IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
    Майстора233, енергията ти е скъпа или евтина според дохода, ако ти е 10% от него какъв ти е проблема, но ако е 90% по добре не ползвай. Така и правят хората, сега се вдигнаха цените обаче не им ги купуват. Не вярвам да изкарват повече пари. За какво ти е примерно газ по 1700 евро за 1000 кубика, освен да го миришеш за друго става ли ? Няма да стоят немците на студено, ще сложат по една камина на дърва.
    Газът, въглищата и нафтата са безалтернативни суровини за сега съществуващия свят. Без тях се връщаме в 17 век. Употребата им като битово гориво е сравнително малка част от общата употреба.

    Коментар


    • Майстора233, енергията ти е скъпа или евтина според дохода, ако ти е 10% от него какъв ти е проблема, но ако е 90% по добре не ползвай. Така и правят хората, сега се вдигнаха цените обаче не им ги купуват. Не вярвам да изкарват повече пари. За какво ти е примерно газ по 1700 евро за 1000 кубика, освен да го миришеш за друго става ли ? Няма да стоят немците на студено, ще сложат по една камина на дърва.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

        То и ти ползваш ток от руски ядрени реактори, работещи с руско гориво да драскаш глупости и небивалици по форумите. Ползваш и руски газ да не умреш от студ през зимата.
        Аз си плащам, а не използвам!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение

          Живееш в Германия и ползващ благата на изгнилия ЕС, аре насрахте се
          То и ти ползваш ток от руски ядрени реактори, работещи с руско гориво да драскаш глупости и небивалици по форумите. Ползваш и руски газ да не умреш от студ през зимата.
          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

          Коментар



          • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение
            Що пък в Русия ще му е бая скъпо.
            По добре направо у Венецуела там енергията без пари , бензина стотинки.
            ЧЕМОДАН, ВОКЗАЛь, ПХЕНЯН
            Last edited by barbaron; 09.07.2022, 21:56.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

              и АЗ съм акционер
              Живееш в Германия и ползващ благата на изгнилия ЕС, аре насрахте се

              Коментар


              • Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение

                Акционерите си умират един след друг, случайно....
                и АЗ съм акционер

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение

                  Щото и двамата са антибългари . Българофоби и слуги на либералното глобалистично русофобско задкулисие.
                  Подчинени са на най мръсните американски кръгове , наречени deep country.
                  Само 8 ми клас ли си ?
                  Разбиранията тип 6то управление са ми ясни, не можеш да ме изненадаш, израснал съм с тях)) много си зле, само македонец може да ти повярва.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                    Не съм сигурен че разбиранията на тези хора са точно такива.

                    Нещата малко избиват на талибански истории, там за самовзривяване и девиците в рая.

                    Само дето тука да кажем, че приемат че е чест да участват във войната и да умрат за родината си или бащицата цар.

                    Имаше някакви изследвания, сега не мога да ги намеря но бяха нещо от сорта на "дали ще се биете в една война за родината си". И на Запад едва ги докарваха до 20%, а в рашистан държаха над 80%.

                    Ето това не могат да го разберат троловете русофоби , умиращи от страх и имащи за нещо кой знае какво , ако Макдоналдс си тръгне .
                    Всички до един русофобите са и българофоби .
                    При една заплаха за България , биха побягнали като Пугачова и Галкин , защото имат западното мислене , а то е мислене само за удобства и собствения гъз . Родина , чест , семейство , земя ,роден край за тях са само понятия , които трябва да лайкват във фейса .
                    Гнус ме е от русофоби , а като си предствя Инджев , Генов и Дайнов - отивам директно да връщам

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение

                      Русия е твоята държава и душа, пренасяш се там и няма да звучиш толкова плоско тук.
                      Що пък в Русия ще му е бая скъпо.
                      По добре направо у Венецуела там енергията без пари , бензина стотинки.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                        Ще ни продават евтино и гарантирано нефт и газ. Не налагант измислени ел автомобили и зелени сделки. Не понасят джендър идеологията и сороските НПО-та.
                        Аз искам евтина енергия. Не искам ел автомобили и не искам да ми ограничават консумацията. Не понасям джендър идеологията и сороските НПО-та.
                        Да бе, по-евтино, колкото когато бяхме под тяхното крило. Като във вица...ние им даваме злато, а те на нас кал за тухлите
                        Русия никога, никому не дава нищо даром. Нейното съществуване е базирано на заграбване на чуждото...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                          Te все още се надяват да гушнат обещаваната от Путин застраховка живот. Чакай само да осъзнаят че пари нема.
                          Не съм сигурен че разбиранията на тези хора са точно такива.

                          Нещата малко избиват на талибански истории, там за самовзривяване и девиците в рая.

                          Само дето тука да кажем, че приемат че е чест да участват във войната и да умрат за родината си или бащицата цар.

                          Имаше някакви изследвания, сега не мога да ги намеря но бяха нещо от сорта на "дали ще се биете в една война за родината си". И на Запад едва ги докарваха до 20%, а в рашистан държаха над 80%.


                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
                            Зеленски изби де що имаше наборници и запасняци в Украйна... Затова сега тичат по градинките да ловят тинейджъри и дебнат по селата пред църквите да хванат някой мъж след службата... Да има за месомелачката, че ако отстъпят още малко, ще стане съвсем ясна работата и ще вземат да секнат помощите от запада... Вместо да седне да преговаря през първата седмица... Или втората седмица... или третата седмица... или когато и да е.. вместо да хленчи за още и още оръжия - къде отиват тия оръжия, колко попиляха и колко продадоха на черния пазар, че все не им стигат? Да не дава господ да ти насадят такъв "лидер"... ДО ПОСЛЕДНИЯ УКРАИНЕЦ...
                            Последно чух, че укрите обикаляли по дискотеките да връчват призовки за военна служба на младежите, които спипат.
                            Явно повечето украинци вече са се усетили и не щат да се бият срещу Русия, не щат да бъдат пионки на терористичния режим на Зеленски, и да мрат заради интересите на Злия Запад.
                            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                              А Байдън им звъннал : Мен ме бутна от стълбичката на самолета

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение

                                Има нещо вярно, ама защо трябва да ни радва нас българите?
                                Щото и двамата са антибългари . Българофоби и слуги на либералното глобалистично русофобско задкулисие.
                                Подчинени са на най мръсните американски кръгове , наречени deep country.
                                Само 8 ми клас ли си ?

                                Коментар

                                Working...
                                X