IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение
    Страж е за тебе , за мен е клоун - наркоман на който му остава чуть-чуть . Ще се сбърка след още няколко месеца от коя страна да проси убежище.
    В щатите републиканците им са против войната там и против това че САЩ са замесени, украинците са ги сложили техните лидери в черния си списък за убиване. Онези ще вземат властта там, личи по всичко..не знам украинците тогава какво ще правят..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

      Поживем - увидим.
      Защо не се поуспокоите малко, да се откъснете от тази действителност и след това мислите ще станат по свежи.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение
        Страж е за тебе , за мен е клоун - наркоман на който му остава чуть-чуть . Ще се сбърка след още няколко месеца от коя страна да проси убежище.
        Поживем - увидим.

        Коментар


        • Страж е за тебе , за мен е клоун - наркоман на който му остава чуть-чуть . Ще се сбърка след още няколко месеца от коя страна да проси убежище.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение



            пп Като ти чета глупостите , мисля че бала ти предстои , тъй че си малък за разяснения по кокаинови теми .
            Абе прави впечатление, че преди да го нападне държава с 5 000 ядрени ракети и да се окаже страж на цяла Източна Европа, Зеленски имаше по-свеж вид. Та не знам недоспиване и стрес ли е или кокаин, ама щом се чувстваш по-компетентен - нека е кокаин.
            ​​​​​

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение
              Роднок, днес не си писал за Слава Кокаине.
              Да не се изтърка опорката?
              Картинки за комарите, които САЩ пускат с дронове няма ли?


              пп Като ти чета глупостите , мисля че бала ти предстои , тъй че си малък за разяснения по кокаинови теми .
              Last edited by Rodnok; 30.10.2022, 20:02.

              Коментар


              • Роднок, днес не си писал за Слава Кокаине.
                Да не се изтърка опорката?
                Картинки за комарите, които САЩ пускат с дронове няма ли?

                Коментар


                • Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                    Tq може да придобие каквото си иска, само дето няма да е вярно
                    Ами да ти кажа честно в Кремъл няма голямо прескачане на високи русоляви хора със сини очи и бяла кожа. Аз разбирам какво значи "империя", ама да вземат да решат Рус ли са, Монголия ли са, Хаганат ли са или Кавказко княжество.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                      С огромен ужас установявам че филтърът ми по някакви причини се е изчистил и трябва да го пълня с матрьошки отново
                      Сигурен съм , че със съвсем друго пълниш изчистения си филтър . Матрьошки , дори и на теб ще ти дойдат много

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                        Погледнах форума без филтър

                        и повърнах
                        Ааааа , няма да повръщаш . Пари си давал , гълтай всичко .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                          Какво значи "не решава за себе си"?
                          Пак ли митичните соросоиди, рептили и хуманоиди диктуват на Зеленски по спътникови сигнали вместо да капитулира и да отвори на Вова пътя към Моравия и Карпатите, да оказва съпротива?

                          Как не разбра, че тази война за Украйна е отечествена?
                          Как не разбра, че ако Русия спре да воюва, войната ще приключи, а ако Украйна спре да воюва, Украйна ще приключи?

                          И да, Украйна никога не е имала повече държавност от сега.

                          Щом почнаха дискусиите коя е автентичната Рус и кое е пост-хазарски хаганат ... най-много освен държавност Украйна накрая на база залитанията на Русия в кавказко-алтайска посока да придобие и самочувствие на истинската европейска държава на русите.
                          Че те залитанията не са от вчера, нале. Пък чопленето на всичко освен главното, си има едно име, някога студио Х започна с филм, " Aberatio ictus".

                          Коментар


                          • Херсон и Чернобайвка са опразнени: руснаците бягат заедно с оборудването
                            Руснаците преместват техника на левия бряг на Днепър и сплашват местното население.

                            За първи път след превземането на Херсонска област врагът изнася цялото оборудване от Чернобил. В самия Херсон има много по-малко руснаци. Това разкри по време на телемаратон Сергей Хлан, съветник на ръководителя на Херсонска област, съобщава Censor.net, позовавайки се на УНИАН.

                            Според Хлан в областния център има по-малко руснаци, но те продължават да ограбват града. А Чернобайвка е безлюдна за първи път от много месеци насам.

                            "Подготовката за улични сражения в град Херсон не се вижда. Няма укрепления, няма нови постройки, чували с пясък и контролни пунктове - нищо от това не се вижда. ... Те заявиха, че евакуацията уж е приключила, но въпреки това продължават да плячкосват. Вчера беше отбелязано, че окупаторите продължават да опаковат оборудване от медицински заведения, като продължават да изнасят, включително линейки. Видяхме сателитни снимки на Чернобаевка, която изглежда напълно празна. Разбира се, всички помним сериалите, когато нашата артилерия тренираше оборудването на окупатора. Но въпреки това окупаторите винаги са използвали Чернобаевка като логистичен център, тъй като тя е логистично удобна за преразпределяне на оборудване и оръжия. Според тези снимки ... в Чернобайвка няма абсолютно никакво оборудване и боеприпаси. И това се случва за първи път след окупацията на град Херсон и Херсонска област", - казва Хлан. Източник: https://censor.net/ru/n3377037

                            Коментар


                            • https://youtube.com/shorts/ySwZ0CkQvko?feature=share

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение
                                Щом почнаха дискусиите коя е автентичната Рус и кое е пост-хазарски хаганат ... най-много освен държавност Украйна накрая на база залитанията на Русия в кавказко-алтайска посока да придобие и самочувствие на истинската европейска държава на русите.
                                Tq може да придобие каквото си иска, само дето няма да е вярно

                                Коментар

                                Working...
                                X