IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение

    Още един барбалячо с исторически познания от даскал Сорос със давност 10 години ..
    Преди 1991 година , със отстъпка за 1917 / 1920 , когато не се знае кой кой е , ако ми намериш ИСТОРИЧЕСКИ ДОКУМЕНТ в който се споменава Държавата украйна , ще те въздигна в татко Барба .
    Че той е Дедо, не ти ли стига?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
      аз съм силно притеснен за МАТО-вските войничета, поради тази криза Батко вземе им отреже дневния рацион да кажем портокалов сок... и те откажат да воюват
      Да. Само си представи, да затвори полевите тоалетни за всичките им, минус два, "социални пола" - 'ми шъ съ оакат, милите, и - кат'ся нахвърлят на Москва, и онА ке клекне, удушена от Смрад Некъпана...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
        История на Украйна - Кратка хронология https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%86...97%D0%BD%D0%B8
        Още един барбалячо с исторически познания от даскал Сорос със давност 10 години ..
        Преди 1991 година , със отстъпка за 1917 / 1920 , когато не се знае кой кой е , ако ми намериш ИСТОРИЧЕСКИ ДОКУМЕНТ в който се споменава Държавата украйна , ще те въздигна в татко Барба .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение

          в Италия над 12% са под чертата на бедността, километрични опашки за безплатна чорба... публикувал съм линк по-рано
          Ни мое да бъде. Матейкуо не е одобрил.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            Страхливци! Вместо да грабнат автоматите и да изритат тия в кремъл, те бягат кът хлебарки! Бягат от най-богата държава на света, вместо да си я отвоюват от краднците! Позор!
            Добре. Я иди им покажи Личен пример, дАрагой. Мно'о ш'ти ся радват.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              Охъ, нидей. Всичко цъфти и върже. Абе, време е да им продадеш по някой панел. Не, че нещо, ама ще задобреят бе, от такова "ценно приятелство". ХвалА, дето се казва, Матейку. Той шъ във упра'й.
              в Италия над 12% са под чертата на бедността, километрични опашки за безплатна чорба... публикувал съм линк по-рано

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                То и тоалетни не видях. Утре сутринта стаите ще са осрани и опикани.
                - Па къ. Щом ти си минал оттам - естесвено.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                  Глупшости на търкалета. Запада нито ще гладува, нито ще студува. Путин обаче ще му се разкатае мамицата. Много малко му остана - буквално няколко дена. А след смяната на власта в Русия газта отново ще потече, при това със старите евтини цени. Така че прибери си опорките и спри да цапаш темата с твоите простотии. Никой не се интересува от запада в тази тема - всички се интересуват само кога Украйна ще победи и кога Русия ще се разпадне на съставните си части.
                  Охъ, нидей. Всичко цъфти и върже. Абе, време е да им продадеш по някой панел. Не, че нещо, ама ще задобреят бе, от такова "ценно приятелство". ХвалА, дето се казва, Матейку. Той шъ във упра'й.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                    За мобилизираните, дори тия в първите сега дни - няма легла
                    видео от мястото https://t.me/Pravda_Gerashchenko/43980
                    То и тоалетни не видях. Утре сутринта стаите ще са осрани и опикани.

                    Коментар


                    • понеже гледам че Центровете за Информационни и Психологически операции на Батко са дали поручение да се оплюва и клевети мобилизицията и аз да дам моите 5 копейки по темата

                      аз имам доста приятели и познати руси, в т.ч. и много с либерални възгледи, седесари иначе казано... някой от тях са вече уклонисти, други имат намерение да го направят. Е честно, по добре с такива хора да не си в един окоп! Винаги ще ти извъртят некой седесарски номер в критична ситуация и си пътник...

                      Имам и много познати, които считат че трябва войнат по скоро да приключи и казват каквото стане

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                        Украйна сега е изправена пред сериозен проблем - с какво да нахрани и къде да настани 300 хиляди затворници.
                        Ще им се връчи по една лопата и една мистирия и да започват да ремонтират хилядите повредени и разрушени сгради. И ако бързо ги ремонтират, ще живеят в тях на топло и сухо. Ако не - в палатки близо до строежа. Колкото до храната - никакъв проблем да ги хранят с развалени консерви от 2015-та година. Те са свикнали.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                          Глупшости на търкалета. Запада нито ще гладува, нито ще студува. Путин обаче ще му се разкатае мамицата. Много малко му остана - буквално няколко дена. А след смяната на власта в Русия газта отново ще потече, при това със старите евтини цени. Така че прибери си опорките и спри да цапаш темата с твоите простотии. Никой не се интересува от запада в тази тема - всички се интересуват само кога Украйна ще победи и кога Русия ще се разпадне на съставните си части.
                          вчера мярнах в стрийма на РИА, че бившия депутат от РАДА-та Илья Кива предлага като едно от следствията на войната Русия-МАТО е разчленяването на Германия как минимум на две части

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                            Колко ехидни гласове се чуваха от Матушка Русь, когато бежанците щурмуваха границите на ЕС и когато украинците бягаха от руските ракети. Ами сега, тия без да ги атакуват бомби - бягат?

                            https://www.yapfiles.ru/show/2798041...90bf9.mp4.html


                            Россиянам, пытающимся уехать в Грузию, разрешили переходить границу пешком

                            Страхливци! Вместо да грабнат автоматите и да изритат тия в кремъл, те бягат кът хлебарки! Бягат от най-богата държава на света, вместо да си я отвоюват от краднците! Позор!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                              няма да се изненадам ако нашето море се напълни с руснаци (през кавказ или турция) в празните апартаменти, които все още държат тук.
                              визирам тези успели да избягат преди да падне завесата
                              Такива има доста, като обикновено се прaвят на украинци

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение
                                Какво НАТО воюва с вас,
                                аз съм силно притеснен за МАТО-вските войничета, поради тази криза Батко вземе им отреже дневния рацион да кажем портокалов сок... и те откажат да воюват

                                Коментар

                                Working...
                                X