IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

    Гледам, че войната ти с простащината продължава. Почваш да ми приличаш на онзи горещ патриот, за когото България е "пет софийски квартала".
    Бе жената е нейде из Испания ако не се лъжа и е над нас смята ни за второ качество хора..и разбира се е последна инстанция.няма смисъл да се спори с нея

    Коментар


    • Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение

      Преструваш се, ама хайде да кажа и аз един пример. През ВСВ, САЩ и западно европейските страни са били съюзници и те са помогнали на Русия да претрепе Хитлер. Сега ако има обявена война Украйна ще има същите тези съюзници и те могат официално да нападнат Путлер. За това няма "война" и Путлер плаши с ядрено оръжие.
      Не са били съюзници западноевропейците и САЩ. Просто не е вярно.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

        Разкажете моля къде е обявена ПСВ, ВСВ (О УЖАСС, а Освободителната в 1878 ? )
        (на специални курсове ли ходихте?)
        Имаси документи намери и чети- например за освободителната е обявена войната няколко часа преди атаката на дунав

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          какво са 35000 жертвани войници и поне два пъти по толкова осакатени, а вдовици, сираци ... ще им метнат по някоя рубла и айде операцията да върви

          не го пишат война, защото после ще трябва да плащат.

          в русия единствения важен живот е този на вожда - така е било по времето на империята, така е било по времето на комунизма, така е и по времето на Z-ацисма.
          Какво ще плащат не знам, но в абсолютно всяка държава регламента е един и същ- най важен е вожда- както в русия, така и в говедария, така и в маория

          Половината тук пишете само за да пишете нещо против русия. Тя осмисля живота на барби твоя на 4д на зазката и галфоню има и други периодични херои да ме извинят че не го споменавам

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

            Ако погледнеш безпристрастно, украинците нямаха достатъчно мощ и оръжия, за да се противопоставят на Русия в началото на войната. Обаче се видя, че не толкова лесни за премазване както целият свят си мислеше, в т.ч. и руснаците. Имало е начини и те са го направили - да имат корава войска. Аз още не мога да разбера как е станало, но е факт. САЩ виждат възможност и използват грубата грешка на Путин да нападне Украйна. Постепенно започват да доставят оръжия и се вижда, че украинците са доста ефективни като ги използват. Русия след първия месец започна да разчита на масиран артилерийски обстрел, за да завзема територии и това вършеше работа – бавно напредваха. Обаче западното оръжие в Украйна стана повече и съвсем ясно се видя, че руското оръжие е с поколения назад в развитието си. Разликата е огромна, ОГРОМНА. Руснаците не показаха нищо от парадните си разработки, ама съвсем нищо.
            Все още не е ясно кой ще победи – дали руснаците с многото си допотопно въоръжение или украинците с малко, но доста по-модерно оръжие.
            Ако Русия търсеше нацисти в Украйна – те не ги ли избиха вече? Къде ги търсят със стрелба по жилищни сгради из градовете? Ако цяла Украйна е нацисти – то как до преди 25-30 години заедно строяха комунизма? Определено руснаците търсят територия, която да подчинят.
            Мнението ми е, че войната трябва да се спре веднага и да се върнат териториите от 1991г, на които граници Русия официално се е съгласила тогава.
            Кратко от мен.
            Позволете само малка поправка, с която смятам, ще се съгласите. Русия и руснаците нищо не търсят.
            Група узурпирали властта с терор и убийства, са които нещо си търсят (най-вече да седят на власт). Защото по точно руските закони, руските танкове в Украйна са военно престъпление! И тия които са ги пратили - са военни престъпници. Никва Русия няма интерес от това!

            В цялата си история Русия не е била толкова слаба и зависима от Турция!!! - какви руски интереси !?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

              Война няма- да има специална военна операция. За обявяването на война са нужни най малкото разни документи и обявяването и в ООН. Никоя от страните не го е направила, защо- не знам.
              Преструваш се, ама хайде да кажа и аз един пример. През ВСВ, САЩ и западно европейските страни са били съюзници и те са помогнали на Русия да претрепе Хитлер. Сега ако има обявена война Украйна ще има същите тези съюзници и те могат официално да нападнат Путлер. За това няма "война" и Путлер плаши с ядрено оръжие.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                какво са 35000 жертвани войници и поне два пъти по толкова осакатени, а вдовици, сираци ... ще им метнат по някоя рубла и айде операцията да върви

                не го пишат война, защото после ще трябва да плащат.

                в русия единствения важен живот е този на вожда - така е било по времето на империята, така е било по времето на комунизма, така е и по времето на Z-ацисма.
                Европа е виновна, ако бяха заели позиция че САЩ нямат работа в Европа, няма да има никаква война. Дори САЩ не са виновни толкова.
                D.Y.F-091066

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                  Война няма- да има специална военна операция. За обявяването на война са нужни най малкото разни документи и обявяването и в ООН. Никоя от страните не го е направила, защо- не знам.
                  Разкажете моля къде е обявена ПСВ, ВСВ (О УЖАСС, а Освободителната в 1878 ? )
                  (на специални курсове ли ходихте?)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                    Война няма- да има специална военна операция. За обявяването на война са нужни най малкото разни документи и обявяването и в ООН. Никоя от страните не го е направила, защо- не знам.
                    какво са 35000 жертвани войници и поне два пъти по толкова осакатени, а вдовици, сираци ... ще им метнат по някоя рубла и айде операцията да върви

                    не го пишат война, защото после ще трябва да плащат.

                    в русия единствения важен живот е този на вожда - така е било по времето на империята, така е било по времето на комунизма, така е и по времето на Z-ацисма.
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение

                      Според Путлер война няма, ако имаше и двете воюващи страни ще бомбандират ответната територия. Към момента 99% от снарядите падат на украинска територия. Отново опорка.
                      Война няма- да има специална военна операция. За обявяването на война са нужни най малкото разни документи и обявяването и в ООН. Никоя от страните не го е направила, защо- не знам.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

                        И къде е оригиналния текст на английски на въпросното лице Paul Craig Roberts? Тъй като често савецката пропаганда изпозва имена на западняци и пише статии от тяхно име без те изобщо да подозират това. Често хора с подобни имена дори и не съществуват. Все пак откривам, че има някакъв Paul Craig Roberts на 83 години, който поради възрастта си най-малкото не е забелязъл, че Кочината започна войната с Украйна на 24 февруари. Щото някой ако прочете горното може да си помисли, че САЩ са я започнали.

                        А това, че САЩ не произвеждали нищо е супер конспиративна глупост на савецките говеда, която ми писна да я слушам. Данните какво и колко произвеждат САЩ са общодостъпни за хора с поне малко мозък.
                        https://www.paulcraigroberts.org/202...ve-an-economy/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                          Ти казваш че руснаците воюват както се е воювало преди 100 години- смърт на войниците и леш на останалото- което остане добре и казваш че така не се воюва

                          Варианта е бомбени килими- тогава ще бъде всичко леш. Преди мисля около 10-15г мисля че се казваше генадиев - в последствие стана шеф на генералния щаб разработи стратегия в която се казваше точно това- да се избегне тежеста на населението, да се ударят само военните обекти. И руснаците си следват стратегията- няма бомбени килими, няма напалм, стремят се да ударят само военни обекти- погледни пристанищата, летища, рафинерии- не ги удрят, мъчат се да ударят само военни обекти. Колко пъти удариха киев и какво удариха там? Наистина ли смяташ че не могат да го смелят или одеса или който и град си избереш. Могат, но не искат, по точно не им разрешават
                          Според Путлер война няма, ако имаше и двете воюващи страни ще бомбандират ответната територия. Към момента 99% от снарядите падат на украинска територия. Отново опорка.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                            Все още не е ясно кой ще победи – дали руснаците
                            С 50 годишни танкове ли ? ....срещу най-модерните оръжия на планетата.

                            Няма кой да ги остави да победят.Това е супер абсурд.Белия свят ще наливат оръжия и пари буквално до БЕЗКРАЙ.


                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Аз пък гледам, че ти явно жив руснак не си виждал, нито помирисвал .

                              За разлика от теб аз имах честта да израстна с тях. Житейски обстоятелства. Имат си и добрите и лошите страни, но поради климата, банята я е в неделя я е през неделя.

                              Седни си. Пак двойка.
                              РАботил съм и продължавам да работя с много руснаци и украинци- всички се къпят всеки ден, не знам ти с кого си общувала, но това за моите колеги си е нещо нормално
                              Last edited by X_Y; 28.07.2022, 17:32.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                                Забележете, на един мост укрите направиха поне 8 взрива, но ватата вече животрепти дори само за 3 и то по слухове
                                Ако погледнеш безпристрастно, украинците нямаха достатъчно мощ и оръжия, за да се противопоставят на Русия в началото на войната. Обаче се видя, че не толкова лесни за премазване както целият свят си мислеше, в т.ч. и руснаците. Имало е начини и те са го направили - да имат корава войска. Аз още не мога да разбера как е станало, но е факт. САЩ виждат възможност и използват грубата грешка на Путин да нападне Украйна. Постепенно започват да доставят оръжия и се вижда, че украинците са доста ефективни като ги използват. Русия след първия месец започна да разчита на масиран артилерийски обстрел, за да завзема територии и това вършеше работа – бавно напредваха. Обаче западното оръжие в Украйна стана повече и съвсем ясно се видя, че руското оръжие е с поколения назад в развитието си. Разликата е огромна, ОГРОМНА. Руснаците не показаха нищо от парадните си разработки, ама съвсем нищо.
                                Все още не е ясно кой ще победи – дали руснаците с многото си допотопно въоръжение или украинците с малко, но доста по-модерно оръжие.
                                Ако Русия търсеше нацисти в Украйна – те не ги ли избиха вече? Къде ги търсят със стрелба по жилищни сгради из градовете? Ако цяла Украйна е нацисти – то как до преди 25-30 години заедно строяха комунизма? Определено руснаците търсят територия, която да подчинят.
                                Мнението ми е, че войната трябва да се спре веднага и да се върнат териториите от 1991г, на които граници Русия официално се е съгласила тогава.
                                Кратко от мен.

                                Коментар

                                Working...
                                X