IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

    Същата стратегия я прилагаха и укропите 2014г, немците 41-44г, пейзаните в африка
    А, не. Това си е изцяло ваша запазена марка, Тинче. Няма как да ви се отрече. Толкова е очеизвадно, че дори ти не я отричаш, а отговорите ти са от типа "А вие защо биете негрите?".
    Не е препоръка за каквото и да било.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от briko

      Асъл, това е и моето мнение! Даже и ги ебът за кураж.......майка им мръсна, все пак сме християни!
      Руският народ е унижаван и подтискан повече от всеки друг. Може би само в Африка има по-дрстични случаи. Не знам докога ще търпят...

      Коментар


      • [QUOTE=v_tin;n3988982]
        Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение

        Дето им намериха личните карти ли, май и на путин картата намериха тогава
        Дай инфо, линк?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от briko

          Асъл, това е и моето мнение! Даже и ги ебът за кураж.......майка им мръсна, все пак сме християни!
          Чеченците ненавиждат руснаците, пък ако ще пет Грозни-та да построят с техни пари.
          За мен е логично кадировците с кеф да убиват украинци и с кеф да изнасилват руснаци - всяко посегателство над неверник увеличава шансовете за повече девици в послето. А знаем, че женското и мъжкото дупе в мюсюлманските култури имат знак за равенство, при все мъжкото задно окосмение - на едни козочукачи колко точно да им пречи?!?

          Коментар


          • [QUOTE=briko;n3988974]
            Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

            Моля се за твоето съжаление, благодаря ти! Ашколсун ефенди! Само си спомни атентатите от 11.09.
            Дето им намериха личните карти ли, май и на путин картата намериха тогава

            Коментар


            • Нещо за което много отдавна си говорим тук. А именно, прословутото руско бъдеще време и сричката ЩЕ ...
              Важното е да докладваш на началството, че всичко е такова, каквото то иска да го види. А началството също иска да види не резултат, а добра имитация.
              Не е препоръка за каквото и да било.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                Те са изпратени там с една цел....да държат в страх войниците, да не избягат от фронта и да стрелят в гърба на тези които не тръгват в атака. Това си е тактиката на "Великата" червена армия още от ВСВ.
                Същата стратегия я прилагаха и укропите 2014г, немците 41-44г, пейзаните в африка

                Коментар


                • Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение

                  Някой има снимка или клип на тия глупаци "кадировци" да си служат по време на военните действия с някакво по сложно оръжие от АК47…?
                  Оправили са се в живота да са вътрешни войски

                  Коментар


                  • Mateev, сега съм съгласен, тези миг29 трябва да са дошли доста по късно в България, защото гледах в интернет че първите са пуснати в производство 82-ра година. В България предполагам са се появили 88 -89 година, не знам. Миг 21 е когато от другата страна имат ф16 и си ги правят до ден днешен, знам че ги обновяват. Четох в някаква статия че доста падат от грешки в подръжката, технически проблеми които тя не е установила в двигателите. Сега в България не знам, мисля че българите ги бива в подръжката на техника, все пак съм пристрастен. Но имаше и друго написано, че пилотите се обучават на други самолети преди да се качат на ф16 според стандартите на НАТО. Нашите като ги гледам как се гласят само на ф16.

                    Коментар


                    • [QUOTE=Pyramid;n3988972]
                      Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение

                      Митове и легенди. "Не са искали". Ако наистина го вярваш, си за съжаление. Те опитват цял свят да въртят около пръста си, ти ни разправяш врели-некипели.
                      Моля се за твоето съжаление, благодаря ти! Ашколсун ефенди! Само си спомни атентатите от 11.09.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                        Те са изпратени там с една цел....да държат в страх войниците, да не избягат от фронта и да стрелят в гърба на тези които не тръгват в атака. Това си е тактиката на "Великата" червена армия още от ВСВ.
                        Съдиш по себе си.

                        Коментар


                        • [QUOTE=briko;n3988950]
                          Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                          След като се изтегли от там- хамид харзай управлява още 3 години което ще рече че руснаците са имали още 3 години власт там. Ще ми припомниш ли колко време управлява говедарския президент след като говедарите напуснаха афганистан[/QUOTE

                          Николко, защото не са искали да управляват чужда държава за разлика от Русия.
                          Митове и легенди. "Не са искали". Ако наистина го вярваш, си за съжаление. Те опитват цял свят да въртят около пръста си, ти ни разправяш врели-некипели.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение

                            Някой има снимка или клип на тия глупаци "кадировци" да си служат по време на военните действия с някакво по сложно оръжие от АК47…?
                            Те са изпратени там с една цел....да държат в страх войниците, да не избягат от фронта и да стрелят в гърба на тези които не тръгват в атака. Това си е тактиката на "Великата" червена армия още от ВСВ.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                              Аз съм 60-ти набор и съм служил 78-80-та години. По мое време имахме МИГ-21 и МИГ-23. Колегата е служил 4 години след мене и вероятно вече е видял МИГ-25 и МИГ-27. Колкото до руснаците - при тях тези модели са от няколко години по-рано, отколкото при нас.

                              Всъщност и двамата не сме виждали живи самолети, защото аз съм радист, а той - планшетист. И двамата сме се скатавали по командни пунктове ...
                              Лежах в купчина сено в Графа и чаках да минат 18 месеца, ......изгубено време!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение

                                Някой има снимка или клип на тия глупаци "кадировци" да си служат по време на военните действия с някакво по сложно оръжие от АК47…?
                                Това е башибозук. Няма как да боравят със сложни оръжия. Ама Путин на тях разчита да му спасяват задника.

                                Коментар

                                Working...
                                X