IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не може модела да е с четири основни цвята и някой да доминира, това е откровена повреда.С глупостите трябва да се спре.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

      Никак не ми е успокоително нищо от декември 2019 насам. Голяма въртележка се завъртя и вече почна да ни става лошо от въртенето. Градя си семейството в момента и съм в тих ужас как децата ми ще растат в държава, която упорито взима най-лошото и от западния капитализъм, и от соц-а. На всичкото отгоре вече никъде не може и да се евакуираш спокойно - в цяла Западна Европа гледа семействата си поколение, което живее по-зле от поколението на своите родители.
      За САЩ даже не говоря - както вече споделих, нещо там се е сбъркало много сериозно последните месеци и в момента пари да ми дават, не бих отишъл да живея там. Не говорим за "Приятели"-периода, но американците вече могат да въздишат и по периода 2012-2017.

      Имах някакъв оптимизъм - вероятно балонест и розов, но го имах. Оказа се, че просто съм имал читав кръг приятели и колеги. Порастнахме, започнахме да се женим и да имаме деца и се оказа, че няма да ни е толкова лесно, колкото си мислехме откъм външни обстоятелства.

      Но пък от друга страна нещата могат да се наредят само, ако преди това се разбъркат. Някъде не много далеч във времето общ неприятел ще обединява неподозирани съюзници.

      Все още има живи съвременници на ВСВ и вероятно за тях е шок как САЩ въоръжават Япония, а Великобритания е в общ лагер с Германия. Кой знае ние какво ще видим ... нищо няма да може да ме изненада (освен съюз Полша-Русия, това вече ще ме шокира искрено).
      Имаш проблясъци. Т.е., има надежда и за теб. Само не убивай.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

        Русия иска части от друга държава в състава на РФ, изкарване от НАТО на поне 10 държави и възстановяване на СССР в неговите предишни граници със сателитни държавици - народни републики.

        Ми много е.
        Не те искат щатските бази да се разкарат, защото и европейците го искат същото. Има неща там..те са по особенни.
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

          Русия иска части от друга държава в състава на РФ, изкарване от НАТО на поне 10 държави и възстановяване на СССР в неговите предишни граници със сателитни държавици - народни републики.

          Ми много е.
          В тая игра, за да получиш, трябва да си поискаш.
          - Почукахте, и ще ви отворят, поискайте и ще ви дадат.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
            Освен дуалистичен модел, може да има и многополярен. На първото си ниво е двуполярен, от едната страна Европа, САЩ, Русия , от другата Азия. Първите три могат да бъдат в съюз, които да е добър за всички и да се развиват не по зле от Азия. Времето на чернобялата телевизия с два основни цвята приключва, сега идва цветния модел който е по богат и може да е много по успешен. Доминацията при него е дефект обаче, повреден цветен телевизор. И няма нужда да се нападат азиатците, в новия модел те имат добро за тях място и ще помагат да се върви напред. За ситуацията с Украйна, там вече е направено необходимото от европейците, в онзи момент в който казаха на Зе че ще платят всичко.В момента той вече преиграва, хората в Украйна очакват живота им да стане по добър а Европа им го обеща. Зе армия няма, тя ще се топи, опитите за мобилизация ще завършат с дезертьорство на цялата армия или ще бъде свален от нея. Стигне ли се до мирни преговори от руснаците глупости няма да чуете, те единственото което искат е парите които се изкарват там да остават в Русия, няма да има руски олигарси които да си държат парите извън Русия. Много ли е ?
            Русия иска части от друга държава в състава на РФ, изкарване от НАТО на поне 10 държави и възстановяване на СССР в неговите предишни граници със сателитни държавици - народни републики.

            Ми много е.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение

              А за теб е успокоително че Русия ще си отиде и няма да я има и САЩ ще ги последва . Ами другите са по големи диваци от американците и руснаците заедно и умножено по сто. Те ще успеят да превърнат планетата в бунище и цивилизацията ще се изроди.Европа ще бъде изравнена със земята, а България няма да я има.
              Никак не ми е успокоително нищо от декември 2019 насам. Голяма въртележка се завъртя и вече почна да ни става лошо от въртенето. Градя си семейството в момента и съм в тих ужас как децата ми ще растат в държава, която упорито взима най-лошото и от западния капитализъм, и от соц-а. На всичкото отгоре вече никъде не може и да се евакуираш спокойно - в цяла Западна Европа гледа семействата си поколение, което живее по-зле от поколението на своите родители.
              За САЩ даже не говоря - както вече споделих, нещо там се е сбъркало много сериозно последните месеци и в момента пари да ми дават, не бих отишъл да живея там. Не говорим за "Приятели"-периода, но американците вече могат да въздишат и по периода 2012-2017.

              Имах някакъв оптимизъм - вероятно балонест и розов, но го имах. Оказа се, че просто съм имал читав кръг приятели и колеги. Порастнахме, започнахме да се женим и да имаме деца и се оказа, че няма да ни е толкова лесно, колкото си мислехме откъм външни обстоятелства.

              Но пък от друга страна нещата могат да се наредят само, ако преди това се разбъркат. Някъде не много далеч във времето общ неприятел ще обединява неподозирани съюзници.

              Все още има живи съвременници на ВСВ и вероятно за тях е шок как САЩ въоръжават Япония, а Великобритания е в общ лагер с Германия. Кой знае ние какво ще видим ... нищо няма да може да ме изненада (освен съюз Полша-Русия, това вече ще ме шокира искрено).
              Last edited by Tepxi; 21.07.2022, 23:48.

              Коментар


              • Освен дуалистичен модел, може да има и многополярен. На първото си ниво е двуполярен, от едната страна Европа, САЩ, Русия , от другата Азия. Първите три могат да бъдат в съюз, които да е добър за всички и да се развиват не по зле от Азия. Времето на чернобялата телевизия с два основни цвята приключва, сега идва цветния модел който е по богат и може да е много по успешен. Доминацията при него е дефект обаче, повреден цветен телевизор. И няма нужда да се нападат азиатците, в новия модел те имат добро за тях място и ще помагат да се върви напред. За ситуацията с Украйна, там вече е направено необходимото от европейците, в онзи момент в който казаха на Зе че ще платят всичко.В момента той вече преиграва, хората в Украйна очакват живота им да стане по добър а Европа им го обеща. Зе армия няма, тя ще се топи, опитите за мобилизация ще завършат с дезертьорство на цялата армия или ще бъде свален от нея. Стигне ли се до мирни преговори от руснаците глупости няма да чуете, те единственото което искат е парите които се изкарват там да остават в Русия, няма да има руски олигарси които да си държат парите извън Русия. Много ли е ?
                D.Y.F-091066

                Коментар


                • Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение
                  Доста гадна история, https://boulevardbulgaria.bg/article...5sxqlmZVxfl3-o
                  На мен пък ми хареса. Ладата без спирачки и възглавници е трепач, със здраве да си я карат . Засега Дарвин се справя добре, дай боже и на брата да връчи награда.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                    Зарежете ги тия крипто глупости и теории на конспирацията ( няма логика крипто метрополията да воюва с крипто колонията в 2 световни войни по ред ). По време на първата световна голяма част от владетелите на европа са роднини, което не им пречи да воюват помежду си.Всичко си има логично обяснение- интереси.
                    Защо бе, нека обясни човека....да се посмеем..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение

                      А за теб е успокоително че Русия ще си отиде и няма да я има и САЩ ще ги последва . Ами другите са по големи диваци от американците и руснаците заедно и умножено по сто. Те ще успеят да превърнат планетата в бунище и цивилизацията ще се изроди.Европа ще бъде изравнена със земята, а България няма да я има.
                      Каквото е, ще стане...никой не знае.
                      Ако за теб е драма какво ще стане с Русия, на мен грам не ми дреме. Всичко са си го заслужили...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                        Добре де, просветли ни....какво е крипто нещо си.
                        За дядо Иван също не си отговорил. Кой е първообраза и защо го чакаме него?
                        Сега кой е незнаещ....зарежи...
                        Зарежете ги тия крипто глупости и теории на конспирацията ( няма логика крипто метрополията да воюва с крипто колонията в 2 световни войни по ред ). По време на първата световна голяма част от владетелите на европа са роднини, което не им пречи да воюват помежду си.Всичко си има логично обяснение- интереси.

                        Коментар


                        • А доколко ние сме техни деца или те наши, времето обърква представите. Онази българска държава я няма защото е предлагала живот на хората вътре в нея по лош от живота който успяват да постигнат после, ако бяха сбъркали тя щеше да се възроди, но не е.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                            Само едно и също от теб.... Русия та Русия..... хич не ми е жал за тях, сами са си виновни с високомерието и арогантността си. Не виждат че още са в 19 век, тръгнали да учат света.
                            Всяка империя има възход и падение. На руснаците им дойде времето...
                            За твое успокоение, тъй като устойчивите системи са дуалистични .. и УСА ще ги последва.

                            Между другото примера не ти е подходящ. България не е дете на Русия и Украйна, по скоро е обратното...
                            А за теб е успокоително че Русия ще си отиде и няма да я има и САЩ ще ги последва . Ами другите са по големи диваци от американците и руснаците заедно и умножено по сто. Те ще успеят да превърнат планетата в бунище и цивилизацията ще се изроди.Европа ще бъде изравнена със земята, а България няма да я има.
                            Last edited by supertrader; 21.07.2022, 23:07.
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                              https://www.youtube.com/watch?v=6XfWr1_RpjY Тело Христово примите
                              https://m.youtube.com/watch?v=lOT1Jl7n9_M

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 77 Разгледай мнение
                                Оххх....
                                Русия, как да го обясня по-про100?
                                Русия е криптоколония на немците в периодите 1698-1923г. и от 1991г. до днес.
                                България е криптоколония на немците от 1878-1945г. и от 1989г. до днес.
                                За немските ни крипто господари както ние, така и руснаците сме просто източници на ЕВТИНИ ресурси. Включително човешки.
                                Изкусно са ни изсмуквали по всевъзможни начини. Днес също ни изсмукват.
                                В този смисъл с руския народ имаме обща съдба да сме за съответните периоди под немско крипто иго.

                                Само дето руския народ е бил пушечното месо за нашето освобождение от османско иго.
                                След това автоматично попадаме под немско крипто иго.
                                Да не мислиш, че сложените от немците да ни управляват Батемберг, Фердинанд и Борис III, не са били в перманентна услуга на немските ни крипто господари?
                                Показателно е, че като васали воюваме на тяхна страна срещу руснаците.
                                За пред народа (плебса) все Руската империя официално се е бъркала в нашите вътрешни и външни работи.
                                Реално, задкулисно на самата Русия немците са и дъпрали конците.
                                Те са и кукловодите. Тя на нас.
                                Това е простия триъгълник.
                                Прости причинно следствени връзки.
                                Само дето в учебниците и подобните им бла, бла исторИЧарски книги нещата се описват повърхностно с простата цел - Русия да е лошата империя за нас българите.
                                Значи когато си немска криптоколония следва стопански и военен възход, образци в индустрията, технологиите, земеделието и архитектурата, а когато не си - разстрелваш всеки, който може да чете и пише и после се чудиш защо металургичния ти комбинат, построен в котловина на 400 км. от мястото за доставка на неговите ресурси, е на загуба и трови съседния град?!?

                                Впрочем не знам дали знаеш, но Цар Освободител не е кръстен така заради българите, а заради руските крепостни селяни, които освобождава от робия. Мекушавия Николай, зает и със семейните здравословни проблеми изпуска юздите на империята, но и днес Путинова Русия води туристите си основно край останалото от Империята, тази немска криптотеритория.

                                Коментар

                                Working...
                                X