IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
    Спрямо руската рубла еврото се обезценява с още по-брутални темпове
    Тоалетната хартия рубла, заради наложения капиталов контрол на практика е неконвертируема и не се използва от никои освен от руската ЦБ и в то в много ,много малки обеми.
    С две думи ,тоя курс е меко казано силно манипулиран и няма общо с реалността.
    Иди обменяи рубли в русия и сам ще разбереш.
    Тая партенка още отдавна спряха да я използват руските тролове,но явно при теб реотана загрява бавно

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      Я кажи какви ограничения са ни наложили тези наши БРАТЯ по съдба?
      Всички източно европейски страни се борят с гейския ес, с гейските правила дошли от така наречения запад.
      Да не би от нашите братя по съдба да дойдоха ГЕЙ ПАРАДИТЕ?
      В Русия по последни данни има около 1 000 000 гейове. Коментари?
      Не е препоръка за каквото и да било.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение
        Бежанци към Европа :
        от Украйна: почти 90% жени и деца
        от Русия: .................................почти 90% мъже
        Не са мъже,а някви страхливи плужеци .Бегачи на дълги разстояния с посрани гъзове

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          ДА БЪЛГАРИЯ ТРЯБВА ДА СКЪСА ДИПЛОМАТИЧЕСКИ ОТНОШЕНИЯ С ФАЩ докато не ни доставят самолетите.
          Трол156, капацитет от класа си, определено. Разсмя ме
          Не е препоръка за каквото и да било.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Коя е Гейропа-Полша ли?Или Унгария?Или може би Естония ,Латвия и Литва ?Или Хърватия и Словения?Иди кажи в Загреб на хърватите, че са гейевропейци,та да видиш как гейски ще ти отвърнат.Или кажи в Краков на поляците, че не са свободни хора, щото са в ЕС.
            Това че в Западна Европа се насърчанат определени явления, не означава, че в целият ЕС е така. От ЕС ползите са много, ама много повече от негативите.
            Аз лично не мога да се сетя и за един негативен ефект от членството в ЕС.
            Я кажи какви ограничения са ни наложили тези наши БРАТЯ по съдба?
            Всички източно европейски страни се борят с гейския ес, с гейските правила дошли от така наречения запад.
            Да не би от нашите братя по съдба да дойдоха ГЕЙ ПАРАДИТЕ?
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

              ---------------
              Скотов, дръж си патетичните лозунги и обидите за себе си!
              Веднъж нали сте преживяли разпада на СССР, сега ще преживеете и разпада на ЕС, какво толкоз ревеш?!

              Щом като вашия евро-?ейски съюз е толкоз "велик" защо еврото ви се обезценява и спихва с ударни евро-?ейски темпове?

              Спрямо руската рубла еврото се обезценява с още по-брутални темпове
              Можем да преживеем и разпада на Русия. За теб не съм сигурен. Предполагам ще се удавиш в мъка.

              ЕС изостава с покачването на лихвите спрямо САЩ.

              Я питай някой руснак в Русия на колко купува долара на черно. Ще останеш изненадан. При куп официални забрани, ти какво очакваш? Да ти припомням ли как при комунизЪма официално доларът беше левче, а на черно три?
              Не е препоръка за каквото и да било.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от cherney Разгледай мнение

                И какво трябва да направим според теб във връзка с историческия факт на бомбардировките над София? Да скъсаме отношения със САЩ и Великобритания? Да искаме репарации? Между другото, имаше едно много добро изказване / въпрос към журналист / на вашия любимец Путин в началните години на неговото президенство, когато все още беше вменяем, цитирам по памет - "Вие какво предлагате? Да хванем мъртвите за ръка и те да ни водят?". Така, че дай предложение как да реагираме към англосаксонския свят?
                ДА БЪЛГАРИЯ ТРЯБВА ДА СКЪСА ДИПЛОМАТИЧЕСКИ ОТНОШЕНИЯ С ФАЩ докато не ни доставят самолетите.
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  откога има само гейропа и русия.
                  АЗ СИ ИСКАМ БЪЛГАРСКА СВОБОДА, дори и СВОБОДИЯ да и викат.
                  Ама безродник като теб няма как да го разбере .....
                  не искам да съм никакъв РОБ - ни на ес, ни на ФАЩ, ни на русия, ни на който и ще да е друг.
                  Коя е Гейропа-Полша ли?Или Унгария?Или може би Естония ,Латвия и Литва ?Или Хърватия и Словения?Иди кажи в Загреб на хърватите, че са гейевропейци,та да видиш как гейски ще ти отвърнат.Или кажи в Краков на поляците, че не са свободни хора, щото са в ЕС.
                  Това че в Западна Европа се насърчанат определени явления, не означава, че в целият ЕС е така. От ЕС ползите са много, ама много повече от негативите.
                  Аз лично не мога да се сетя и за един негативен ефект от членството в ЕС.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                    С твоята еластична експертиза имаш ли представа какво е представлявала София след англосаксонските бомбардировки през 1944 -та? ЕС проект на Четвъртия Райх ли е или е англосаксонска манджа? Много важно за мен е какво точно е мнението ти, защото преди още да си се изрезал аз съм готов да го приема по неизбежност.
                    "България е в положение на война с Великобритания и САЩ от 13 декември 1941 година."
                    "Жертвите са 4208 убити, починали от рани и безследно изчезнали и 4744 тежко ранени."
                    "Българската противовъздушна отбрана сваля над 100 самолета. Загубите на противника са 159 загинали членове на екипажи и пленени 329."


                    Бомбардировките са безспорен факт. Жертвите и разрушенията също. България е била във война и то не от правилната страна. Противникът също дава жертви. Не мисля, че някой отрича горните факти.

                    Хайде сега твоята експертиза да коментира долното в мирно време ...

                    "Според местните историци проф. Николай Червенков и проф. Иван Грек етническите българи, загинали при гладомора са минимум 70 000 души. Към тях трябва да се прибавят и етническите българи в Таврия, днешна Запорожка област на Украйна, загинали при гладомора от 1932-1937 г., които са около 30 000 души. Което означава, че в Съветския съюз при двата гладомора са убити над 100 000 българи.

                    Да направим една съпоставка - Априлското въстания е “струвало” живота на около 30 000 български мъченици.

                    Докато жертвите на съветския режим са 100 000!

                    А българската история, нашите историци продължават да мълчат за тези невинни жертви на сталинския гладомор."


                    Прочети го бавно и добре го осмисли. Ако трябва го прочети отново. Русия е избила повече българи в мирно време, отколкото бомбардировките през ВСВ от Англия и САЩ + турското клане по време на Априлското въстание от 1876. Без към това да прибавяме убийствата през 1944-45 на неудобните на новата комунистическа власт. Без към това да добавяме, че Русия е била против Съединението (защо ли?) и насъсква Сърбия да ни нападне в гръб. И след всичко това, ти продължаваш да се пенявиш, че някой е казал думичка против Русия, но не мигваш от факта, че същата тази Русия на няколко пъти е изтрепала потресаващо количество българи. Няма по-опасно нещо от така наречените русороби или българи с руско самосъзнание. Това го има в много малко други държави. Дори бих казал, че си е БГ патент.
                    Ето как Сталин умори от глад над 100 000 българи в СССР. Новини от България, Свят, petel.bg, новини
                    Не е препоръка за каквото и да било.

                    Коментар


                    • Бежанци към Европа :

                      от Украйна: почти 90% жени и деца

                      от Русия: .................................почти 90% мъже

                      Коментар


                      • Click image for larger version

Name:	FdrF6-fWAAUM_s6.jpg
Views:	1
Size:	31.7 КБ
ID:	3969685

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram скотов Разгледай мнение

                          Нищо лесно не чака Европа идните 6-8 месеца, НО тук вече се вижда разликата между скотове и свободни общества. В България скотове бол. Газ,нафта,ядене и пиене - всеки има нужда от това, но за скотовете това е по-важно от достойноство и свобода. Основния довод във всеки спор по линия на тази война е 'ама Европа ще седи на студено като не си мълчи'

                          Обръщам се към тези, които лягат и стават с газа и нафтата.
                          Разберете едно - скотовете сте много, но Европа (обединена) е най-голямата икономика на планетата именно защото все още не сте взели мнозинство... дай боже и да не взимате. За демокрация и свобода няма какво да ви обяснявам - няма да ме разберете.
                          ---------------
                          Скотов, дръж си патетичните лозунги и обидите за себе си!
                          Веднъж нали сте преживяли разпада на СССР, сега ще преживеете и разпада на ЕС, какво толкоз ревеш?!

                          Щом като вашия евро-?ейски съюз е толкоз "велик" защо еврото ви се обезценява и спихва с ударни евро-?ейски темпове?

                          почти -17% спрямо долара от началото на годината


                          Спрямо руската рубла еврото се обезценява с още по-брутални темпове
                          Last edited by Frosty; 28.09.2022, 09:10.
                          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                            С твоята еластична експертиза имаш ли представа какво е представлявала София след англосаксонските бомбардировки през 1944 -та? ЕС проект на Четвъртия Райх ли е или е англосаксонска манджа? Много важно за мен е какво точно е мнението ти, защото преди още да си се изрезал аз съм готов да го приема по неизбежност.
                            И какво трябва да направим според теб във връзка с историческия факт на бомбардировките над София? Да скъсаме отношения със САЩ и Великобритания? Да искаме репарации? Между другото, имаше едно много добро изказване / въпрос към журналист / на вашия любимец Путин в началните години на неговото президенство, когато все още беше вменяем, цитирам по памет - "Вие какво предлагате? Да хванем мъртвите за ръка и те да ни водят?". Така, че дай предложение как да реагираме към англосаксонския свят?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от cherney Разгледай мнение

                              Съобразно твоите разбирания българската свобода свързана ли е с излизане от ЕС?
                              С твоята еластична експертиза имаш ли представа какво е представлявала София след англосаксонските бомбардировки през 1944 -та? ЕС проект на Четвъртия Райх ли е или е англосаксонска манджа? Много важно за мен е какво точно е мнението ти, защото преди още да си се изрезал аз съм готов да го приема по неизбежност.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                откога има само гейропа и русия.
                                АЗ СИ ИСКАМ БЪЛГАРСКА СВОБОДА, дори и СВОБОДИЯ да и викат.
                                Ама безродник като теб няма как да го разбере .....
                                не искам да съм никакъв РОБ - ни на ес, ни на ФАЩ, ни на русия, ни на който и ще да е друг.
                                Съобразно твоите разбирания българската свобода свързана ли е с излизане от ЕС?

                                Коментар

                                Working...
                                X