IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

    Трейдърко не го знам, при мен, всеки ден е различно. Поддръжката в голям завод, е кога динамична, кога флегматична но, по принцип, разнообразна работа. Иначе, той е прав: Матейко, вместо да зее тук и да смърди, да си гледа бизнесите щото, има много за губене па, ако ще, и олигарх да е.
    Брееей, подържаш гууулям завод. Един вид този виц, като за теб е писан:
    -Пич,к'ъв е тоя Илон Мъcк?
    -Инженер е!
    -Kaто Ванката ли?!
    -Tи пък!!!Ванката е главен инженер!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от super99 Разгледай мнение
      бай Митьо, нямаме газ, а поляците вече са в играта..ами не е за нас там този клуб. Ще трябва да го преживееш.
      Не знам дали ще мога. Така ме боли.......знаеш кво...за Раша.

      Коментар


      • бай Митьо, нямаме газ, а поляците вече са в играта..ами не е за нас там този клуб. Ще трябва да го преживееш.

        Коментар




        • Олег Ляшко се присъединява към ВСУ и полага клетва за вярност към украинския народ
          Скoтовете на Кадиров започват да се тревожат. Ляшко ще им дойде отзад и край на чеченския отряд.

          Кой разбрал закачката - разбрал

          Коментар


          • След могилизацията, първите оцелели са ... пристигнали днес на територията на така наречената ЛНР.
            Трима мобилизирани починаха в тренировъчен лагер на Министерството на отбраната в Свердловска област в село Порошино: един от спиране на сърцето, един от алкохол и един от самоубийство, съобщи порталъ
            Не е препоръка за каквото и да било.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

              Как само Полша и Украйна? А нас на кого ни оставят? А Молдова, Куба....не ми късай сърцето..
              Т'ва е, да са мъчат.

              Коментар


              • Образцовая работа : https://aftershock.news/?q=node/1161269

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                  Ама стоиш и се наслаждаваш, вместо да идеш в самая прекрасная, където ухае на рози.
                  Тъй, ли? Сигурно, си ми броил печатите по паспортите? Чак ме впечатли.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Кисимов Разгледай мнение
                    Русия оповести в ООН че Тексас е присъединен по същия начин като Донбас. И аз от доста време се чудя, кога ли САЩ ще върнат седемте щата на Мексико ? А половин Аляска и алеутските острови на Русия ? Турция кога ще освободи югоизточен Анадол за Кюрдистан ?
                    Е кога - Когато тате купи колелото.

                    пп
                    Имаше момент да се случи Кюрдистан, какво мислите за факта, че братушките го прецакаха? (проверете кой на кого предаде Африн )

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                      Какво време си губите? Иначе какво ще правите по време на дежурството.
                      Трейдърко не го знам, при мен, всеки ден е различно. Поддръжката в голям завод, е кога динамична, кога флегматична но, по принцип, разнообразна работа. Иначе, той е прав: Матейко, вместо да зее тук и да смърди, да си гледа бизнесите щото, има много за губене па, ако ще, и олигарх да е.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                        ...докато сега, се намират, кога пръснат я от Козяк, я от Брюксел, я от...Скопие. Абе, МНО'О наакана работа, бе. Пфуууу, че миришеше!
                        Ама стоиш и се наслаждаваш, вместо да идеш в самая прекрасная, където ухае на рози.

                        Коментар


                        • Президентът Румен Радев е против присъединяването на Украйна към НАТО преди да има подписано мирно споразумение с Русия. Това се разбира негова позиция, изпратена от президентството. На 30 септември,
                          Не е препоръка за каквото и да било.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от super99 Разгледай мнение
                            Pyramid, губим си времето, на Метеев не му е лесно май и гледа да се отличи. На негово място бих се притеснявал за бизнеса си, а не какво ще стане с Украйна.
                            Какво време си губите? Иначе какво ще правите по време на дежурството.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                              Хеле,разбрал си ме.
                              Най-накрая намери сродна душа, старшинка. Наздраве!
                              Не е препоръка за каквото и да било.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от super99 Разгледай мнение
                                Pyramid, губим си времето, на Метеев не му е лесно май и гледа да се отличи. На негово място бих се притеснявал за бизнеса си, а не какво ще стане с Украйна.
                                Първоначално изпратено от super99 Разгледай мнение
                                Mateev, вече сте ми противни, не искам да имам нищо общо с такива хора НАГАЖДАЧИ, аз изчезвам, но тези които ще съжаляват ще сте ВИЕ !!!!
                                Ко стана? Нали щеше да изчезваш? Да не забрави нещо?
                                Не е препоръка за каквото и да било.

                                Коментар

                                Working...
                                X