IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

    За какво надупване става дума- моля не пренасяй личните си щения във форума. Става дума да се спазват договореностите- толкова
    Абе какви договорености да се спазват с бандити,които са нахлули в Родината ти и убиват,грабят и изнасилват?За такива само бой по мутрата, докато разберат,че не трябва да правят така.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Така е.Ама от Лвов до позициите на руската армия има над 1000 км разстояние .Та кога ще ги превземат тия територии?
      Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
      Не знам, когато тогава, путин каза докогато е нужно дотогава ще продължи войната- най вероятно докато сринат лвов със земята

      Така е.Ама от Лвов до позициите на руската армия има над 1000 км разстояние .Та кога ще ги превземат тия територии?

      Кое не разбра- или и ти си боооооооттттттт

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
        изпрати ми на лични адреса си, ще ти подаря една клавиатура
        улица Савушкина 55, Санкт Петербург

        Не е препоръка за каквото и да било.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Не разбират.Прости са.Вместо да накарат украинците да се надупят на чеченците и бурятите,западняците им дават оръжия .А тия оръжия бледният пред безаналоговите руски оръжия.
          За какво надупване става дума- моля не пренасяй личните си щения във форума. Става дума да се спазват договореностите- толкова

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

            Не знам, когато тогава, путин каза докогато е нужно дотогава ще продължи войната- най вероятно докато сринат лвов със земята
            Така е.Ама от Лвов до позициите на руската армия има над 1000 км разстояние .Та кога ще ги превземат тия територии?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

              Два бота си гугукат. Колко миловидно Тинче, кажи му за падналия мост у немско и как се гърчат фашагите...
              А бе какъв мост ви е в главите не знам Има един повреден мост/виадукт/ до люденшайд по пътя към дортмунд и затова се обикаля около 20км Ако това имате предвид- да повреден е сигурно от 2 години и мисля че намериха нови проблеми там. Казват че ще го затворят за коли над 1,5 тона- тоест аз с колите си не мога да мина от там Всъщност там зоната е затворена и какво става, никой не знае

              Коментар


              • v_tin, със 17 инчови лаптопи съм, имам два еднакви и още няколко други..просто не ми се занимава с буквите.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Кога да очакваме доблестните чеченци и буряти да освободят Киев от лошите нацисти?
                  Не знам, когато тогава, путин каза докогато е нужно дотогава ще продължи войната- най вероятно докато сринат лвов със земята

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

                    Откога пропагандата е мнение? Все още чакаме видеото за внезапно падналия немски мост? Голямата групировка руска ли ще бъде или от нещастни беларуски войничета? Затова ли отровиха външния им министър? А, че Лукавия може да нахлуе в Украйна до Коледа, за да спаси кожата от Путлер е възможно. Но дали ще я спаси Може би ти знаеш нещо повече по въпроса
                    Видео??? За какво видео, за какъв мост??? Беларусите не искат да влизат във войната. И външния министър няма нищо общо, независимо дали е отровен или не

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                      Защо никой не отговаря на няколко прости въпроса-какво струват споразуменията подписани с колективния запад, кой трябва да носи отговорност за подписани, но неспазени договори. Не разбират ли лидерите на западните държави че даването на оръжия само удължава агонията и разрушенията

                      Никой, никой никой не пита тези неща/ или поне аз не съм чул/
                      Не разбират.Прости са.Вместо да накарат украинците да се надупят на чеченците и бурятите,западняците им дават оръжия .А тия оръжия бледният пред безаналоговите руски оръжия.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
                        Защото нямам нови компютри, всичките са втора ръка от части си ги сглобявам, хората ги изхвърлят или продават така някой да ги използва за части. Пък мога от части всичко да си сглобя, но букви нямам и не им слагам, не ми се занимава, това че нямат е дребна работа.
                        изпрати ми на лични адреса си, ще ти подаря една клавиатура

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение

                          Тези, полковника и друтия яко мешат оркестъра с публиката, не им се осланяй. За енергията, проблем е в момента и то голям, защото ако спрат всичко което отделя въглерод няма какво друго да ползват. Учените последно слушах пак са изцепили, че няма проблем с въглерода..не е вярно, защото има. Поврежда се механизма който управлява климата от него, въглерода го елиминира. Това е много голям проблем и ще има голяма война на Планетата срещу паразитите които са я нападнали - хората. Точно война не, но онази приказка за това което сам си направиш, цяло село да се мъчи не може да ги го направи. Занимават се с глупости, доминации, победи един над друг, богатства и тази работа ще излезе накриво.
                          На български е въглероден диоксид, не въглерод. Поне задай правилните параметри на Гугъл преводача,че и Пирамидата те усети, че си руснак.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Агро Разгледай мнение
                            Натан Шарански е съветски евреин, правозащитник и дисидент, министър и вицепремиер в четири израелски правителства. Пред ДВ той говори за грешките на Путин и за това как гледа на него Западът. Обяснява и как Украйна се превръща във водеща нация в Европа.

                            ДВ: Очаквахте ли Путин да нахлуе в Украйна?
                            Защо никой не отговаря на няколко прости въпроса-какво струват споразуменията подписани с колективния запад, кой трябва да носи отговорност за подписани, но неспазени договори. Не разбират ли лидерите на западните държави че даването на оръжия само удължава агонията и разрушенията

                            Никой, никой никой не пита тези неща/ или поне аз не съм чул/

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                              Доколкото разбирам оправията при теб е само от попа, доктора не помага. Върви в темата за атомния ток и погледни мои мнения отпреди поне месец назад, ще намериш статии и видеа до къде са стигнали руснаците. Мисля че нямат 120% , но за сметка имат доста други неща които са мечта на говедарите.
                              https://www.youtube.com/watch?v=zIIM043x_FI&t=1s - на 34 минута хората си говорят интересни неща- киев е напълно изолиран, а руснаците правят голяма групировка в беларус. Най краткия път до западната граница е................. и така нататък. Цитират се интересни цифри за тази групировка

                              Работата май може и да стане- полски трактор пашол на хуй
                              Тези, полковника и друтия яко мешат оркестъра с публиката, не им се осланяй. За енергията, проблем е в момента и то голям, защото ако спрат всичко което отделя въглерод няма какво друго да ползват. Учените последно слушах пак са изцепили, че няма проблем с въглерода..не е вярно, защото има. Поврежда се механизма който управлява климата от него, въглерода го елиминира. Това е много голям проблем и ще има голяма война на Планетата срещу паразитите които са я нападнали - хората. Точно война не, но онази приказка за това което сам си направиш, цяло село да се мъчи не може да ги го направи. Занимават се с глупости, доминации, победи един над друг, богатства и тази работа ще излезе накриво.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
                                Защото нямам нови компютри, всичките са втора ръка от части си ги сглобявам, хората ги изхвърлят или продават така някой да ги използва за части. Пък мога от части всичко да си сглобя, но букви нямам и не им слагам, не ми се занимава, това че нямат е дребна работа.
                                И как пишеш без букви, чадо?
                                Не е препоръка за каквото и да било.

                                Коментар

                                Working...
                                X