ежедневието си почти съм елиминирал такива екземпляри и когато поискам мога да ги наблюдавам тук без да се докосвам до тях.
                        Фразата "Ми тя изнасилената какво е правила вечерно време с това червило по улицата?!?" е дълбоко залегнало в нашенеца.

                        Тук пребитото дете на площадка е било шумно, изнасилената си го е търсила, спрелия в аварийна лента поради авария "баш тука ли намери да спре" и прочее.

                        Жертвата е виновна, насилника просто спазва закона на природата, че по-силния оцелява.

                        В общи линии връщане към времето преди Христа. Златни години, ей.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение


                          Съветска агентка си мислела да развява германското си гражданство докато разпространява кремълски опорки. Ама нещо не се получило.

                          След Меркел дизастера започва да ми се възвръща уважението към немците. Особено ако наистина я вкарат в панделата. Може да послужи за назидание за други ватници замърсяващи Европа

                          От нета, отпреди войната. Явно са я мобилизирали по спешност. Типично досие на внедрен агент с папа кагебешник.

                          "Less than three years ago, Alina Lipp was still a committed member of the Green Party in Lower Saxony, was an advisory member of the environmental committee of the city of Hanover and then became involved with the party in Lüneburg. By 2022, that's long gone, and the 28-year-old has discovered a new role for herself: she's one of the most important propaganda figures for Vladimir Putin in Germany.On her Telegram channel "News from Russia," Lipp now has more than 120,000 followers and spreads pro-Russian propaganda there"
                          е това ко не е ФАШИЗЪМ здраве му кажи.
                          Евреите замърсяваха арийската раса, сега руснаците замърсяват европа.
                          Алонкоу РУСИЯ е европа - 1/3 от европа.
                          Чернилките, арабите, дръпнатите не замърсяват ейропа ма европейците я замърсяват ?!?!?!?
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                            С доста тъжен интерес наблюдавам, как хората оправдават агресията. Руснаците трябвало да нападнат Украйна, защото... и се почват оправдания. Защото това, защото онова. Никаква човещина и състрадание за хилядите украинци и руснаци загинали безмислено. Освен платените тролове в този форум има и уж нормални човеци, с претенция даже да са по-умни от другите тук, но в същото време влизат в такава програма с оправдания на Русия. Много ми е интересно това, понеже в ежедневието си почти съм елиминирал такива екземпляри и когато поискам мога да ги наблюдавам тук без да се докосвам до тях.
                            Няма добра война.И тази е мръсна война.Това което ме дразни е ЛИЦЕМЕРИЕТО.Същата мръсна война беше и тази в Ирак.Ама тогава такива като тебе не реваха.Същата мръсна война беше и тази в Либия.Една добре поддържана държава се върна в племенния строй.Но тогава умнокрасивите не ревахте.Същата мръсна война беше и в Афганистан.Също не ревахте.Не ревахте и за Сърбия и бомбандировките над Белград-европейска столица на хвърлей от нас.Товае най-лицемерното.Двойния аршин........когато ХЕГЕМОНА мачка и убива деца и цивилни се нарича борба за ДеМоКрАция.Или сте коне с капаци на очите.......Или сте лицемери и пеете каквото ви спуснат.........войната в Украйна е мръсна война.Война в която загиват беззащитни хора.Но тя е толкова мръсна колкото и изброените от мен воини носещи деМоНоКрАцИя......
                            Last edited by Hermes73; 04.07.2022, 11:00.

                            Коментар


                            • То е ясно, че Русия е нахлула в чужда територия уж..само да не беше новината, че Байдън ще подкрепи Зеленски да си върнела Украйна загубената територия и те със цялата си лудост и изпаднали в амок взеха, че го съобщиха това нещо на всички медии. Сега всеки с IQ 5.5 се пита - Кой я почна тази работа ? Възможно ли е украинската армия да е подложила на артилерийски обстрел след заявената подкрепа въпросните области, за които имаха подписан договор за мир. Не е възможно, то така е станало веднага са пуснали артилерията.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бързоходко Разгледай мнение
                                ... Че Лисичанс е паднал го отбелязах ....
                                Вече е паднал, а не освободен(имаш поздрави от чичко Фройд)? Ц ц ц, съвсем го окъса...саботираш освободителната операция като уронваш престижа армии РФ

                                пп
                                пък как точно разпознавате "Горно Уйно" - поздравления! Сега ще чакаме рапортите Ви, за "Голямо долно Уйно" и "Голямо горно уйно" аз мисля че те няма да паднат, но може да бъдат разрушени.

                                Last edited by satz; 04.07.2022, 11:05.

                                Коментар

                                Working...
                                X