IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение
    Бежанци към Европа :

    от Украйна: почти 90% жени и деца

    от Русия: .................................почти 90% мъже
    Кът арапските страхливци!

    Коментар


    • Първите пияни запасняци вече влезнаха в месомелачката и започнаха да наторяват плодородната украинска земя.

      100к ще видим вероятно до Нова Година

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

        ------------
        И защо руснаците купуват долари начерно, а не щат да купуват обезценяващото ви се евро, което даже и за тоалетна хартия не става?
        А ти, щом си придаваш важности, кажи в момента на какъв курс купуваш долара, над 2 лева за долар ли?!
        Чувал съм, че по времето на комунизма курсът е бил същия. Ха-ха-ха, "великият" евро-?ейски съюз ви върна във времето на комунизма...
        Питай руснаците защо купуват загниваща валута и то на черно. А тука рос тролейбусите я чакате всеки момент да престане да бъде първа в света. Нали това ви е другата опорка? Сега пък защо купували долари. Ребята, голяма каша ви е главата. По-надолу няма да коментирам. Липсват ти много часове по икономика. Няма и да ги наваксаш.
        Не е препоръка за каквото и да било.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          откога има само гейропа и русия.
          АЗ СИ ИСКАМ БЪЛГАРСКА СВОБОДА, дори и СВОБОДИЯ да и викат.
          Ама безродник като теб няма как да го разбере .....
          не искам да съм никакъв РОБ - ни на ес, ни на ФАЩ, ни на русия, ни на който и ще да е друг.
          Ти не можеш да искаш, защото нЕмаш парЕ, както каза бай Тошо. Ти, или си със запада или с маскава. Ти не можеш да си сам и да искаш!

          Коментар


          • Нещо напъва Добрата воля в Лиман
            тука ватинчо в Северск влиза от 100 дни насам, а чо слочилось? референДум?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
              Я кажи какви ограничения са ни наложили тези наши БРАТЯ по съдба?
              Всички източно европейски страни се борят с гейския ес, с гейските правила дошли от така наречения запад.
              Да не би от нашите братя по съдба да дойдоха ГЕЙ ПАРАДИТЕ?
              За гей парадите не е тук мястото, но колкото едно общество е по-прикрито и болно от стереотипи толкова сексуалната принадлежност е фактор за шантаж и политическа корупция ако щеш. В едно общество, което не може да приеме различните - да си различен означава да си зависим от тези, които знаят, че си различен. Пример - представи си гей прокурор или съдия или полицай в русия ( или в България) = човек, който служи на тези имащи данни за това... забрави за честен съд и държава.

              В едно общество, в което може да имаш гей за пермиер, който ясно да каже това е моята сексуална ориентация, но не ми пречи да си върша работа - в това общество факторът сексуална принадлежност спира да е лост за шантаж и корупция!

              Понеже много се перите за сърбите - горд народ, но винаги са били една крачка пред нас по линия либерални виждания и ценности. Да кажеш нещо за тях.

              За да няма спекулации - 100% хетеро сексуален съм и не съм фен на неуточнения пол и тн залитания, които слава богу ги няма у нас, НО съзнавам колко болно може да бъде едно общество, което слугува на стереотипи и отказва да приеме различните. По вашата логика дай да бием с камъни жени, които не носят фередже... за ония там (ислямистите) западът е символ на развращението на жените... ако си мислиш , че си по-различен от талибаните ми не си.
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • нека любовните песни за подвластното на мейнстрим стадо, да ги оставим настрани. аз също няма да коментирам трагичния аналогов мейстрим с обратен знак.
                има един много лесен за осъзнаване факт: гигантски диспропорции в паричните баланси. и както е казал най-видния, първи нашенски другар:
                ти нямаш пари, ти не може да решаваш

                Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                Изглежда всички следовници на официалния мейнстрийм страдат от дислексия поради самото естество на пропагандата. Те не разбират нищо друго извън формата, който задава. Русия произвежда Сармати и това предлага. Гугъл произвежда съвсем други неща и това предлага. И аз казвам, че при такава размяна на стоки и услуги съобразно съответните годишни бюджети би се получил печален резултат за Гугъл. Какво неясно има, та блъскаш клавиатурата със сложни клишета.

                Коментар


                • Турските държавни банки спряха ползването на руските карти Мир. Това някои прости, ще ви обЯснят, че е поради мнооооого силната златна рубла

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    откога има само гейропа и русия.
                    АЗ СИ ИСКАМ БЪЛГАРСКА СВОБОДА, дори и СВОБОДИЯ да и викат.
                    Ама безродник като теб няма как да го разбере .....
                    не искам да съм никакъв РОБ - ни на ес, ни на ФАЩ, ни на русия, ни на който и ще да е друг.
                    Следователно, който забранява българския език, е ваш приятел?
                    и му угодничите, за да продължи?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

                      В Русия по последни данни има около 1 000 000 гейове. Коментари?
                      Струва ми се, че грешиш. В Русия няма хомосексуалисти. В Сърбия и Иран също. Не може да има, нали? Все пак, не са членки на ЕС и няма откъде да се появят

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                        ------------
                        И защо руснаците купуват долари начерно, а не щат да купуват обезценяващото ви се евро, което даже и за тоалетна хартия не става?
                        Потресаваща неграмотност. Финансова култура на петокласник в училище за умствено изостанали деца

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                          ---------------
                          Скотов, дръж си патетичните лозунги и обидите за себе си!
                          Веднъж нали сте преживяли разпада на СССР, сега ще преживеете и разпада на ЕС, какво толкоз ревеш?!

                          Щом като вашия евро-?ейски съюз е толкоз "велик" защо еврото ви се обезценява и спихва с ударни евро-?ейски темпове?

                          почти -17% спрямо долара от началото на годината


                          Спрямо руската рубла еврото се обезценява с още по-брутални темпове
                          Британският паунд и японската йена за същия период са загубили средно 22-23% спрямо долара. Това означава ли, че в скоро време се очаква икономиките на тези две страни да престанат да съществуват? Всички валути са загубили спрямо долара от началото на година - едни с по-малко, други с повече. Между другото, от близо 20 години повечето левичари / част от тях и русофили / напоително ни обясняват, че аха-аха и долара ще престане да бъде световна валута номер 1. В светлината на по-горе посочените цифри смяташ ли, че това е относително реалистична перспектива в обозримо бъдеще? Да речем, в следващите 90 години?

                          В Русия няма валутен курс и рублата не е конвертируема. Това е администриран от правителството и ЦБ курс, който няма нищо общо с пазарния. Това можеш много лесно да установиш, когато вземеш един продукт, който се продава навсякъде по света и видиш цената му Русия, превалутираш я по административно установения курс и я сравниш с цените на същия продукт навсякъде по света. В investor.bg под една статия дадох подобен пример с лекия автомобил Киа Пиканто / произволно избран продукт /. Той струва навсякъде по света в диапазона 11.500-12.300 долара / в България също / в най-базовата си версия. В Русия цената му е 24.000 долара. Този пример важи за всички стоки и показва, че реалния пазарен курс на щатския долар спрямо рублата е в диапазона 140-150 рубли за долар. Апропо, на тези нива, а и по-високи можеш да си купиш щатски долари в Москва и Санкт Петербург. На черния пазар, разбира се.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

                            Можем да преживеем и разпада на Русия. За теб не съм сигурен. Предполагам ще се удавиш в мъка.

                            ЕС изостава с покачването на лихвите спрямо САЩ.

                            Я питай някой руснак в Русия на колко купува долара на черно. Ще останеш изненадан. При куп официални забрани, ти какво очакваш? Да ти припомням ли как при комунизЪма официално доларът беше левче, а на черно три?
                            ------------
                            И защо руснаците купуват долари начерно, а не щат да купуват обезценяващото ви се евро, което даже и за тоалетна хартия не става?
                            А ти, щом си придаваш важности, кажи в момента на какъв курс купуваш долара, над 2 лева за долар ли?!
                            Чувал съм, че по времето на комунизма курсът е бил същия. Ха-ха-ха, "великият" евро-?ейски съюз ви върна във времето на комунизма...
                            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                            Коментар


                            • Уж втората "най-силна армия" още на третия ден беше унищожила ПВО-то и ВВС на Украйна ,пък те след 7мес. продължават да им пускат топъл дъжд

                              Снимано с дрон, поразено с хирургическа точност и всичко това напълно реално.Военна операция за учебниците.
                              В Холивуд да се опит да снимат такава сцена ,не могат и да ги доближат

                              https://twitter.com/ukrdefence/statu...47202664583179
                              Last edited by petrg5s; 28.09.2022, 10:32.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                Я кажи какви ограничения са ни наложили тези наши БРАТЯ по съдба?
                                Всички източно европейски страни се борят с гейския ес, с гейските правила дошли от така наречения запад.
                                Да не би от нашите братя по съдба да дойдоха ГЕЙ ПАРАДИТЕ?
                                Едно е да има гей парад,друго в детските градини и училището да преподават на децата ,че е нормално да са гейове и да си сменят пола. Това в България го няма и никога няма и да стане,щото което правителство го въведе и на следващия ден пада.
                                Така че стига с тия опорки-ЕС се състои от 27 държави и всяка си има различна позиция по тия въпроси .Изобщо не ме бърка, че в Нидерландия са узаконени гей браковете.

                                Коментар

                                Working...
                                X