IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение



    За първи път в историята Русия води абсолютна война.
    Всички предишни войни бяха относителни и прототипи, предобрази на тази, която е основната. Само тази война е последна, последна и безвъзвратно значима.


    Единственият шанс руската нация да просъществува е Русия да изгуби войната, да се откаже от имперските амбиции и да си остави само европейската територия без Кавказ и Татарстан.И така ще може да стане просперираща европейска държава с преобладаващо руско население. В противен случай ги чака мизерия и войни.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
      Ха-ха-ха - и ти ли се кандидатираш за двойкаджия?

      Досега няма унищожен нито един истински Хаймтрс. Има унищожени само разни дървени и картонени макети, стоящи нарочно на открито, за да може орките да се светнат и след няколко дена търсене да ги открият и унищожат.

      Тази руска пропаганда наистина ви е промила мозъка ...

      Истината е, че в момента хаймърсите са повече от 40 и непрекъснато пристигат нови, но никой вече не ги брои. Пристигат и ракети за тях в изобилие, щото да работят на 3 смени и денонощно да бълват огън и да унищожават разните му там "скопления на врага". Поимва и малко от 300 и 500 километровите ракети, но ги икономисват и пазят с цел да ги използват като черешката на тортата.

      Гледай блоговете на руснаците какво пишат - гръмнем 1-2 пъти и веднага след това чакаме Хаймърс ракета. Как се случва това при 2000 километра фронт? Пишеш се на умен - хайде сега сметни колко хаймърса са необходими, за да се покрие целия този фронт.
      Истинските Хаймарси са само онези, наръсени със светена епълска вода от реката. Да.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        Ами не аз бягах. Бяха янките.
        Щом казваш....но ти по ми мязаш.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

          Ми като не искаш да плащаш, чакай да ти дойдат руснаците на гости да те видим тогава какъв си мъж.
          Ха-ха, не можеш да ги уплашиш с това....те ще си ги чакат подмити на Орлов мост с хляб и сол. Нали Марков си призна преди време.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

            Подкрепяме позицията на Полша-едновременно се противопоставя на московските орки и на брюкселските джендъри.Около Полша ,Украйна ,Унгария ,Словакия и Чехия ще се гради новият европейски Ренесанс.
            Русия и Западна Европа ще станат халифати.
            Забавно. Ще поживеем, ще видим какво, дали и ако да, как. Ако не - сгрешил си.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

              Съвсем ясно казах...провалил се американски и го казвах още докато се къпеха в народната любов. А се оказаха руски в смисъл, че схемите им за кражбите бяха свързани и облагодетелстваха Русия.
              А ти откъде си бягал като бит педераст, нито ме изненадва, нито ме интересува.
              Ами не аз бягах. Бяха янките.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение

                Точно Сталин е Човека , заради когото след ВСВ , България остава във вида в който е сега . Без него , със опеката на Англия и Сащ , Турция е щяла да вземе всичко до Балкана . А ти си много зле по история . Да не говорим че си многогодишен козяшки списвател , с болни виждания по доста въпроси
                Голямо харесване от мен.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  Добре де, защо всеки провалил се "проект", ПОСТФАКТУМ, го обявявате за "руски"? Щото янки не са се проваляли? Сигурно аз бягах от Афганистан като бит педераст?
                  Съвсем ясно казах...провалил се американски и го казвах още докато се къпеха в народната любов. А се оказаха руски в смисъл, че схемите им за кражбите бяха свързани и облагодетелстваха Русия.
                  А ти откъде си бягал като бит педераст, нито ме изненадва, нито ме интересува.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение
                    Дугин: Русия е една „сбъркана държава“, русияните – „сбъркан народ"




                    За първи път в историята Русия води абсолютна война.
                    Всички предишни войни бяха относителни и прототипи, предобрази на тази, която е основната. Само тази война е последна, последна и безвъзвратно значима.


                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                      Много сте ми интересни някои тука. Хем не искате либерален комунизъм, хем не искате руснаците. Какво искате? То друго няма.
                      Подкрепяме позицията на Полша-едновременно се противопоставя на московските орки и на брюкселските джендъри.Около Полша ,Украйна ,Унгария ,Словакия и Чехия ще се гради новият европейски Ренесанс.
                      Русия и Западна Европа ще станат халифати.
                      Last edited by Vergil1975; 18.01.2023, 18:14.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

                        Груйче, България влиза във войната 1941 година ... Ще ти се смеят някъде с тези претенции.

                        Сталин ако искаше да ни разшири, можеше да запази твоята любима Македония например

                        Ще ти го кажа кратичко, за да вденеш. България излиза от ВСВ с територията, с която влиза, а долното е върховна простотия ...



                        Груйо Груев, история - Слаб (2).
                        Точно Сталин е Човека , заради когото след ВСВ , България остава във вида в който е сега . Без него , със опеката на Англия и Сащ , Турция е щяла да вземе всичко до Балкана . А ти си много зле по история . Да не говорим че си многогодишен козяшки списвател , с болни виждания по доста въпроси

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
                          ето глупостта излиза скъпо https://www.investor.bg/a/540-danats...nyat-byudzheta
                          "иди на ху_!" казват украинците и го писаха по всички медии, но аз ако го напиша ще ме изтрият
                          Ми като не искаш да плащаш, чакай да ти дойдат руснаците на гости да те видим тогава какъв си мъж.

                          Коментар


                          • Mateev, тя се вижда на радара още като излита, в момента в който и се запали двигателя и набере малко височина и е видима. Бях писал американски военни на руски радар показват как си се вижда идеално ракетата, имаше пуснато филмче. Въобще не са невидимки.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Ебаси глупостите, при това на килограм - Югославия взема земи от Италия след ВСВ, Гърция взема земи от Италия след ВСВ, но нито Гърция, нито Югославия вземат земи от България след ВСВ. Слочаенос? Или в Италия не е имало партизанско движение, несравнимо с пикливите напъни на БКП у нас, а? Бате, не те знам колко си чел по история - вероятно нищо, но тези 35 000 убити българи като част от Трети украински фронт не значат нищо тогава - България не е призната за част от страните-победителки (то няма и как де), нито пък е призната за съвоюваща страна - светка ли ти ламБата?

                              Втората световна започва на 01.09.1939 - провери си Крайовската спогодба кога е и дали "случайно" не е 1 година по-късно. Глупостите за Северна Добруджа няма да ги коментирам - те са на ниво как Тодор Живков шибнал един шамар на Демирел и оня се насрал от страх. Южна Добруджа се връща не само с подкрепата на Хитлер, но и с тази на Сталин - провери си пак данните и да, велико постижение е на Цар Обединител Борис Трети. Запазена е в нашите предели само защото Сталин е решил така, точно както и са пресечени претенциите на Югославия и Гърция - та Сталин мести Украйна и Беларус с 200 км на Запад, за сметка на Полша, която пък е преместена с 200 км за Запад за сметка на Германия, ние ще си говорим смешки затова колко сме били велики. Аман от невежи с претенциЙ
                              Интересно Беломорието и Македония къде ги забрави и защо великият Сталин ги е дал на Гърция и Югославия?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                                Абе не знам, дали може да се засича, откъде излитат но, факт: Унищожават не само ракетите в полет, ами и самите установки. Ама сигурно лъжат, нале.
                                Ха-ха-ха - и ти ли се кандидатираш за двойкаджия?

                                Досега няма унищожен нито един истински Хаймтрс. Има унищожени само разни дървени и картонени макети, стоящи нарочно на открито, за да може орките да се светнат и след няколко дена търсене да ги открият и унищожат.

                                Тази руска пропаганда наистина ви е промила мозъка ...

                                Истината е, че в момента хаймърсите са повече от 40 и непрекъснато пристигат нови, но никой вече не ги брои. Пристигат и ракети за тях в изобилие, щото да работят на 3 смени и денонощно да бълват огън и да унищожават разните му там "скопления на врага". Поимва и малко от 300 и 500 километровите ракети, но ги икономисват и пазят с цел да ги използват като черешката на тортата.

                                Гледай блоговете на руснаците какво пишат - гръмнем 1-2 пъти и веднага след това чакаме Хаймърс ракета. Как се случва това при 2000 километра фронт? Пишеш се на умен - хайде сега сметни колко хаймърса са необходими, за да се покрие целия този фронт.
                                Last edited by Mateev; 18.01.2023, 17:52.

                                Коментар

                                Working...
                                X