IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power

    Много яко си се назобила с джендърска пропаганда....не ме интересува Русия интересува ме България която ти заряза.За пари.Заряза Родината си точно когато тя имаше най много нужда от теб.Заразя старите си и болни майка и баща за пари.Те изплакаха сълзите си по тебе ама пустите пари те са по важни това са ви ценностите на вас....Но Видовден дойде и няма да се сърдите на нашето отношение към вас....И не ми разтягай лакърдии колко обичате България колко пари сте донесли и как Европа ни давала пари.Плюя аз на вашата фалирала Европа.И на миризлиеите ви фалшиви ценности.Дано Путин ви ликвидира да се влачите по корем на Калотина това заслужавате...Ноля модератора да не трие...
    Оооо, не си ти този, който ще ми държи сметка, нито пък ще ти изпадам в обяснителен режим.

    България я осакатиха именно комунисти като теб и такива преди теб. С тъпоглаво квадратно късогледо РОБСКО мислене.

    Ти си роб на идеология, която отдавна се е изчерпала. Именно заради такива като теб нормалните са навън. Да, нормалните квалифицирани и кадърни хора, които не желаят да живеят командвани от някаква чужда върхушка, ползваща чужд модел. Справка самозабравилата се руска посланичка дето размахваше пръст на премиер на независима държава.

    Щяла била да затваря посолство. Да ти кажа ли защо не го затвори? Защото не им изнася.

    Мъката при теб и подобните на теб е, че няма как вече да контролирате всичко. Няма ги доносите, няма ги партийните секретари, няма го издигането по червена линия за наистина некадърните хора. Няма ги телените огради по границите, няма ги прасетата в Белене. Мъка.

    Колкото имаш право да се изказваш тук ти точно толкова имам право да се изказвам аз. Повярвай ми родово право, защото разгонихте фамилията на поне три поколения образовани и нормални хора.

    Сега за любимият ти диктатор - давам му година преди да се гътне. Пак ще си приказваме.

    И понеже си велик “енергетик”, все пак не забравяй, че има и други държави доставящи както газ, така и нефт. Хайде холан и с твоите лакърдии.

    Колкото до фалшифи ценности, бихме поспорили чии са по-фалшиви - ти си суеверен комунист, който вярва на “пророчества” тип баба Ванга, баба Слава и прочее, а аз твърдо вярвам, че за да има прогрес в дадено общество трябва да има работеща съдебна система, липса на корупция и лансиране на образованите и кадърни хора нагоре, което естествено би ви изболо очите и би предизвикало автоматична апоплексия у масата уникална простотия, която за съжаление полази обществото ни.
    Last edited by Selena; 26.07.2022, 17:28.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

      Съгласен с повечето неща. Не съм съгласен с идеята ти, че зад фасадата на ЕС стои някаква по-добра Европа.

      Зад фасадата на ЕС няма нищо. Пустош. Пълен морален, културен, интелектуален и !икономически! фалит. Само в Източна Европа е останало нещо истинско, но за да може да се прояви трябва пълно скъкване на връзките със Запада и съюз точно с Русия.
      Ти нормален ли си? За какво ни е съюз с Русия....пак да ни поробят...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

        Моля? Я, пак.

        Живееш в някакъв твой възможен свят. Фабриката за илюзии на Запада продължава да работи, но и там има големи пробойни вече. Ако видиш кой е филм номер едно за миналата година ще се изненадаш.

        А защо яхтите им са на Запад? По същата причина можеш да ми обясняваш как на Слънчака е много яко, иначе англичаните нямаши да ходят там.

        ....

        Добавка:

        Пак повтарям, че банкрутът на Запада е факт, а не е тема, която подлежи на обсъждане. Този факт може да ти харесва или да не ти харесва, но това не променя нищо. Тема на обсъждане може да бъде единствено какво следва оттук насетне.
        Погребение следва.Ще се влачат по корем на Калотина.Ако от мен зависи бих им набил шута отзаде щото това заслужават...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

          Моля? Я, пак.

          Живееш в някакъв твой възможен свят. Фабриката за илюзии на Запада продължава да работи, но и там има големи пробойни вече. Ако видиш кой е филм номер едно за миналата година ще се изненадаш.

          А защо яхтите им са на Запад? По същата причина можеш да ми обясняваш как на Слънчака е много яко, иначе англичаните нямаши да ходят там.

          ....

          Добавка:

          Пак повтарям, че банкрутът на Запада е факт, а не е тема, която подлежи на обсъждане. Този факт може да ти харесва или да не ти харесва, но това не променя нищо. Тема на обсъждане може да бъде единствено какво следва оттук насетне.
          Факт до момента е рашкия банкрут, при това потвърден. В момента им конфискуват всичко, скоро няма да има отде да получаваш 30те си рупли даже

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение



            Къде са водещите технологии и производства? На запад.
            Моля? Я, пак.

            Живееш в някакъв твой възможен свят. Фабриката за илюзии на Запада продължава да работи, но и там има големи пробойни вече. Ако видиш кой е филм номер едно за миналата година ще се изненадаш.

            А защо яхтите им са на Запад? По същата причина можеш да ми обясняваш как на Слънчака е много яко, иначе англичаните нямаши да ходят там.

            ....

            Добавка:

            Пак повтарям, че банкрутът на Запада е факт, а не е тема, която подлежи на обсъждане. Този факт може да ти харесва или да не ти харесва, но това не променя нищо. Тема на обсъждане може да бъде единствено какво следва оттук насетне.
            Last edited by terziеv; 26.07.2022, 16:26.

            Коментар


            • Кратунчо е обезумял.Не може да понесе че пак сее минал.Ха ха ха ха аха хииииих

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                https://www.youtube.com/watch?v=ft_8knDiJxA Sen. Richard Black: The decision for war was made in US, the decision to attack was made in Russia

                български журналист прави интервю със сенатора в бундестага - превод на бг
                На маса с АФД - с туй можеше да почнеш, натам няма нужда

                Коментар


                • The Spectator: Германия е в паника, хваната в капан на Русия

                  Ross Clark Putin has Europe where he wants it

                  Prices will skyrocket after Gazprom's gas cut

                  25 July 2022, 7:22pm

                  Коментар


                  • satz, само че тези неща трябваше да е забранено да правят ток за мрежата, само измами и неприятности с тях и китайски монопол.
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                      Съгласен с повечето неща. Не съм съгласен с идеята ти, че зад фасадата на ЕС стои някаква по-добра Европа.

                      Зад фасадата на ЕС няма нищо. Пустош. Пълен морален, културен, интелектуален и !икономически! фалит. Само в Източна Европа е останало нещо истинско, но за да може да се прояви трябва пълно скъкване на връзките със Запада и съюз точно с Русия.
                      И какво предлага точно Русия? В морален план е също абсолютно разпадаща се. Впиянчени мъже и жени с … интересно поведение, което вече е станало нарицателно като досадно повтарящо се клише.

                      Рейдърство. Мафиотщини и неспазване на правилата. Олигарси и бедняци. Е няма що.

                      Много сте ми интересни критиците на запада - каква е точно алтернативата към сегашния момент? Електронната китайска диктатура или руската колхозна диващина? Ако бяха толкоз добре защо всички си купуват яхтите в прогнилия запад?

                      Защо децата им учат на запад и харчат на запад? Ако са такъв “клондайк” щяхме всичкида се борим да емигрираме при тях. Защо е обратен потокът?

                      Тя и Африка има суровини. И дотам.

                      Къде са водещите технологии и производства? На запад.

                      И един самозабравил се диктатор, който задушава всичко читаво в зародиш. Мерси.
                      Last edited by Selena; 26.07.2022, 15:10.

                      Коментар


                      • https://www.youtube.com/watch?v=ft_8knDiJxA Sen. Richard Black: The decision for war was made in US, the decision to attack was made in Russia

                        български журналист прави интервю със сенатора в бундестага - превод на бг

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                          В нашия живот, дневната енергия вече станА по-евтина от нощната,даже в България ,а разни останали в миналия век още нямат обяснение защо най-забавно е да се чете, как 140лв./Мвт им се виждаха безумно скъпи
                          Бе направо с отрицателна цена.Хи хи хихихихихххххх

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                            Дай да говорим за нашият живот а не за след 1000 години...
                            В нашия живот, дневната енергия вече станА по-евтина от нощната,даже в България ,а разни останали в миналия век още нямат обяснение защо най-забавно е да се чете, как 140лв./Мвт им се виждаха безумно скъпи

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение

                              Всичко се върти около енергията. Без енергия няма икономика. Сега петрола и газта са важни защото Европа не се развива и тъпче на едно място разчитайки на стари технологии измислени преди 100 години. Когато Европа започне да се развива и на пазара излязат новите поколения технологии тогава вече няма да има нужда нито от петрол нито от газ. Как по друг начин да ти го обясня?

                              Ти сега не можеш дори да си представиш какви ще са тези технологии. Но те ще дойдат и ще влязат в живота на всеки един човек.
                              Това което сега се прави със зелената енергия е тотална глупост на която бъдещите поколения ще се смеят. Соларни панели, вятърни перки, и др такива недоразумения ще отида в музеите когато на пазара бъдат пуснати новите поколения ядрени реактори които нямат нищо общо със старите поколения. При новите поколения напълно се елиминира топлинния процес за конвертиране на топлинна енергия в механична и после в електричество чрез задвижването на турбина-генератор. Това е супер примитивна технология. Един вид парен двигател само че вместо въглища горим уран.

                              Новите атомни технологии ще работят на съвсем друг принцип. Те ще са студени, реакторите ще работят при отрицателни температури и директно ще се улавят 100% от електроните при разпадaнето на атомите. Тоест директно ще превръщат твърда материя в електричество при отрицателни температури.
                              Дай да говорим за нашият живот а не за след 1000 години...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                                Путлер дали знае, че:
                                Германия далеч не е страна, залята от слънцето, но има едно от най-високите нива на производство на слънчева енергия в света и все още се гордее с авангардни научни изследвания и много нови участници в индустрията. Очаква се целта на правителството до 2035 г. да постигне
                                енергийна система, изцяло базирана на възобновяеми енергийни източници,
                                да даде безпрецедентен тласък на индустрията.
                                Ха хахаааах абе отде ви намират такива????

                                Коментар

                                Working...
                                X