IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
    https://www.youtube.com/watch?v=g0ifnhJ8ivo Киевска Рус – Контракоментар с проф. Александър Николов


    Асенчо се опита да подскаже нещо, ама не му се получи. Професора го разби- киевска рус е основана от викингскито племе рус с предводител рьорих. Хайде ф остата

    Украинците са като македонците, само трябва да се разберат чия е луната
    И това как противоречи на идеята, че Украйна е автентичната Рус, а днешна Русия е Московското господарство плюс монголски племена.

    Коментар


    • https://www.youtube.com/watch?v=g0ifnhJ8ivo Киевска Рус – Контракоментар с проф. Александър Николов


      Асенчо се опита да подскаже нещо, ама не му се получи. Професора го разби- киевска рус е основана от викингскито племе рус с предводител рьорих. Хайде ф остата

      Украинците са като македонците, само трябва да се разберат чия е луната

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение
        Колко са кремълските фирми ?????
        хахахахахахах
        - И колко са?

        Коментар


        • Какво общо имат с танковете, това не са хвалби, това го гледам от сайт за фирми които продават там такива неща, нямат нищо общо.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от super99 Разгледай мнение
            Gerasim_Burgaski, Сатурн е фирмата, аз сайта не мога да го отворя, не знам защо..сигурно през vpn ще може, но дай инфо после може ли да се вземат малко клетки, сигурно ще може.
            Ще вземеш ти, колкото и Арматата щъка из Украйна ...
            Не е препоръка за каквото и да било.

            Коментар


            • Gerasim_Burgaski, Сатурн е фирмата, аз сайта не мога да го отворя, не знам защо..сигурно през vpn ще може, но дай инфо после може ли да се вземат малко клетки, сигурно ще може.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                И що да се равняват по теб? Една сериозна причина ми посочи, да падна толкова ниЗко.
                Колко са кремълските фирми ?????
                хахахахахахах

                Коментар


                • Първоначално изпратено от super99 Разгледай мнение
                  Ето им ги параметрите , фирмата е руска, виж колко дават на квадратен метър площ - 380 вата, къртят всичко което съм намирал като характеристики до момента.
                  Изрезки от вестници!!!!!!
                  име ?сайт ?ЕИК ?
                  да я проверят мойте шпиони в кочината северната Монголия

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                    ПУРКО
                    преброй руZките фирми тука

                    https://www.visualcapitalist.com/top...rands-in-2022/

                    ??????????????????????
                    И що да се равнявам по теб? Една сериозна причина ми посочи, да падна толкова ниЗко.
                    Last edited by Pyramid; 28.10.2022, 16:33.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                      глупсти!
                      КЛЕВЕТНО!
                      коя е таз фирма
                      НЯМА такава
                      североМонголеца не може да създава материални блага

                      г-н КАША в главата - дай да я видим "неголямата фирма с 30% ефективност"
                      раZпада на нигерията със сняг ТЕЧЕ ПО ПЛАН
                      Ето им ги параметрите , фирмата е руска, виж колко дават на квадратен метър площ - 380 вата, къртят всичко което съм намирал като характеристики до момента.
                      Attached Files

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                        Аха. Ей го Е, на моста де й.
                        ПУРКО
                        преброй руZките фирми тука

                        https://www.visualcapitalist.com/top...rands-in-2022/

                        ??????????????????????

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от super99 Разгледай мнение
                          Gerasim_Burgaski, в Русия в момента има неголяма фирма, която произвежда соларни клетки с 30% ефективност, ако развият капацитета на това нещо всеки който си купува соларни панели ще иска да си купи от тези. Аз гледах защото се фиксирах на нещо което искам да си правя, ами ако мога да си набавя РУСКИ соларни клетки, такива ще си взема. Ако можеш да ми предложиш от друго място с 35% ефектиност ще взема с 35. Явно могат да правят, пишат че полисилиция си бил тяхно производство. Бизнеса с тези неща ще надхвърли бизнеса с газта, имаш вложен един процент от енергията за производството им в сравнение с енергията която получаваш като ги експлоатираш, няма такъв източник на енергия в момента като соларните клетки.
                          глупсти!
                          КЛЕВЕТНО!
                          коя е таз фирма
                          НЯМА такава
                          североМонголеца не може да създава материални блага

                          г-н КАША в главата - дай да я видим "неголямата фирма с 30% ефективност"
                          раZпада на нигерията със сняг ТЕЧЕ ПО ПЛАН

                          Коментар


                          • Pyramid, защото го свалиха, вместо в негово присъствие да ги направят нещата. Махаш хората които са правили нещо, вложили са си труда и годините и след това стават чудеса - разтурване. В тяхно присъствие трудно, те ще мърморят и няма да дадат да се разтури. Гледал съм снимки на фабрики с оборудване от което направо да полудееш и на прозорците на сградите найлони. Тук готови сгради, само да им направиш един ремонт и може да ти кажат сега са построени, сложи вътре новите машини и става направо лукс. Какво стана, машините за старо желязо, вратите и прозорците ги изкъртиха и няма и кой да се кандидатира за работа защото никой няма възможност да плати някакви заплати с които може да се преживява. Хубава фабрика в Гърция, която прави бойлери с ламарина внос от Япония тогава изглеждаше като нашите най забутани цехчета.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                              Пак добре, че разграничаваш носталгията по соц-а с носталгията по гъстата коса и стабилната ерекция. На 95% им се губи разликата.
                              Тя косата пооредя но, ми остана алергията към кухите лейки. Някои от тях (чак се чудя, как не точно всички) още бъркат руско с кумънизи и западно с ефективност, ами нямам сили на всички да обяснявам, пусто

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                                По младостта, ако трябва да сме честни. Аз също се радвах, кога свалиха Тато. Виждах, че има много простотия, мислех си, "Сега ще свърши!" Лъгал съм се,тя тогава се развихри.
                                Пак добре, че разграничаваш носталгията по соц-а с носталгията по гъстата коса и стабилната ерекция. На 95% им се губи разликата.

                                Коментар

                                Working...
                                X