IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Гледам, че някакъв самоповярвал си админ е минал с гумичката и е махнал само моите текстове - супер, хибридките е важно да вървят. Само дето аз не съм на хранилка ни на пасоля, ни на ембасито, така че ви оставям - пишете си на воля, трийте си на воля, както си искате.
    Като начало си оправи езика и може да имаш по-добра успеваемост. А къде си и къде не си, може да се поспори.
    Не е препоръка за каквото и да било.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      Гледам, че някакъв самоповярвал си админ е минал с гумичката и е махнал само моите текстове - супер, хибридките е важно да вървят. Само дето аз не съм на хранилка ни на пасоля, ни на ембасито, така че ви оставям - пишете си на воля, трийте си на воля, както си искате.
      "Не съм нито от Драган Цанков, нито от Козяк, ма скапан ЕС, скапан Запад, само братушките и при Бай Тошо женените за партийни отрочета имахме карта за 1 седмица на ММЦ-то и дънки."

      ​​​​​

      Коментар


      • Гледам, че някакъв самоповярвал си админ е минал с гумичката и е махнал само моите текстове - супер, хибридките е важно да вървят. Само дето аз не съм на хранилка ни на пасоля, ни на ембасито, така че ви оставям - пишете си на воля, трийте си на воля, както си искате.
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Навоевался: Гиркина прогнали из полка "ДНР", он вернулся в Москву

          Бывший экс-главарь боевиков "ДНР", военный преступник Игорь Стрелков-Гиркин неожиданно заявил, что уже "навоевался" и вернулся в Москву.

          Третья попытка воевать против "боевиков киевского режима" для него стала провальной. Как сообщил Гиркин в Telegram во всем виновато некомпетентное командование его полка и давление "сверху".
          "Нахожусь в Москве. Попытка № 3 принять непосредственное участие в боевых действиях против вооруженных сил уважаемых киевских партнеров (их теперь в сводках МО называют "боевиками") не увенчалась успехом, хотя была очень близка к тому", - написал расстроенный Гиркин.

          Коментар



          • https://t.me/uniannet/82527

            Коментар



            • Да се готви МОСКВА

              ... и още 20 региона на РФ, а също и Беларус

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев
                Четенето на умнокрасиви либерастки бълвочи ... и нека криворазбраният патриотизъм, съчетан с плюене по ЕС, да започне сега ...
                Опа Груйче, по-полека, че всичко започна много да прозира. Ще развалиш прикрието
                Не е препоръка за каквото и да било.

                Коментар


                • Груйче, какво печелим от Русия, че си се хванал като удавник за сламка за нея? Пазар ли, търговско салдо ли? Очевидно не и евтин нефт, защото Лукойл си го купува на 30% под пазара, а по бензиностанциите горивото е на по-висока цена, от когато барела беше 150$. Преди да кажеш акциза, ми не е пипан. Газа от Газпром ли беше евтин? Политиците ли не са корумпирани до степен, че да построят Турски поток за 10 месеца, а Азерски за 10 години? Бургас-Александрополис си остана мираж, а сега е повече от нужен. Кой ли мъти водата в България по горните въпроси? Вецовете, които трябва да балансират ВЕИ-тата странно се чупят един след друг. А наш Груйо веднъж седмично ни обяснява, че трябва да клекнем на Русия, ЕС все е в издънка, а Украйна не е държава. Та се чудя за пореден път. Какъв е твоят интерес да го правиш?
                  Не е препоръка за каквото и да било.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                    Заблуждаваш се. Всичко се променя и днешният хегемон, също не е завинаги.
                    И кой ще е новият хегемон
                    Не е препоръка за каквото и да било.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                      Заблуждаваш се. Всичко се променя и днешният хегемон, също не е завинаги.
                      Няма да е заради вътрешни проблеми. За съжаление либерастите ще съсипят САЩ. Но и никоя друга държава няма капацитета да ги замести като световен хегемон.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                        халюцинация
                        Ами дА, казват ви да си пиете 'аповете, ама се ослушвате

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Знам, че е експортното салдо, само дето върху него влияе инфлацията. Пусни го за по-дълъг период от време, че да се сравнява с 2020 и 2021 не е много коректно
                          В тонове продукция е още по-стръмна кривата, та зарежи дъвката инфлация

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Виждам, че определени хора много се прехласват по Китай. Ама Китай никога няма да е световен хегемон. Нито икономически, нито културно,нито военно.Не само изостават с техническите новости,ами и китайците не ги бива като войници.
                            Заблуждаваш се. Всичко се променя и днешният хегемон, също не е завинаги.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              .. превземаме мАсква до 2 дни, ..
                              халюцинация

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                                Погледни го от веселата страна.
                                Виждам, че определени хора много се прехласват по Китай. Ама Китай никога няма да е световен хегемон. Нито икономически, нито културно,нито военно.Не само изостават с техническите новости,ами и китайците не ги бива като войници.

                                Коментар

                                Working...
                                X