IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мечти



    реалност

    Коментар


    • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

      Ако единицата за неграмотност е пиковатин, то никът Ви придобива смисъл?
      http://triaditza.org/wp-content/uplo...0%9F%D0%A4.pdf повече чети и по малко пиши/лъжи

      Коментар


      • Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение

        Не си прав, аз не съм против Русия! Аз съм против това, което Путлер направи на 24.02. Къде има теми и форуми против Русия преди 24.02.?
        Ako ко можеш да се върнеш назад във времето тази тема е от 2014 и около 60-70% от постовете са срещу русия. Защо- не знам. Но това е истината.Преди тази тема имаше друга- русия, блокираха я, същата работа, същите хора пишеха, е с други никове, но така или иначе..........

        А да не пропусна и в темата политика, аз пиша от време на време там- същите хора със същите постове. Един от модераторите беше изтрил един пост с обяснението спрете да пишете от различни никове

        Коментар


        • Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение

          Не си прав, аз не съм против Русия! Аз съм против това, което Путлер направи на 24.02. Къде има теми и форуми против Русия преди 24.02.?
          И не те притеснява това че излезе новина как Байдън казал на Зеленски, че ще го подкрепи със сила да си върне загубените територии. Това нещо бе преди военната операция.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

            Какво ще плащат не знам, но в абсолютно всяка държава регламента е един и същ- най важен е вожда- както в русия, така и в говедария, така и в маория

            Половината тук пишете само за да пишете нещо против русия. Тя осмисля живота на барби твоя на 4д на зазката и галфоню има и други периодични херои да ме извинят че не го споменавам
            Не си прав, аз не съм против Русия! Аз съм против това, което Путлер направи на 24.02. Къде има теми и форуми против Русия преди 24.02.?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

              Имаси документи намери и чети- например за освободителната е обявена войната няколко часа преди атаката на дунав
              Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

              Война няма- да има специална военна операция. За обявяването на война са нужни най малкото разни документи и обявяването и в ООН. Никоя от страните не го е направила, защо- не знам.
              Ако единицата за неграмотност е пиковатин, то никът Ви придобива смисъл?
              Last edited by satz; 28.07.2022, 17:45.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от East47 Разгледай мнение

                Срамота е да пишеш в този форум с такива познания и изказвания . Аз ако бях на твое място щях да преосмисля присъствието си тук .
                А вие сте? Ама грам не съм притеснен, ако имате възможност ме блокирайте. Иначе ще пиша. С хора, който ограничават и не приемат чуждо мнение не общувам т.е. комунисти.
                Last edited by briko; 28.07.2022, 17:40.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                  Имаси документи намери и чети- например за освободителната е обявена войната няколко часа преди атаката на дунав
                  Така е, трябва да има решение на правителството за обявяване на война. България обявява война на САЩ , което е по скоро формално и не е реално за да спре оказвания от Германия натиск върху нея. САЩ обаче това и търсят, да бомбардират едно умряло куче и го правят без да понесат никакви жертви.
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение

                    Преструваш се, ама хайде да кажа и аз един пример. През ВСВ, САЩ и западно европейските страни са били съюзници и те са помогнали на Русия да претрепе Хитлер. Сега ако има обявена война Украйна ще има същите тези съюзници и те могат официално да нападнат Путлер. За това няма "война" и Путлер плаши с ядрено оръжие.
                    Срамота е да пишеш в този форум с такива познания и изказвания . Аз ако бях на твое място щях да преосмисля присъствието си тук .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                      Гледам, че войната ти с простащината продължава. Почваш да ми приличаш на онзи горещ патриот, за когото България е "пет софийски квартала".
                      Бе жената е нейде из Испания ако не се лъжа и е над нас смята ни за второ качество хора..и разбира се е последна инстанция.няма смисъл да се спори с нея

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение

                        Преструваш се, ама хайде да кажа и аз един пример. През ВСВ, САЩ и западно европейските страни са били съюзници и те са помогнали на Русия да претрепе Хитлер. Сега ако има обявена война Украйна ще има същите тези съюзници и те могат официално да нападнат Путлер. За това няма "война" и Путлер плаши с ядрено оръжие.
                        Не са били съюзници западноевропейците и САЩ. Просто не е вярно.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                          Разкажете моля къде е обявена ПСВ, ВСВ (О УЖАСС, а Освободителната в 1878 ? )
                          (на специални курсове ли ходихте?)
                          Имаси документи намери и чети- например за освободителната е обявена войната няколко часа преди атаката на дунав

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            какво са 35000 жертвани войници и поне два пъти по толкова осакатени, а вдовици, сираци ... ще им метнат по някоя рубла и айде операцията да върви

                            не го пишат война, защото после ще трябва да плащат.

                            в русия единствения важен живот е този на вожда - така е било по времето на империята, така е било по времето на комунизма, така е и по времето на Z-ацисма.
                            Какво ще плащат не знам, но в абсолютно всяка държава регламента е един и същ- най важен е вожда- както в русия, така и в говедария, така и в маория

                            Половината тук пишете само за да пишете нещо против русия. Тя осмисля живота на барби твоя на 4д на зазката и галфоню има и други периодични херои да ме извинят че не го споменавам

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                              Ако погледнеш безпристрастно, украинците нямаха достатъчно мощ и оръжия, за да се противопоставят на Русия в началото на войната. Обаче се видя, че не толкова лесни за премазване както целият свят си мислеше, в т.ч. и руснаците. Имало е начини и те са го направили - да имат корава войска. Аз още не мога да разбера как е станало, но е факт. САЩ виждат възможност и използват грубата грешка на Путин да нападне Украйна. Постепенно започват да доставят оръжия и се вижда, че украинците са доста ефективни като ги използват. Русия след първия месец започна да разчита на масиран артилерийски обстрел, за да завзема територии и това вършеше работа – бавно напредваха. Обаче западното оръжие в Украйна стана повече и съвсем ясно се видя, че руското оръжие е с поколения назад в развитието си. Разликата е огромна, ОГРОМНА. Руснаците не показаха нищо от парадните си разработки, ама съвсем нищо.
                              Все още не е ясно кой ще победи – дали руснаците с многото си допотопно въоръжение или украинците с малко, но доста по-модерно оръжие.
                              Ако Русия търсеше нацисти в Украйна – те не ги ли избиха вече? Къде ги търсят със стрелба по жилищни сгради из градовете? Ако цяла Украйна е нацисти – то как до преди 25-30 години заедно строяха комунизма? Определено руснаците търсят територия, която да подчинят.
                              Мнението ми е, че войната трябва да се спре веднага и да се върнат териториите от 1991г, на които граници Русия официално се е съгласила тогава.
                              Кратко от мен.
                              Позволете само малка поправка, с която смятам, ще се съгласите. Русия и руснаците нищо не търсят.
                              Група узурпирали властта с терор и убийства, са които нещо си търсят (най-вече да седят на власт). Защото по точно руските закони, руските танкове в Украйна са военно престъпление! И тия които са ги пратили - са военни престъпници. Никва Русия няма интерес от това!

                              В цялата си история Русия не е била толкова слаба и зависима от Турция!!! - какви руски интереси !?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                                Война няма- да има специална военна операция. За обявяването на война са нужни най малкото разни документи и обявяването и в ООН. Никоя от страните не го е направила, защо- не знам.
                                Преструваш се, ама хайде да кажа и аз един пример. През ВСВ, САЩ и западно европейските страни са били съюзници и те са помогнали на Русия да претрепе Хитлер. Сега ако има обявена война Украйна ще има същите тези съюзници и те могат официално да нападнат Путлер. За това няма "война" и Путлер плаши с ядрено оръжие.

                                Коментар

                                Working...
                                X